Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nekad mi bude malo krivo što ovakve stvari ostaju u debeloj senci iza statistike golova i asistencija...., izgine čovek svaku utakmicu
    Lukas Leiva
    ¡Si Señor!

    Comment


    • Originally posted by somborac View Post
      Nekad mi bude malo krivo što ovakve stvari ostaju u debeloj senci iza statistike golova i asistencija...., izgine čovek svaku utakmicu
      Lukas Leiva
      A ja se svaki put posipam pepelom jer sam rekao kako će Leiva prvi izletiti kod Klopa, a frajer presreće sve živo u sredini terena.

      Comment


      • Sada ce biti problem, kako da igraju Staridz i Ben pored ove trojke u napadu (Firmino, Coutinho, Lallana). Slatke muke za Kloppa, ali pored njih tu je i Ibe, koji sigurno zasluzuje da igra vise, plus cekamo kapitena da se vrati. Plasim se da za Ingsa vise nece ni biti mesta kada se bude vratio, ali sam siguran da ce on dati sve od sebe da se nametne Kloppu. Sigurno da ce dobijati minute u FAu ili LEu ako doguramo do proleca, ali da ce biti tesko da bude u prvih 11 i to ne samo za njega vec i za Bena a i za Staridza to sigurno. Davno nismo imali ovako dobru i zdravu konkurenciju na svim pozicijama, svi jedva cekaju da udju i da daju i vise od svog maksimuma. Posle ovog meca sam siguran da Klopp nece juriti igrace u januaru,(mozda nekog klinca)...

        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Videcemo sta ce se desiti u januaru, ali stvarno je konkurencija velika u ofanzivnoj liniji. Posle onih bravura Bena, mislim da ce Klopp njega koristiti kao dzokera, ili ce covek startovati u tekmama kada presing nije presudan protiv ekipa koje ne vole posed (Crystal Palace npr) i gde ce nam dosta zavisiti od te skok igre i duela u napadu, gde Ben moze iskoristiti svoje prednosti. Zapanjujce kako je imao onu sansu i ukocio se, potpuno neshvatljivo, i od ciste zicer sanse, napravio sam sebi problem i daleko tezi ugao za sut.

          Velika stvar je igra Lallane u poslednjih par meceva, covek je najvise poprimio elemente filozofije Kloppa, i najbolje se snalazi, cak i u napadu manje pegla, ima dobre poteze, i cini se da ce tesko moci van prvih 11, i da ce nekako biti onaj prvi radnik i miljenik Kloppa, a uz to nema preveliki limit u napadu i ume. Firmino i Cou moraju igrati, to je jasno i meni je jedino logicno resenje da Milner strada tu, ako Sturridge udje u prvih 11, a ako bude zdrav to se i ocekuje, ali opet moras imati mesto i za kapitena, a Can je bas poceo polako da se uklapa, jedini siguran je Lucas, jer je on jedini klasican holding veznjak i drzi konstantu. Can mi nikad nije delovao da moze da bude disciplinovan za tu rolu, i cenim da bi se bez potrebe ugusio, da nema onoliki prostor, jer vidimo kakav efekat ima kada igra ovog side veznjaka, gde ima prostor i u napadu, izvlaci se na krilo ponekad, mora se iskorisiti ta njegova brzina i generalno lucidnost koju ima u napadu, jer je olicenje box to box veznjaka.
          Nisam siguran da li nam ista od pojacanja treba u januaru, sem taj zadnji vezni. Sane se spominje najvise, ali pitanje je gde bi on igrao, i koliko, mada svakako ako je cena neka mizerija od 20m, mozda ne treba propustiti sansu i dovesti ga. Tu je EL, tu su kupovi, od viska glava nece boleti, trebace tu rotacije, a ko zna da li ce Danny biti zdrav do kraja sezone, velike su sanse da nece i kad na taj nacin posmatras, onda nam taj mali zaista treba.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Navikli smo da iz meca u mec previse mozgamo o postavama, taktikama i predstojecem prelaznom roku.

