Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko nije gledao...klasa je klasa

    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment




    • Ove rep. pauze totalno ubijaju. Konačno se vraća fudbal.

      Danas protiv Spursa. Mnogo važna tekma. Vidim da nas svi stavljaju kao ogromnog favorita. Kladionice su stavile bednih 1.6 na nas, što mi nije jasno. Igramo protiv kvalitetne ekipe. Jesmo blagi favoriti, ali oni su konačno kompletni. Mogli bi opasno da nam naude.

      Klopp says Gomez, Trent AA and Shaqiri were all in full team training yesterday
      Klopp: "One of the biggest mistakes I made was being so excited about getting Ox back. Now we keep him a little bit in the shadows. He will train and when he's ready to be properly back then I'll inform you."
      Nećemo još neko vreme videti OX-a. Očigledno još nije spreman. Bilo bi lepo da uhvati bar neke minute ove sezone.

      Kakav sastav očekujete?
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Kad vidim Milner-Henerdon-Gini trio na sredini...naježim se.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Zna li se ista o povredi VVD?

          Comment


          • Originally posted by limun View Post
            Zna li se ista o povredi VVD?
            Klop kaze da je sve ok i da nema razloga za brigu.

            VVD o kontri Sisoko Son kaze da je video da desnjak Sisoko vodi loptu i da je ocekivano da Son zavrsi tu akciju pa se odlucio da Sisoka usmeri ulevo. Kakva glava
            insta: engleski_dopisnik

            Comment


            • Originally posted by NSG View Post
              Klop kaze da je sve ok i da nema razloga za brigu.

              VVD o kontri Sisoko Son kaze da je video da desnjak Sisoko vodi loptu i da je ocekivano da Son zavrsi tu akciju pa se odlucio da Sisoka usmeri ulevo. Kakva glava
              Ako cemo iskreno i bez hajpa, bas ono u protokolu obicnog defanzivca je to da uradi, spremaju mu materijal ko sta radi pre meca

              Comment


              • Ma ne treba nikakav veliki hajp. Jednostavno sam navikao na ovo od njega.

                Brzo razmišljanje i vrhunsko pozicioniranje, bez trunke panike. Zbog toga smo toliko čekali njega i platili toliki novac.

                Imaš situaciju 2vs1 i biraš najmanje zlo. Imaš veznjaka koji je dešnjak i vodi loptu levom nogom. Sa druge strane ti je napadač koji je odličan u 1vs1 situacijama. Logično je da staneš na sredinu i onemogućiš pas ka napadaču, dok u isto vreme teraš veznjaka da šutne slabijom nogom. Na to dodaš da je Allison izašao u pravom trenutku i dobijaš ovakav scenario.

                Zanimljivo bi bilo videti kako bi se Matip ili Lovren snašli u ovakvoj situaciji.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Upravo to, ne treba da se hajpova taj potez zasto je to VVD, po meni najbolji stoper na svetu ove sezone.

                  A kad sagledas sta je uradio, izabrao je da lopta nikako ne dodje do Sona, sa time je ostavio da Sisoko ima sut sa slabijom nogom, koja je opet bila 100% prilika, ali jbg ovaj je nije pogodio. Na kraju izaslo dobro, ali je uradio to sto bi svaki iole pismeniji stoper uradio. E sad sta bi uradili Matip i Lovren u ovom slucaju, sam mozak ti stvara situaciju da bi primili gol.

                  Comment


                  • Originally posted by Ser Gagi View Post
                    Ako cemo iskreno i bez hajpa, bas ono u protokolu obicnog defanzivca je to da uradi, spremaju mu materijal ko sta radi pre meca
                    Nema tu nekog hajpa, jednostavno se ne vidja cesto da, u kontri 2na 1 koja traje nekoliko sekundi, stoper stvori situaciju da igrac koji vodi loptu sutira slabijom nogom (cak mislim u padu). To za materijal stoji, ali dzaba sve ako nemas kvalitet da stvoris tu povoljnu poziciju na sto brzi nacin
                    insta: engleski_dopisnik

                    Comment


                    • Kapa dole Van Dajku za potez. Jedini igrač koji ume ovako dobro da brani 2 na 1 je Ramos. Po meni malo bolji Ramos u tim situacijama, ali nije VVD uopšte daleko. Ramos je možda i najbolji kog sam ikada gledao kada se govori o tim 2 na 1 situacijama, čovek ume da pokrije 10 metara horizontalnog prostora u ovakvim situacijama. Van Dajk i dalje nema taj span, pozicioniranje i rad kukovima kao Ramos pa se možda i previše oslanjao na Sisokovu slabiju nogu ali svakako da sve zasluge idu njemu što Totnam tu nije dao gol.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Samo mala ispravku za Zolu, vodio je Sisoko loptu desnom nogom, a pred kraj (svi znamo da mu decision making nije jaca strana) prebacio na lijevu.

                        Pogledao sam klip vise puta i vazda me podsjeti na termine dje ti svi drugari odu u napad i ostave te nazad 2/3 na 1, pa vagas ko je najmanje zlo haha.

                        Sent from my Mi A1 using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by Baka View Post
                          Samo mala ispravku za Zolu, vodio je Sisoko loptu desnom nogom, a pred kraj (svi znamo da mu decision making nije jaca strana) prebacio na lijevu.

                          Pogledao sam klip vise puta i vazda me podsjeti na termine dje ti svi drugari odu u napad i ostave te nazad 2/3 na 1, pa vagas ko je najmanje zlo haha.

                          Sent from my Mi A1 using Tapatalk
                          Jeste vodio Sisoko desnom ali je morao da prebaci na levu da bi sutnuo. Iako je otisao od VVD-a na levo ovaj je bio jedan korak od toga da ga blokira, da je povukao na desnu da sutira VVD bi ga svakako blokirao a Son istog bi istog momenta zavrsio u ofsajdu.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment




                          • Odličan sastav! Sredina mi se posebno sviđa!

                            Konačno Keita!
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Kad sam video sastav znao sam ko ce se najvise obradovati veznom redu Liverpula

                              Ne smem da kazem ocekivanja, da ne ureknem
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • Šta očekujete? Mislim pobedu, znam. Ali laganu, ili težu? Ili bolje pitanje, kakav meč očekujete?
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X