Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma neka i Suareza

    Volio bih i ja da gledamo Carroll sto vise jer njemu trebaju utakmice,nije on bas igrac koji ce uci sa klupe i rjesiti sve za 10 minuta,ali mislim da ce ponovo tesko igrati u subotu ako Suarez bude spreman jer po onome sto sam vidio kad su svi spremni u prvoj postavi su sigurni Lucas,Adam,Gerrard,Downing i Suarez i za to jedno mjesto se bore Henderson,Kuyt,Bellamy i Carroll.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Nek igra i Maxi ako cemo pobediti meni je svejedno. Bitan je Liverpul i rezultati tima i da se pobede redjaju. Moja zelja je da gledamo Luisa i Kerola zajedno a i Hendersona u 4-3-3 formaciji ali 3 boda su 3 boda.

      Evo prvo poluvreme kako je Endi odigrao:

      sigpic

      Comment


      • This season, Liverpool have won 67% of their games when Andy Carroll has started (4/6), Compared to 50% when he hasn't started (3/6)

        An interesting stat - every goal Suarez has scored this season (7) has done it with Carroll on the field except Arsenal #BothHaveToStart
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Endi njemu mnogo prostora otvara, mora da igra, mora.

          Karager je izgleda povredjen pa ce Ager i Skrtel igrati i zabeleziti svoj 100. nastup za Liverpul.

          Za Suareza se ne zna do poslednjeg trenutka, a Keni je zatrazio da se sto pre resi slucaj Evra-Suarez.

          Mislim da ce Luis biti bar na klupi.
          sigpic

          Comment


          • Meni nije jasno,kako se uvek Liverpulu desava da ispusti dve ciste pobede nad Junajtedom i Noricom,bas glupo izgubljeni bodovi,a Liverpul je dominirao na tim utakmicama..
            Lepo igra,a ne osvaja bodove,kao da nema ono nesto,sto ima npr Junajted koji protiv Norica odigra ocajno i dobije 2-0,i koji iz 2 sanse utrpa 2 gola,a Liverpul milion sansi i nista..
            Bas mi je to glupo tako..
            Al' to je fudbal
            CZ-JK-Elton John-Diva

            Comment


            • Nije glupo.
              Stvari koje ima Manchester United, a Liverpool nema:
              1. Uigranost tima (na svim pozicijama)
              2. Samouverenost u sebe i tim
              3. Stav da se nikad ne predaju
              4. Bolju kondiciju
              5. Više igrača koji su vešti sa loptom - igrača koji jednim potezom mogu da izbace nekog iz igre
              6. Dobru odbranu

              Ima tu još stvari, ali ne moram da ih navodim. Ovo je dovoljno.
              Činjenica je da smo lošiji i da nemamo onaj "killer instinct". Vremenom....

              Comment


              • Liverpool: Reina, Johnson, Enrique, Skrtel, Agger, Adam, Lucas, Henderson, Downing, Carroll, Suarez. Subs: Doni, Maxi, Coates, Kuyt, Spearing, Flanagan, Bellamy.

                Nema Gerrarda,a po nekim informacija nece ga biti do Bozica zbog nove povrede
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Cim ga nema, znaci da se povredio, nadam se da nije tacno ali ne verujem.

                  Endi startuje, ajmo majstore daj ga!
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                    Liverpool: Reina, Johnson, Enrique, Skrtel, Agger, Adam, Lucas, Henderson, Downing, Carroll, Suarez. Subs: Doni, Maxi, Coates, Kuyt, Spearing, Flanagan, Bellamy.

                    Nema Gerrarda,a po nekim informacija nece ga biti do Bozica zbog nove povrede
                    Neeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!! Nije fer! Dokle vise?! Ko je bacio to prokletstvo na Liverpool,da ga navatamo i obesimo za nogu!
                    Postava OK,manje-vise. Sto nema Karagera? Suspenzija ili povreda?
                    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                    Comment


                    • Originally posted by Liverpool FC View Post
                      Neeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!! Nije fer! Dokle vise?! Ko je bacio to prokletstvo na Liverpool,da ga navatamo i obesimo za nogu!
                      Postava OK,manje-vise. Sto nema Karagera? Suspenzija ili povreda?
                      Povreda.
                      sigpic

                      Comment


                      • Dzerard kao da je od stakla napravljen,tako dobar igrac!,ali bas u poslednje vreme ima problema..A mnogo nam znaci,mnogoooo!
                        CZ-JK-Elton John-Diva

                        Comment


                        • Izgleda da je potrosen totalno, jbg on kad god je imao neku povredicu, igrao je povredjen jer nije imao ko zbog ocajne rotacije i to se samo pogorsavalo.

                          Podmladak dobio VBA 2:1, Moli i Dan strelci.
                          sigpic

                          Comment


                          • Treba da se dobro oporavi i ODMORI i svez da krene da gazi!
                            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                            Comment


                            • Mozemo mi da dobijemo WBA bez njega naravno,ali bilo bi lepo da bude fit do meca sa Celzijem,pa sta bude..
                              CZ-JK-Elton John-Diva

                              Comment


                              • Keni rekao da veruje da ce se Dzerard i Karager brzo vratiti ali da ce se vise znati u ponedeljak ili utorak.

                                Kako su ostali zadovoljni danasnjom partijom? Ja sam dosta zadovoljan s obzirom na to da je i ovo gostovanje prilicno nezgodno. Pruzali smo i bolje partije sto se igre tice ali bitna je pobeda. Presrecan sam zbog Endija, nadam se da ce ga dati i protiv Svonsija.

                                Skrtel me najprijatnije iznenadio, stvarno je poslednjih par utakmica dosta dobar, danas odlican kao i Ager. Glen ce nadam podici defanzivu ili Keli mora derbije da odigra. Nije bila pas igra kao protiv Norvica ali smo bili stabilniji nazad i dali 2 gola. Vrlo je vazno sto nismo primili gol. Protiv Svonsija je vazno da to odradimo jer ce to onda biti prva kuci da ga ne primimo. To su igraci pominjali i ne izlazi im iz glave, a evo i sad po Twitteru pricaju o sacuvanoj mrezi, bas im znaci.

                                Suarez me iznervirao, previse je sebican bio 4-5 puta ali dobra njegova partija. Henderson podigao formu definitivno, cekamo jos Dauninga a Belami je zasluzio vise od 10 minuta.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X