Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zola bi izveo Salaha iako je zvanicno OUT.

    Ostaje zal za prvom utakmicom, nije ovo realan rezultat jbg. Po meni su jos i manje sanse nego sto Zola kaze obzirom na sve okolnosti ali svakako da se ne smeju predati i da bi trebalo da grizu od starta i daju maksimum pa sta bude. Pobedom bi se casno oprostili od odlicne sezone u LS.
    Last edited by mark !t zer0; 07-05-19, 11:33.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by mark it zer0 View Post
      Zola bi izveo Salaha iako je zvanicno OUT.
      Prs'o.

      Dvoumim se između Origija i Staridza. Staridz je uradio mnogo dobrih stvari protiv Njuke. Lepo je razigravao igrače. Udelio par odličnih pasova. Ali je napred ka golu truba.

      Origi nema fudbalsku inteligenciju i znanje kao Staridz, ali je po meni trenutno opasniji po sam gol Barse.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Rekao bih da ce Origi poceti svakako pre Staridza, prevashodno zbog pritiska na poslednju liniju Barse i to ona varijanta u kojoj je Mane najistureniji, uz mnogo rotacija i ukrstanja. Ali ovo je opomena da fali jos ofanzivnih kvalitetnijih igraca u rotaciji, jer realno gledano kada ne igra bilo ko od trojke, to je bas osetno slabiji i manje opasan tim.
        Last edited by mark !t zer0; 07-05-19, 11:41.
        sloboda ili ništa

        Comment




        • Mane-Origi-Šaćiri.

          Ox-a nema ni na klupi.

          Brewster i Woodburn na klupi. Nadam se da će Brewster dobiti bar neke minute.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Mislis ako bude bilo 5:0 pa da malo oseti teren
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Originally posted by Adam The Llama View Post
              Mislis ako bude bilo 5:0 pa da malo oseti teren[emoji3]
              Umalo da je osetio [emoji6][emoji3]

              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Kakav je ovo tim...timcina...Jirgene genije
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • SA ŠARMOM I HARIZMOM JE NAPRAVIO SKLOP, A SA LIVERPULOM JE TOP, GOSPODIN JIRGEN KLOP!!! [emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590]

                  Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Sta vam je ljudi, ovo je sve normalno.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Mrzim vas iz dna duse (klub ne forumase), nisam gledao tekmu ali svaka cast, najiskrenije. Na svemu. Ono sto me najvise boli kao navijaca Junajteda (simpatizera, kako god) je nivo zelje i borbe koju prikazuju vasi igraci dok kod nas igraju nabedjene sisice. Kako se vremena menjaju...
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Erik MK II View Post
                        Mrzim vas iz dna duse (klub ne forumase), nisam gledao tekmu ali svaka cast, najiskrenije. Na svemu. Ono sto me najvise boli kao navijaca Junajteda (simpatizera, kako god) je nivo zelje i borbe koju prikazuju vasi igraci dok kod nas igraju nabedjene sisice. Kako se vremena menjaju...
                        Hvala!

                        Veliki respect od mene!
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Pridruzujem se cestitkama, cuvajte Kloppa, on moze biti tu jos 15ak godina, tu pripada.

                          Comment


                          • Ni ja ne volim vas klub, opste poznato. Cak su mi i navijaci prepotentnoscu neki put gadni, ipak za ovo sto je Liverpool ucinio veceras mora da se cestita.

                            I slazem se sa Gagijem, cuvajte Klopa (za njega neki put mislim da je glumac), mada i ne sumnjam da cete uciniti sve da ostane sto duze, ipak Amerikanci znaju i funkcionisu na osnovu dugorocnih planova.

                            I najozbiljnije na kraju, ne bacati ljude u fontane, nadjite neki bazen za to

                            Comment


                            • Evo da čestitam i ja. Mrzim vas jer nam pokraste sve dobre igrače (Ali dobro, to je drugačija mržnja za razliku od ovih ostalih.)

                              Inače, zaslužujete ovo finale nakon odlične sezone u PL a opet bez trofeja.
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Originally posted by NemanjaMikser View Post
                                Evo da čestitam i ja. Mrzim vas jer nam pokraste sve dobre igrače (Ali dobro, to je drugačija mržnja za razliku od ovih ostalih.)

                                Inače, zaslužujete ovo finale nakon odlične sezone u PL a opet bez trofeja.
                                Red bi bio da promenis avatar, kao sto si ga promenio posle prvog meca.
                                I da stavis sledeceg osvajaca zlatne lopte
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X