Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa Suarez i nije bio u nekoj formi, dao je gol ali nista specijalno. Adam je mogao i morao bolje, kao i ceo tim ali bice, samo polako.

    A da li je Kerolu bila dusa u nosu to ne znam. Znam da nije fizicki prespreman mada mislim da je Dare omasio, dobro je Endi izgledao ceo mec.

    Mora i moze mnogo bolje, smesno je ovo. Imaju 2 nedelje da se spreme za Mancester i red bi bio da se oduze pravom partijom. Sposoban je svaki od njih da bude bolji i niko danas nije bio na svom nivou, Reina jedino mozda.

    EDIT:

    Dzondzo debitovao golom, u stilu najveceg!

    Last edited by Casiraghi; 01-10-11, 21:57.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
      Poslije Uniteda sigurno najbitnija utakmica za nas.Ono sto sigurno mozemo ocekivati je rat na terenu.Cahill je ipak spreman za utakmicu i igrat ce od prve minute.Drago mi je sto je Kuyt u prvoj postavi,jedino me brinu stoperi Carra i Skrtel,a ovo bi mogla biti utakmica za Carrolla i prognoziram naravno makar jedan crveni karton.



      COME ON REDS.

      YNWA
      Volim sto znam

      Nista specijalno danas sa nase strane,ali ono najbitnije su 3 boda sa jednog od najtezih gostovanja za nas.Enrique danas po meni fenomenalan,ne znam jel ga Coleman presao ijednom po njegovoj lijevoj strani.Suarez takodjer vrlo dobar danas trudio se dosta i zasluzio je taj pogodak ali onaj pad je danas bio u juznoamerickom stilu kad je Everton dobio crveni .Gerrard pokazao da ce nam mnogo znaciti u nastavku sezone,njegove lopte imaju oci i to ce Carrollu najvise znaciti.Sto se tice Carrolla polako napreduje iz utakmice u utakmicu i ovaj pogodak ce mu dosta znaciti za samopouzdanje.Bellamy po meni zasluzuje da krene od pocetka protiv Manchestera.

      Shelvey odlicno poceo svoju posudbu u Blackpoolu,postigao je go danas i imao asistenciju.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Kerol i Dauning dobili Kapelov poziv.
        sigpic

        Comment


        • Au,zasto taj Dauning ?

          Comment


          • Originally posted by Drogba View Post
            Au,zasto taj Dauning ?
            Malo je ispao iz forme ali je u TOP4 krila i zasluzuje poziv.
            sigpic

            Comment


            • Ne znam, ja mislim da bi Dauning mnogo bio bolji da igra na desnoj strani, probijao bi cesce i bio bi mnogo opasniji po gol nego na levoj strani. U Aston Vili to je i bio cilj, da Jang i Dauning igraju na obrnutim pozicijama ali i da menjaju pozicije u toku meca, i mnogo su bili efektivni...
              S obzirom da nema mnogo kvalitetnijih igraca na njegovoj poziciji, nije ni cudo sto je dobio poziv. Ali svaka cast za Kerola i povratak u nacionalni tim.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Ma Dauning je odlicno krenuo pa sad malo stao ali bice dobar. Svakako ce biti rotacija, vec je i bilo. A bolji je po levoj strani zbog centarsuta mada je dobar i desno. Treba ga trgnuti malo.

                Inace, Komoli je bio da gleda Dortmund, mozda ima u planu nesto za januar ali ne zanosite se previse posto znam da sigurno zelite nekog iz Dortmunda, zele ih svi zivi.

                EDIT: Flanagan dobio poziv za mladu reprezentaciju, menjace povredjenog Beneta. Poziv su jos dobili Keli, Henderson i Selvi.
                Last edited by Casiraghi; 03-10-11, 18:12.
                sigpic

                Comment


                • Ima li 1% istine u tome da Liverpool planira poslati pnudu za Kalou-a?

                  Ja sam prilicno uvjeren da je to samo novinarska patka, ali eto da vas pitam...
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Originally posted by tata Mumi View Post
                    Ima li 1% istine u tome da Liverpool planira poslati pnudu za Kalou-a?

                    Ja sam prilicno uvjeren da je to samo novinarska patka, ali eto da vas pitam...
                    Ma sad su sve novinarske patke, od 1. januara cemo videti sta i kako. Price je bilo a nas prvi pik je Hazard, to je jedino provereno. Pominjali su se ovih dana jos Lukas Silva, Leandro Damiao, Gece, Kagava, Adam Dzonson, Vilfred Zaha, Eriksen i Kalu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Ma sad su sve novinarske patke, od 1. januara cemo videti sta i kako. Price je bilo a nas prvi pik je Hazard, to je jedino provereno. Pominjali su se ovih dana jos Lukas Silva, Leandro Damiao, Gece, Kagava, Adam Dzonson, Vilfred Zaha, Eriksen i Kalu.

                      Pa da. Samo glasine znaci...
                      Nista onda, ne preostaje nam nista drugo da sacekamo i taj januar pa da vidimo sta ce se desiti.


                      Bice tesko dovesti Gotze-a, veoma tesko...ali sve je moguce!
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Originally posted by tata Mumi View Post
                        Pa da. Samo glasine znaci...
                        Nista onda, ne preostaje nam nista drugo da sacekamo i taj januar pa da vidimo sta ce se desiti.


