Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa da ali imas bolji start za tih narednih 30kola. Svakako je bolje uci u tu trku sa prve nego sa trece pozicije...
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Poraz od direktnog rivala remeti dobru atmosferu u ekipi koju je potrebno odrzati sto duze, jer to je po mom misljenju jedna od kljucnih stvari za osvajanje titule.

      Comment


      • Кључна ствар за освајање титуле је јак карактер и недозвољавање да се пољуља атмосфера у екипи па макар изгубио и 5:0.
        Погрешно је размишљање "само да не изгубимо јер ће да се распадне атмосфера" ,то онда значи да су психички слаби и неспремни.

        Comment


        • Originally posted by Alukard View Post
          Кључна ствар за освајање титуле је јак карактер и недозвољавање да се пољуља атмосфера у екипи па макар изгубио и 5:0.
          Погрешно је размишљање "само да не изгубимо јер ће да се распадне атмосфера" ,то онда значи да су психички слаби и неспремни.
          Niko i ne kaze da treba ici po 2x-a, ali bi to bio najgori prihvatljiv rezultat.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Ja bih radije dva X-a. Najviše zbog toga što dodaje neki dodatni podstrek ekipi. Momci znaju da nemaju poraz u ligi posle 8-9 kola i to hrani psihu i motivaciju. Dodaješ u svaku tekmu par dodatnih procenata misleći...daj da produžimo ovaj niz.

            A ako bih morao da biram pobedu i poraz, birao bih pobedu protiv Sitija i poraz od Čelzija.

            Malo me brine što i posle 2 dana nema nikakvih novosti za VVD-a. Da je nešto sitno, odmah bi izašle neke vesti, a ovako...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Liverpool FC -YNWA

              To sam i ja mislio. Nije da ce se atmosfera raspati skroz posle poraza, ali naravno da ce uticati na psihu, jos protiv direktnog rivala. Dajes protivniku do znanja da je jaci, sto im dodatno boostuje motivaciju.

              Mada ne treba nista da se kalkulise, ide se na obe pobede pa sta bude - bude.

              Bile su Zola vesti za VVD. Sve je ok, treba da ga ocekujemo protiv Celsija za vikend.

              Comment


              • Originally posted by limun View Post

                Bile su Zola vesti za VVD. Sve je ok, treba da ga ocekujemo protiv Celsija za vikend.
                E pa super. Nisam video to.

                Svakako bih odmorio celu postavu u sredu. Taj kup nam uopšte ne treba. Ubaciti igrače koji imaju malo minuta od početka sezone, da osete teren. Saćiri, Staridz, Fabinjo, Matip, Moreno, Klajn...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • I ja se slazem da je bolje da ispadnemo, medjutim igramo na Enfildu i verujem da prolazimo.

                  Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Sad tek videh Freshov komentar o Giniju, i slažem se 100%.

                    Ovo je najbolji fudbal koji Gini igra otkad je došao u Liverpul. Za sad drži na klupi i Fabinja i Keitu. I to opravdano, mora se reći. Taktički je nenormalno napredovao. Ono što se meni najviše sviđa kod njega je što ume da izdrži pritisak kad ga stegnu protivnici. Snalazi se lepo u tom nekom uskom prostoru, i ume da se izmigolji iz presinga. Sav je elastičan. Čista suprotnost Hendersonu. A i brz je dovoljno, i sa loptom i bez nje. Ni dribling mu ne fali. Stvarno Klopp izvlači iz njega maksimum rekao bih.

                    Ko bi rekao da će on i Milner da nam igraju prvih 11 regularno u ovoj sezoni.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Vajnaldum je jedno vreme bio mozda najveci potencijal kada su u pitanju veznjaci,ali je onda stagnirao. Sada ispunjava taj svoj potencijal. Decko je dok je igrao u holandiji znao fudbal.

                      Comment


                      • #puskasaward



                        Bravo Mo! Fenomenalan gol.

                        Comment


                        • Ovo je na silu dodeljena nagrada, realno bilo je bar 10 boljih golova.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Lep gol, ali ništa više ako ćemo iskreno. Meni je bio lepši onaj njegov gol protiv Spursa, za 2-1 kad ih je nanizao par komada.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Liverpool FC -YNWA

                              Nagrada je dobijena preko glasova navijaca, igraca, trenera, medija... Nije nista na silu.

                              Kako je primio loptu, otresao igraca mnogo veceg od sebe, zalomio ka golu i raspalio... u gradskom derbiju na gostovanju. Bilo je lepsih golova, ali ovaj bas ima tezinu.
                              Last edited by limun; 25-09-18, 07:06.

                              Comment


                              • Fifa je smejurija. Samo vidim da je Alves u prvih 11 i sve mi je jasno.

                                Comment

                                Working...
                                X