Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bolje da ti igraju igrači koji su dobri na toj poziciji ma koliko da je VVD dobar nego samo on da bude zdrav i da prekomanduješ igrače koji ne igraju na toj poziciji samo da bi popunili mesta..

    Comment


    • Truth to be told, I Lovren I Matip su često tu samo da bi popunili mesta.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
        Bolje da ti igraju igrači koji su dobri na toj poziciji ma koliko da je VVD dobar nego samo on da bude zdrav i da prekomanduješ igrače koji ne igraju na toj poziciji samo da bi popunili mesta..
        Mislis da bi stoperski par Matip Lovren bio bolji od VVD Fabinjo/Hoever?
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Nije baš da je pitanje za milion dolara, ali nije ni toliko glupo pitanje Mare. Što me hejtuješ?

          Šalu na stranu, znao sam koliko se ceni VVD, ali me zanimao odgovor.

          Moje mišljenje je da bi pre imao samo VVDa zdravog. Zato što je jedini igrač koji može uneti potrebnu sigurnost u tim. Da se uzme bilo koje drugo partnerstvo, Gomez-Lovren, Matip-Gomez ili Lovren-Matip, ljudi će misliti...nema tu potrebne sigurnosti. Pogledaš duo VVD-Fabinjo i kažeš, ok, Fabinjo je veznjak ali uz VVDa može da odradi solidan posao.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Sutra je mozda i najbitnija tekma u sezoni, pobeda je imperativ.

              Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Krenuti jako od početka. Dati dva do poluvremena i posle laganica.

                Izgleda da je i Henderson rovit. Vuče neku povredu. Koliko sam razumeo, trenirao je juče sa timom.

                Ako je on nespreman za sutra i Fabinjo ide na štopera, biće zanimljivo ko će na sredini igrati. Možda budemo videli Keita-Gini duo.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Biste li voleli Kutinja nazad?

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Krenuti jako od početka. Dati dva do poluvremena i posle laganica.

                    Izgleda da je i Henderson rovit. Vuče neku povredu. Koliko sam razumeo, trenirao je juče sa timom.

                    Ako je on nespreman za sutra i Fabinjo ide na štopera, biće zanimljivo ko će na sredini igrati. Možda budemo videli Keita-Gini duo.
                    Eh, kako to lagano zvuci, dati dva gola do poluvremena [emoji16]

                    Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Originally posted by limun View Post
                      Biste li voleli Kutinja nazad?
                      Sve zavisi od cene.

                      Ako je normalna cena, naravno. Cou je WC igrač, koji je naviknut na našu igru.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment




                      • Henderson se ipak oporavio. Ostalo sve očekivano.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Mnogo važna pobeda. Nije to izgledalo lepo na terenu, ali ovakve "ružne" pobede su najbitnije.

                          Pogotovo što smo sad skinuli pritisak sa leđa. A i za igrače bitna 3 boda zbog psihe.

                          Brajton se odlično postavio. 11 igrača iza lopte, bunker. U ovakvim tekmama, obično individualni kvalitet presudi, i to je bio i danas slučaj. Salah okrenuo Grosa kao malo dete.

                          Videh malopre da imamo 45 od 45 mogućih bodova protiv ovih manjih timova.
                          Last edited by z0La; 12-01-19, 18:33.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • ¡Si Señor!

                            Comment


                            • Povredio se Trent, bice u autu mesec dana...

                              Comment


                              • Gde je Klajn kad ti treba.. Otkazuj pozajmicu!

                                Šalu na stranu, veliki bedak za Trenta. Četiri sedmice van terena. Što se tiče samih utakmica, ovo je verovatno najbolji period kad je mogao da dobije povredu. Imamo CP, Lester i Trešnjice kući i WH u gostima.

                                Gomez bi trebao uskoro da se vrati na teren. Do tad imamo Milnera, koji može odraditi beka protiv CP i Lestera kući. Utakmice su lepo razmaknute. Posle ovog kola ide FA kup vikend, tad mi idemo u Dubai na mini-pripreme. Odličan period da igrači dodatno odmore.

                                p.s. Šta ti je život. Klajn ode u Trešnjice jer zna da ovde neće igrati. Nekoliko dana kasnije se povredi Trent četiri sedmice. Tačno bi Klajn imao 4 utakmice da se nametne Klopu.
                                Last edited by z0La; 15-01-19, 12:48.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X