Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To je vise i do trenera, Henderson je vazda bio takav, ali Matic je bio mnogo hrabriji u igri, ovo je tuga sta igra.

    Fabinju treba jos malo da ss prilagodi, veci level mnogo od Hendersona.

    Sent from my MI 6 using Tapatalk

    Comment


    • Bilo bi dobro kada bi mogli da zavrsimo cetvrti u grupi, i da se lepo fokusiramo na PL. A ovako posto su male sanse da zavrsimo cetvrti, onda na Enfildu rasrafiti Napoli 5:0 i cao djaci.
      Ja bih protiv PSGa izveo drugih 11.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Originally posted by Ser Gagi View Post
        To je vise i do trenera, Henderson je vazda bio takav, ali Matic je bio mnogo hrabriji u igri, ovo je tuga sta igra.

        Fabinju treba jos malo da ss prilagodi, veci level mnogo od Hendersona.

        Sent from my MI 6 using Tapatalk
        To je to, Henderson je vazda bio takav. Dostigao je svoj maksimum i on dalje ne može. Prosek igrač, koji ume na trenutak, jednom u 10 utakmica da pokaže nešto dobro, i onda se vraća u svoj prosek. Robot.

        Samo je problem što je Englez, pa ga je teško maknuti. Ali smanjuje mu Klopp ulogu polako, što mi je baš drago.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by Adam The Llama View Post
          Bilo bi dobro kada bi mogli da zavrsimo cetvrti u grupi, i da se lepo fokusiramo na PL. A ovako posto su male sanse da zavrsimo cetvrti, onda na Enfildu rasrafiti Napoli 5:0 i cao djaci.
          Ja bih protiv PSGa izveo drugih 11.
          Čekaj, konačno smo konstantni u Evropi, i ti bi da mi ispadnemo. Mislim, i ja bih više voleo PL nego LŠ, ali zato valjda i imamo jaču rotaciju, da možemo i jedno i drugo da iznesemo.

          Daj da se pobijemo sa PSG-om, pa šta bude. A slati drugih 11 u Pariz je odraz slabog mentaliteta. Nemamo šanse da dobijemo, pa daj da pošaljemo bar rezerve i sačuvamo snagu? Neeee...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Kakve bre rezerve [emoji23]
            Da cuvamo igrace za Everton?

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Čekaj, konačno smo konstantni u Evropi, i ti bi da mi ispadnemo. Mislim, i ja bih više voleo PL nego LŠ, ali zato valjda i imamo jaču rotaciju, da možemo i jedno i drugo da iznesemo.

              Daj da se pobijemo sa PSG-om, pa šta bude. A slati drugih 11 u Pariz je odraz slabog mentaliteta. Nemamo šanse da dobijemo, pa daj da pošaljemo bar rezerve i sačuvamo snagu? Neeee...
              Dosta smo se mi tukli, sad treba pokazati malo inteligencije. Trofeji se ne osvajaju tako sto ides da se pobijes, tako se dobijaju mecevi, a trofeje osvajas tako sto gledas na duze staze i rasporedjujes pametno energiju. Nemamo mi 30 igraca istog ili slicnog kvaliteta kao Siti, niti mozemo da dominiramo kao oni, pa da svakoga guzimo po 5:0.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                Dosta smo se mi tukli, sad treba pokazati malo inteligencije. Trofeji se ne osvajaju tako sto ides da se pobijes, tako se dobijaju mecevi, a trofeje osvajas tako sto gledas na duze staze i rasporedjujes pametno energiju. Nemamo mi 30 igraca istog ili slicnog kvaliteta kao Siti, niti mozemo da dominiramo kao oni, pa da svakoga guzimo po 5:0.
                Ako ćemo iskreno, to nije raspoređivanje energije, već žrtvovanje jednog takmičenja zarad drugog. Rotacije su ok, ali da sad menjamo više od 2-3-4 igrača bi značilo da žrtvujemo LŠ zarad PL-a. Ja nas vidim kao dovoljno jake za neki odličan plasman u LŠ-u. Ne znam što bi sad predavali celu sezonu u LŠ-u...

                Koja je poenta biti prvi i u vrhu, ako nećeš ozbiljno da igraš najbolje takmičenje u klupskom fudbalu? Konačno imamo ove jake i velike utakmice, i ti bi izbacio drugih 11? I šta, onda izgubimo 5-0 i postanemo opet sprdnja po Evropi, iako se toliko trudimo da se vratimo u evropski fudbal.

