Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Ma on je navijac Reala koji ga isto hoce, bice to pretesko. Adam bi mogao ovamo mozda.

    Kagava i Gece su jos moguce opcije, kao i Ramirez iz Bolonje.
    Ma moze on da navija za koga hoce, ima da ga dovedemo... Svaki put kad pomenem Adama kako ne igra, on bas pocne da igra u City-ju i da gol, al evo opet protiv Utd-a nije ni na klupi bio, ali imam velike nade sto se njega tice... Nisam za Kagavu, ali Götze bi bio fenomenalna investicija i za sad i za buducnost, ali tesko da ce iz Dortmunda neko otici u januaru. Za Ramireza moram da kazem, nisam ga pratio, pa cu sad videti neku njegovu statistiku da vidim o kakvom se igracu radi...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Samo da kazem da ce za Hazarda biti paklena borba. Pored vas zele ga City, Real, Barcelona i Chelsea (mozda se u medjuvremenu jos neko ubacio). A realno Hazard ne treba ni Realu, ni City-ju ni Barceloni.

      Evo sta je izjavio direktor Vandamme:
      “Chelsea has been following him the closest.
      Realno, najpotrebniji je vama i nama, ali vidjecemo sta ce se desiti na kraju sezone ili cak u januaru.
      Last edited by bracala; 24-10-11, 20:00.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Pa vise nama nego vama ako cemo pravo... Ma svi ce da se kolju oko njega to znamo, ali u Barsu nece otici, ovi su u bankrotu, u City nece otici ako je zdrave pameti jer ce znati da od igranja tamo nema nista... Jedino mozda Real ima velike sanse da ga dovede jer on navija za njih, ali videcemo... Ima jos vremena do januara...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Dodaj i Arsenal na tu listu, a on je izjavio da za njih navija u Engleskoj ali i da mu je LS cilj i da zeli da igra u tom takmicenju. Ne verujem da ce oni do TOP4. Bice pakao oko tog transfera. Zavisi i kakav je on, a cini mi se da je pametan momak i da hoce da igra. U Sitiju ne bi imao zagarantovano mesto vec bi morao da se rotira. Real takodje jer su mnogo jaki a i ako uzmu LS, mozda Murinjo ode i ko zna sta ce onda biti ali Real ako ponudi i Lil pristane, mislim da je to gotovo, to mu je zelja. Celsi ili Liverpul su najbolje opcije za njega trenutno.
          sigpic

          Comment


          • Hazarda isto zeli i Arsenal.;)
            Ja vidim Hazarda ili u Arsenalu ili u Liverpulu.Onaj ko za njega izvisi, dobice Gecea.
            Nego sto se tice Kagave, moze da se desi da ga Dortmund proda vec u januaru posto mu ugovor istice 2013 godine, a i njegova cena ce sigurno padati u intervalu januar-jun, ali bi zainteresovanost drugih Premijerligasa za njim mogla povecati cenu.

            Comment


            • Evo nesto interesantno:

              #lfc have had 153 shots in the Premier League this season and scored 12 goals.
              #mufc have had 138 and scored 25. (8% conversion vs 18%.)

              Realizacija
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                Evo nesto interesantno:

                #lfc have had 153 shots in the Premier League this season and scored 12 goals.
                #mufc have had 138 and scored 25. (8% conversion vs 18%.)

                Realizacija
                Molim te nadji podatak i za Man City, bas me zanima.

                A Liverpool mora da popravi realizaciju, jer doci ce mecevi kad nece imati ni upola mnogo sansi kao protiv Norwicha, a morace da ih iskoriste...
                sigpic

                Comment


                • Prica se da bi Liverpool moga dovesti Marka Marina iz Werdera,a cini mi se da ga zeli i Arsenal

                  http://bleacherreport.com/articles/6...t-wing-problem
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Znam da ovo mozda nije najprikladnija tema,ali kad ste vec poceli

                    Hazard sigurno svakom timu "treba" i svi koji imaju pare ce pokusati da ga dovedu. Ko je pratio njegove igre svestan je da je uz Gece-a najtalentovaniji igrac u Evropi,a po meni i na svetu.

                    Comment


                    • Eden daleko najveci skill od u21 igraca za moj ukus.

                      Suso mi je odmah iza po skillu, samo sto je fizicki slab pa ne moze jos u seniore ali polako. Tu je ipak i Nejmar, koliko god bio omrazen, kao i Lukas iz Sao Paola. Onda idu Gece, Sterling, Lamela, Alkaraz, i MekEhran. Ovi momci bas imaju cist skill. Ima jos odlicnih igraca ali ne tako talentovanih i sa takvom vizijom. To je otprilike to, jos sam nekog zaboravio verovatno, ima ih dosta.

                      A interesantno pitanje. Sta ako Liverpul nastavi ovako da stvara sanse lagano i popravi realizaciju? Koji je krajnji domet?
                      sigpic

                      Comment


                      • Ma ima puno mladih igraca, koji su izuzetno talentovani. Ali naravno i meni je Hazard najomiljeniji, decko je neverovatan...
                        Golovi moraju da dodju, nemoguce je da nastavimo u ovom ritmu a da ne postizemo golove, imamo igru, Adam se vise nego dobro uklopio u tim sjajan je kreator, ima fantasticne duge lopte, tu je pas igra, samo nam treba zavrsnica, a Suarez ce kad tad poceti da reseta mreze, isto vazi i za Kerola, mada on mora cesce da igra, vrlo bitna utakica za njega protiv Stouka, Keni tu mora da ga stavi u prvu postavu, znaci mora...
                        Last edited by Freshman; 25-10-11, 13:44.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post