            Sada je trener Klop i to vise nije potrebno. Pustis mozak i uzivas u Klopptoberfestu.
            sigpic

            Comment


            • Ali zaista ogroman napredak se vidi, igraci se mnogo vise trude i mnogo vise vjeruju u sebe i zele pobjedu u svakom mecu. Konacno Liverpul kakav zelim da gledam, Liverpul koji se nikoga ne boji bez obzira na protivnika. Mnogo dobra utakmica protiv Sitija firmino je konacno pokazao nesto, nadam se da ce nastaviti. Mora iskoristiti one sanse. Ocekujem jos bolja izdanja kad se vrate Staridz i Henderson.

              Comment


              • Rodgersov prelazni rok

                Uf da nije povredjen Sakho, da je tu Ings, Henderson..

                Ne znam koji je problem na Anfieldu, al cesto igramo mnogo bolje na gostovanjima...

                Comment


                • U duhu ove diskusije i spekulacija ovih dana...

                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Koliko mi je bilo krivo što Firmino nije zabio bar još jedan, ali mora da se skine kapa i Hartu...odlične odbrane.
                    Ono što Cou radi, mađija. Koja je uživancija njega gledati...on je dao mislim 4-5 golova u poslednjih 5 tekmi?

                    Ko je nema rezervni desni/levi bek? (a da je zdrav)
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Ko je nema rezervni desni/levi bek? (a da je zdrav)

                      Connor Randall
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Ko je nema rezervni desni/levi bek? (a da je zdrav)
                        Povredjeni Clyne.

                        Originally posted by Casiraghi View Post
                        Navikli smo da iz meca u mec previse mozgamo o postavama, taktikama i predstojecem prelaznom roku.

                        Sada je trener Klop i to vise nije potrebno. Pustis mozak i uzivas u Klopptoberfestu.
                        Ti da ne mozgas o tome ? How yes no.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Pa gde je onaj veteran Enrike, u četvrtak stižu Žirondinci na ključnu utakmicu za LE ali bi valjalo i preforsirani deo ekipe sačuvati za nedelju i Labudove
                          Nije bilo Origija ni na klupi, doduše pored Denija i Bena nije ni bilo smisla, pa ako nije povređen mišljenja sam da bi ova trojka trebala iznet ofanzivu na kup utakmici.
                          Lukas je zahvaljujući Škrtelu popasao 5. žuti u sezoni, pa bi i on mogao početi u četvrtak, pošto u nedelju odmara, Bogdan bi mogao braniti, a za defanzivnu 4-ku nemam ideju......
                          Imamo i svežeg Ajbija, tu je još (uvek) i sin Alen, pa bi se moglo tu složiti ekipica dovoljna za 3 boda
                          Što se najjače postavke tiče, željno čekam da vidim raspoloženog Staridža sa Kutinjom i Firminomu špicu, to bi potencialno stvarno mogao biti spektakl
                          Neko me pitao pre dve nedelje gde mislim da će Čan igrati kad se Hendo vrati, pa iskreno ne vidim razloga što ne bi Milner bio zabrinutiji u vezi toga, ali to su kako je već Piksi napisao više sada i slatke muke
                          Last edited by somborac; 23-11-15, 17:18.
                          ¡Si Señor!

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post

                            Ko je nema rezervni desni/levi bek? (a da je zdrav)
                            Da se ja pitam to bi bio Milner cim popunimo vezni red vecom klasom.
                            sigpic

                            Comment


                            • Da da, kad dodje Gundo, Milner ide na beka/krilo ...i sledece sezone vezni ce biti Xabi+Gundo
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • A nesrećni Flano? Sećam se pre par meseci da sam pročitao da bi trebalo negde oko decembra da se vrati, ali nisam dalje pratio...

                                Valjalo bi u januaru da se kupi neki bek. Prodati Enrike-a ako je ikako moguće. Ne mogu 2 beka izneti celu sezonu, mnogo je...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X