                I da, kako planiraš da zadržiš najbolje igrače, ako ćeš u petom kolu LŠ-a protiv PSG-a da izbaciš rezerve? Oni žive za ovakve utakmice.
                Last edited by z0La; 28-11-18, 13:08.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Ne slazem se sa tobom, sve mi je jasno sta ti hoces da kazes. Ali ta vremena su iza nas, sad je vreme da pokazemo nesto drugo.
                  Zabluda je da mi imamo rotaciju neku, mi bez Virgila ne licimo ni na sta, bez Firmina je odmah problem. Jedini igrac koji kada udje sa klupe je na istom ili boljem nivou od onoga sto imamo Sacirovic, ostali su svi downgrade. Veceras moraju da krenu Fabinho i Keita, prosto ne vidim razlog da oni ne igraju, svezi su i zdravi, moraju da igraju. Gini mora da odmori, covek je odigrao skoro svaki minut i u Holandiji i kod nas.
                  Evo Zola pricacemo o ovome 1.januara posle meca sa Sitijem. Mada ja mislim da je Klopp naucio mnoge stvari, i da ce znati kako da izrotira ekipu veceras.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Nije nam uigrana sredina sa Keitom i Fabinhom, to bi bila katastrofa veceras. Prosli put su Milner, Hendo i Gini odlicno obavili posao, pa bi valjalo to ponoviti. Eventualno Fabinho umesto Henda.

                    Inace, mora se pruziti maksimum maksimuma veceras, nije ovo miki maus klub. Ovakve utakmice su od velikog znacaja, ne toliko od takmicarskog koliko zbog uprtih oci sa svih strana koje ce posmatrati ovaj duel. Zamisli planiramo da dovedemo Pulisica ili Dembelea, a izadjemo da izgubimo. Smesne su te price da je dobro zrtvovati jedno takmicenje zarad drugog, da je u pitanju LE ok, ali LS se mora igrati do kraja.

                    Comment


                    • Originally posted by Adam The Llama View Post
                      Ne slazem se sa tobom, sve mi je jasno sta ti hoces da kazes. Ali ta vremena su iza nas, sad je vreme da pokazemo nesto drugo.
                      Zabluda je da mi imamo rotaciju neku, mi bez Virgila ne licimo ni na sta, bez Firmina je odmah problem. Jedini igrac koji kada udje sa klupe je na istom ili boljem nivou od onoga sto imamo Sacirovic, ostali su svi downgrade. Veceras moraju da krenu Fabinho i Keita, prosto ne vidim razlog da oni ne igraju, svezi su i zdravi, moraju da igraju. Gini mora da odmori, covek je odigrao skoro svaki minut i u Holandiji i kod nas.
                      Evo Zola pricacemo o ovome 1.januara posle meca sa Sitijem. Mada ja mislim da je Klopp naucio mnoge stvari, i da ce znati kako da izrotira ekipu veceras.
                      Dobro, pošteno, ne slažemo se. Kapiram i ja šta ti pokušavaš da mi objasniš.

                      Što se tiče večeras, ja mislim da će startovati jedan od pomenute dvojice, a da će drugi igrati za vikend. Nešto ne vidim obojicu zajedno, jer ne verujem da će Klopp eksperimentisati previše večeras. Pogotovo sa igračima koji nisu igrali zajedno još uvek(Možda grešim, ali ne sećam se da su bili u prvih 11 na istoj utakmici).

                      Odbrana se crta sama po sebi. Gomez bek, Lovren štoper. Napad udarna trojka. Jedino eto sredina mi je misterija.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Liverpool XI vs. PSG: Alisson; Gomez, Lovren, Van Dijk; Robertson; Henderson, Wijnaldum, Milner; Salah, Mané, Firmino.
                          Ipak Klopp ostavlja istu sredinu kao i u prvom meču protiv Francuza. Verovatno neće da menja nešto što je dobro funkcionisalo u toj tekmi. Mislim da je to greška, ali videćemo...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Ocekivano sve.

                            Comment


                            • Ne znam, kad vidim ovu postavu, ne znam šta da očekujem. Da li će Klopp iznenaditi i udariti presing? Pošto mi ovo nikako nije sredina za kontre. Nema tu ko da istrči kontru...

                              Ako me strimovi budu zezali, odlepiću...Ne mogu da idem u zadimljenu, prepunu kladzu, punu koje kakvih...
                              Last edited by z0La; 28-11-18, 19:31.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Henderson i Milner opet veceras izdominirali [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

                                Comment

                                Working...
                                X