                          A interesantno pitanje. Sta ako Liverpul nastavi ovako da stvara sanse lagano i popravi realizaciju? Koji je krajnji domet?
                          Mislim da je i dalje krajnji domet Liverpoola 4. mesto, previse zaostaju za vodecima vec sada. I mozda mozemo ocekivati da neki od vodecih timova popusti i krene da pada na tabeli, ali ne sva tri tima. A takodje mnogo je lakse stvoriti onaj broj sansi protiv Norwicha, nego nekih timova iz sredine tabele, a pogotovo iz vrha. Mislim da je Liverpool vec ispustio 4 boda koja nije smeo da ispusti protiv Sunderlanda i Norwicha. Jos uvek nekako nznm sta da ocekujem od Liverpoola, osim Suareza niko nije dovoljno konstantan. Da kazemo da je Lucas konstantan, ali on ne doprinosi napadu. Downing, Adam i co. za sada promenljivi. A insisitiranje na 4-4-2 je po meni greska, izlgeda da Kenny kao i ostali old school menadzeri (Fergie npr.) najvise voli tu formaciju, ali nijedan veliki tim vise ne igra na taj nacin. Ide se na razne kombinacije 4-3-3, ili 4-2-3-1, sa dosta centralnih veznih koji kontorlisu igru, i igracima iza napadaca koji imaju "free roll", kao npr. Silva ili Mata, i imaju dozvolu da se krecu po celom terenu, traze prostor i kreiraju napad tima. To bi za Liverpool mogli da rade Suarez i Gerrard a da ispred njih bude Carroll. Kao 2 centralna vezna Adam i Lucas, a tu bi se jos rotirao s njima i Henderson.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Tony_G View Post
                            Mislim da je i dalje krajnji domet Liverpoola 4. mesto, previse zaostaju za vodecima vec sada. I mozda mozemo ocekivati da neki od vodecih timova popusti i krene da pada na tabeli, ali ne sva tri tima. A takodje mnogo je lakse stvoriti onaj broj sansi protiv Norwicha, nego nekih timova iz sredine tabele, a pogotovo iz vrha. Mislim da je Liverpool vec ispustio 4 boda koja nije smeo da ispusti protiv Sunderlanda i Norwicha. Jos uvek nekako nznm sta da ocekujem od Liverpoola, osim Suareza niko nije dovoljno konstantan. Da kazemo da je Lucas konstantan, ali on ne doprinosi napadu. Downing, Adam i co. za sada promenljivi. A insisitiranje na 4-4-2 je po meni greska, izlgeda da Kenny kao i ostali old school menadzeri (Fergie npr.) najvise voli tu formaciju, ali nijedan veliki tim vise ne igra na taj nacin. Ide se na razne kombinacije 4-3-3, ili 4-2-3-1, sa dosta centralnih veznih koji kontorlisu igru, i igracima iza napadaca koji imaju "free roll", kao npr. Silva ili Mata, i imaju dozvolu da se krecu po celom terenu, traze prostor i kreiraju napad tima. To bi za Liverpool mogli da rade Suarez i Gerrard a da ispred njih bude Carroll. Kao 2 centralna vezna Adam i Lucas, a tu bi se jos rotirao s njima i Henderson.
                            Svakako ce biti jasnije posle 19 kola kad bude igrao svako sa svakim, imali smo dosta tezak raspored do sada, evo tek sad imamo jedno gostovanje koje je nesto lakse. Tacno je to za sanse protiv Norvica ali smo mnogo manje sansi imali protiv Sanderlenda, Vulvsa i Boltona i to je nesto sto me raduje. Videcemo, 4. mesto je najverovatnije ali mislim da ako ovako nastavimo cemo biti bas blizu vodecima.

                            4-4-2 je greska sa ovim timom mada se moze i to igrati sa Belamijem desno i Dauningom levo ili Dzonsonom desno a Belamijem ili Dauningom levo a da Keli bude standardan bek. Ima tu kombinacija koje Keni ne vidi.

                            EDIT: Naravno, uslov za rezultate je bolja realizacija.
                            sigpic

                            Comment


                            • Prvo da se osvrnem na Edena,cesto Nash i ja pricamo o njemu i meni je on buduci najbolji igrac svijeta,jedan mi je od najdrazih i covjek je ucinio da ja ove godine bas detaljno pratim njihovu ligu koju sam ranije pratio preko nekih timova koji su mi bili zanimljivi,sada uzivam da gledam utakmice veceg broja timova,a mislim da je upravo on najvise razlog tome,covjek je mjesavina CR7,Zidanea i Messija,ja sam u njegovoj igri vidio pomalo od svakog,ma prosto fenomenalan nemam rijeci,samo pohvale,a koristi sjajno obije noge,apsolutno nelimitiran igrac,malo sam ja i subjektivan ali meni je jedan od omiljenih pa moram

                              Liverpoolu je realno pod takvim okolnostima domet 4. mjesto,kiksali su bezveze ali idu dobrim putem i stvaraju sanse nisu inferiorni i to bi trebalo doci na svoje.Suarez mora malo smanjiti dozivljaj i spustiti se na zemlju,predobar je igrac ali ego malo vise radi(ne vrti se sve oko njega),a lijepo bi bilo da se Handersonu nadje pozicija u timu,da proigra momak jer im je potreban,a valjda ce i isprozivani Carroll konacno da pocne zabijati
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Hendersona samo u sredinu i imas 3 poprilicno kreativna igraca, Suarez i Bells ili Dauning po krilima i Endi u sredini i odlicno je to. Imena nisu toliko jaka ali ako je tim sklopljen, to nema veze.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X