Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E čuj koleno, a nije bilo sumnje da se potpiše Ox koji je sinonim za povredu.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Pa još juče se pričalo da je medicinski tim tražio dodatne stručne konsultacije u vezi kolena, ali da je sve prošlo ok.....
      ¡Si Señor!

      Comment


      • Ozbiljne su to pare i ozbiljni su medicinski pregledi...Nabil je tri puta povredjivao isto koleno...valjda ce sve biti ok...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment



        • Obraduje se čovek što smo Fabinja onako profi odradili, i onda dođe ova zaebancija...

          Ako smo stvarno pokušali da spustimo dogovorenu cenu, onda smo pravi rtdi...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Kao sto rekoh, dok ga ja ne vidim u dresu...ipak smo mi Liverpul
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Po tebi Zola stanje kolena ne bi trebalo da utiče na cenu?

              Mada nije isključeno da se trenutno zeza sa tviterašima........
              ¡Si Señor!

              Comment


              • Ne ako si dogovorio cenu.

                Ili plaćaš ili odustaješ, nema treće.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Ne znam, covek ima historiju sa tom povredom, ako nije kako treba mozda i bolje da se ne bacaju tolike pare.

                  Comment


                  • Ne mogu da vjerujem kakvi smo cigani ispali u ovoj situaciji, spustamo vec dogovoreni cijenu. Nije ni cudo sto je Lion postupio tako.

                    Comment


                    • U svakom slučaju meni je momka žao, koja god verzija da se desila sigurno je sada njemu najteže.......
                      Od srca mu želim uspešnu karijeru, gde god i kako god ispalo na kraju
                      ¡Si Señor!

                      Comment


                      • Meni je isto žao dečka. Ima 24.

                        Da sam neki Abramovič, rekao bi "Potpišite ga kako su mu obećali i kako je bilo dogovoreno".
                        Siguran sam da ne bi razočarao.

                        Comment


                        • Po meni je ovo smešno. Niko tu ne zna šta se tačno desilo, ali smešno mi je vaditi se na to koleno. Čovek je jednom pokidao ligamente, ok, ni ja nisam verovao da će se vratiti ponovo na scenu, ali gledao sam statistiku, i nakon što se vratio, on je od 2016. pa do sad propustio samo 10 mečeva. To je verovatno manje nego što su Mane i Coutinho pojedinačno propustili mečeve zbog povrede.

                          Još sam ga sinoć gledao protiv USA, deluje apsolutno spremno i nikad bolje, čak sam još uvereniji da nam je potreban kao lebac. Samo da se ne okrenu Lemaru koji je duplo manji talenat, a verovatno daleko skuplji igrač.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman View Post
                            Po meni je ovo smešno. Niko tu ne zna šta se tačno desilo, ali smešno mi je vaditi se na to koleno. Čovek je jednom pokidao ligamente, ok, ni ja nisam verovao da će se vratiti ponovo na scenu, ali gledao sam statistiku, i nakon što se vratio, on je od 2016. pa do sad propustio samo 10 mečeva. To je verovatno manje nego što su Mane i Coutinho pojedinačno propustili mečeve zbog povrede.

                            Još sam ga sinoć gledao protiv USA, deluje apsolutno spremno i nikad bolje, čak sam još uvereniji da nam je potreban kao lebac. Samo da se ne okrenu Lemaru koji je duplo manji talenat, a verovatno daleko skuplji igrač.

                            Comment


                            • Fekir je prvo odradio intervju, slikao se u dresu LFC, izabrao broj, da bi tek nakon toga obavio medicinski pregled? Ili je pak, dok su se cekali rezultati, sve to uradio?

                              Nesto tu smrdi. Nije logican sled dogadjaja. Mislim da je ovo iscenirana drama kako bi se odlozila zvanicna potvrda o transferu, a iz kog razloga pojma nemam.

                              Comment

                              Working...
                              X