                        Bice tesko dovesti Gotze-a, veoma tesko...ali sve je moguce!
                        Ma ne verujem da ce Gece kod nas, mada je Komoli bio u Dortmundu za vikend ali pre ce biti da je gledao stoperski tandem ili mozda Smelcera.

                        On i Keni zele Hazarda. Ovo leto nisu mogli jer ne igramo LS a Hazard je hteo LS i ostao u Lilu. Do njegovog transfera u januaru 99% nece doci ako Lil prodje dalje. Ako ne prodju, mogao bi negde da predje mada ce najverovatnije na leto. Komoli kao Francuz redovno prati desavanja tamo i zeli ga jer je najbolji igrac lige pa ga je preporucio Keniju. To znam sa FB stranica od nekih ljudi koji bas imaju pouzdane informacije, od aprila su bili sigurni da je Enrike nas i da se ovi samo cenjkaju, za Adama takodje. Sad je ovo odradjeno sa Lilom za Kola i prvo je receno da imamo prvo pravo na Hazarda pa demantovano, mada je demant logican za tako nesto zbog navijaca i da se smiri situacija jer je havarija nastala povodom te vesti.

                        Hazard u svakom slucaju ide u tim koji ce igrati LS, 99% ce biti tako.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Ma sad su sve novinarske patke, od 1. januara cemo videti sta i kako. Price je bilo a nas prvi pik je Hazard, to je jedino provereno. Pominjali su se ovih dana jos Lukas Silva, Leandro Damiao, Gece, Kagava, Adam Dzonson, Vilfred Zaha, Eriksen i Kalu.
                          Ko je Lukas Silva? Desni bek Internasionala, ili Lukas Moura, igrac Sao Paola?

                          edit. Ja sam nekako uvek mislio da je Hazard done and dusted za Arsenal, samo je pitanje vremena... Mada ako ne izbore LS ove sezone, moguce da ce se i to izjaloviti.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ma ima odlicnih igraca na trzistu, uvijek ih je i bilo. Ako je isao gledati Dortmund, onda se tu nesto ozbiljno planira.

                            Logicno da ce Hazard u tim koji ce igrati LS. Jbg, mlad, talentovan, zeljan dokazivanja i slave.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Originally posted by KingEric7 View Post
                              Ko je Lukas Silva? Desni bek Internasionala, ili Lukas Moura, igrac Sao Paola?

                              edit. Ja sam nekako uvek mislio da je Hazard done and dusted za Arsenal, samo je pitanje vremena... Mada ako ne izbore LS ove sezone, moguce da ce se i to izjaloviti.
                              Na Lukasa Mouru sam mislio, samo sto sam pobrkao sa ovim, a mislim da u svom punom imenu ima i Silva.

                              Eden je izjavio da ga zanima iskljucivo LS u daljoj fazi karijere, videcemo sta ce biti.

                              @ Mumi, ja tipujem na defanzivce iz prostog razloga sto nam tu skripi. Karager je u losoj formi, Ager ima problema sa povredama a Skrtel je Skrtel. Aurelio ima problema sa povredama i 32 godine i ide uskoro pa mozda gleda i Smelcera, mada su tu Vilson i Robinson koji svakako mogu da pokriju ali nisu jos provereni.

                              Ako budu kupovali MC ili AMC, taj ce biti na klupi, mada Gece moze i po stranama da igra. Keni ima mnogo poverenja u sadasnje MC igrace i zeli sistem u 4-4-2 i ne verujem da Gecea za klupu dovodi.

                              Imaju on i Komoli jos toga u planu, jer jeste mnogo potroseno ali kakav je tim bio ni to nije dosta, jedva smo imali 11 da valjaju.
                              Last edited by Casiraghi; 04-10-11, 19:05.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                @ Mumi, ja tipujem na defanzivce iz prostog razloga sto nam tu skripi. Karager je u losoj formi, Ager ima problema sa povredama a Skrtel je Skrtel. Aurelio ima problema sa povredama i 32 godine i ide uskoro pa mozda gleda i Smelcera, mada su tu Vilson i Robinson koji svakako mogu da pokriju ali nisu jos provereni.

                                Ako budu kupovali MC ili AMC, taj ce biti na klupi, mada Gece moze i po stranama da igra. Keni ima mnogo poverenja u sadasnje MC igrace i zeli sistem u 4-4-2 i ne verujem da Gecea za klupu dovodi.

                                Imaju on i Komoli jos toga u planu, jer jeste mnogo potroseno ali kakav je tim bio ni to nije dosta, jedva smo imali 11 da valjaju.
                                Najbolji opis Skrtela, sto jes' jes'.
                                Gre'ota je kupiti Gotze-a za klupu, pa kao sto si i rekao, sumnjam da bi ga bilo ko uzeo da sjedi na klupi.
                                Sto se tice trosenja, svaki klub koji zaista ima potrebu da pojaca ekipu i igracki kadar, logicno da mora trositi i trosice ako ima sredstva za to, tako da protiv toga nemam nista.

                                Uletjece neki stoper na kraju...
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X