Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Malo rotacija. Firmino, Keita i Henderson dobili odmor, tj. klupu.

    Origi pre Staridza dosta govori. Divok ga je prešao i sad je špic br. 2. Velika tekma za njega.

    Jaka klupa ako ne bude išlo kako treba.

    Jedan gol u gostima će definitivno ovo da reši. Samo bez opuštanja. Porto je zaebana ekipa, a mi ne blistamo u gostima.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Nisam gledao tekmu, ali sam video da je Henderson opet asistirao.

      Lepo što se trojka upisala u strelce + VVD.

      Rušimo lošu formu u gostima u LŠ-u. Prvo pao Bajern pa sad i Porto.

      Znači, protiv Barse u polufinalu. Biće zanimljivo.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Ono sto sam ja video iz pregleda, Porto je mogao 4 da postigne u prvih 20min, tako da uopste nije ovo bilo dobro al ajd.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Porto los u zavrsnici, mogli su do gola u prvom ali smo u drugom pol dodali gas i bili mnogo bolji. Henderson svojim ulaskom jos jednom pokazuje koliki impakt pravi u poslednje vreme, promenio je tempo meca, ubrzao distribuciju lopte, nismo stali do kraja iako je sve odavno bilo reseno. To volim da vidim.

          Comment


          • Suplji smo pozadi u poslednje vreme, dosta sansi dozvoljavamo protivniku. Kapiram da je i VVDu potreban odmor, mozda je tamo protiv Hadersfilda najbolji trenutak za to.

            Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • U prvom smo igrali preko one stvari, to je bilo evidentno kada je Mane dao gol iz navodnog ofsajda, niko se nije ni pobunio, u fazonu ma nema veze lako ćemo, i reakcija na VAR odluku priceless. Ja sam jedini koji je gledao pogrešan meč prošle večeri izgleda.

              Igrao je Porto muški, nisu verovatno zaslužili ovaj debakl kod kuće, ali dobro, istina da ih je Klopp verovatno prekorevao na poluvremenu pa su izašli kao pravi u drugom. E sad protiv Barce šta bude, totalan fokus ipak treba usresrediti na predstojeće PL mečeve, sve dobiti pa šta bude, a valjda će da bude ono pravo.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Liverpool FC -YNWA

                I ja sam gledao LFC, a posle u 00:20 cekam pregled City - Tot na rts-u i oni puste samo Porto - Lfc. [emoji38]

                Nije mi se dalo da odgledam detaljnije taj triler.

                Evo su dresovi za sezonu 19/20, poslednja NB godina:

                Comment


                • Porto je i prošle godine igrao dobro kući koliko se sećam dok nije pao prvi gol. Posle su samo potonuli. 0-5 i 1-4 u dve utakmice kući...brutalno.

                  Što se tiče dresova, golmanski je mnogo dobar. Baš mi se sviđa, i valjalo bi ga imati. A za ove crvene ću presuditi kad ih vidim na terenu. Linije su ok, ali ne sviđa mi se što ne ide celom dužinom, već počinje negde iznad grudi. Trebali su od vrata da je stave, celom dužinom dresa.

                  Arnold imao baš lepu asistenciju kod Salahovog gola. Odlična lopta. I Hendov centaršut za Firmina je bio odličan.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Dres je odlican...must have u svakom slucaju...
                    Sto se tice rezultata City-ja, ne mora nuzno da bude losa stvar po nas...nece biti lako psiholoski vratiti ekipu nakon onakvog trilera a znamo da je njihovim celnicima LS nedosanjani san. Elem, nase je da odradimo sta je do nas, vazno je da smo se vratili u sam krem evropskog fudbala, treci put zaredom u zavrsnici evropskog takmicenja, u konkurenciji smo za titulu a kraj Aprila je...sve 5
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment




                    • Fabinjo dobio verovatno malo odmora. Keita se vraća u tim. Ostalo sve očekivano.

                      Nadam se da Gini ide na DM, a Henderson na b2b.

                      Ljudi očekuju laganu pobedu, ali ja mislim da ćemo se dobro namučiti. I dobiti batina.
                      Kardif se bori za opstanak, i daće sve što imaju danas.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Ja mislim da ce krenuti usijanih glava i previse agresivno i da ce ih to kostati bodova..

                        Comment


                        • Deveta pobeda za redom, računajući PL i LŠ. Rutinski odrađeno.

                          Ne znam koga bih posebno izdvojio. Svi su bili solidni.

                          Svidelo mi se kako je Keita odigrao. Par dobrih pasova i prilično agresivan. Oduzeo nekoliko lopti. Za onu 100% šansu Hendersona je on uzeo loptu i dodao Maneu.

                          Još jedna asistencija za Trenta. On i Robertson se trkaju. Robertson 9, a Arnold 8 asistencija. Ako obojica izađu do kraja na dvocifren broj, biće to baš brutalno. Mislim da bi Trent mogao da odmori protiv Hudda. Deluje da je baš umoran. Taman prilika za Gomeza da dobije neke minute.

                          I očekujem par rotacija u petak. Gomez, Lovren, možda i Origi.

                          Jurimo i dalje za Sitijem. Još 3 tekme do kraja, za nas.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Bukvalno se nema sta zameriti ekipi sta god da se desi...Stigli smo do samog kraja u dva najvaznija takmicenja, igrali sjajan fudbal...ostaje nam samo da nas fortuna jos malo pogleda...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Britanski mediji prenose da je Virgil najbolji igrac sezone u izboru kolega...zvanicno bi trebalo da se objavi sutra...Apsolutno zasluzeno, uticaj na ekipu nemerljiv...
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Svidja mi se pristup navijaca i igraca

                                Comment

                                Working...
                                X