Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Nasi skauti bili prisutni na utakmici Lacio - Djenova 4:1. SMS dao gol. Ne znam, tehnicki kvaliteti su ocigledni, ali morao bi Klop puno da radi s njim da bi se priblizio prvoj postavi. Previse je mlak.

      Comment


      • Nisam očima mogao verovati, oba stopera sustižu Vilijana...., mada posle podatka da je na utakmici Liverpul - PSG, najbrži sprint imao baš Van Dajk onda je ovo i očekivano od budućeg kapitena

        Imali su i Siti i Totenhem svoje zbog Sergeja.....
        Last edited by somborac; 30-09-18, 15:57.
        ¡Si Señor!

        Comment


        • Al pogledaj na pocetku klipa Willian je 3m ispred njega, a Gomes preko 10m i on dolazi do lopte, kakav je Bolt.
          Sto je najjace izgleda kao da trci s pola snage.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Čim je Gomez prestao da se seljaka sa pozicijama, i stavljen na poziciju koja mu je prirodna, sav njegov kvalitet dolazi do izražaja. Brz, jak, zna sa loptom i ono najvažnije...poziciono dosta napredovao.

            Naravno, sve ovo je lakše kad imaš TOP štopera pored sebe. Da igra sa Matipom ili Lovrenom, ne bi to bilo to.

            Samo pogledajte odbranu... Arnold 19 godina, Gomez 21, Robertson 24 i Virgil 27 godina. Koliko smo golova primili u ligi...3 na 7 utakmica? Ovo je odbrana za duži vremenski period nadam se.

            p.s. I Alison sa 25 godina.
            Last edited by z0La; 30-09-18, 16:32.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Meni nije ništa čudno što su Gomez i van Dajk stigli Vilijana. To je sprint od 50m skoro, treba malo više snage tu, a i Vilijan mora da povuče loptu. Da je van Dajk brz, to sam znao odavno. Gledao sam mu sprint sa Arnautovićem, oduvao ga je van Dajk bio, a Arnaut je itekako brz.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Čim je Gomez prestao da se seljaka sa pozicijama, i stavljen na poziciju koja mu je prirodna, sav njegov kvalitet dolazi do izražaja. Brz, jak, zna sa loptom i ono najvažnije...poziciono dosta napredovao.

                Naravno, sve ovo je lakše kad imaš TOP štopera pored sebe. Da igra sa Matipom ili Lovrenom, ne bi to bilo to.

                Samo pogledajte odbranu... Arnold 19 godina, Gomez 21, Robertson 24 i Virgil 27 godina. Koliko smo golova primili u ligi...3 na 7 utakmica? Ovo je odbrana za duži vremenski period nadam se.

                p.s. I Alison sa 25 godina.
                Ko je po tebi najbolje pojacanje od kada je dosao Klopp, i bez koga ovaj Liverpul ne bi bio na ovom nivou?

                Samo jedno ime mi daj, Firmino je dosao pre Kloppa tako da se on ne racuna...
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Originally posted by somborac View Post
                  Nisam očima mogao verovati, oba stopera sustižu Vilijana...., mada posle podatka da je na utakmici Liverpul - PSG, najbrži sprint imao baš Van Dajk onda je ovo i očekivano od budućeg kapitena

                  Imali su i Siti i Totenhem svoje zbog Sergeja.....
                  Tesko, u njihovoj plateznoj moci se vise uklapa Berisha.

                  Mada imaju koga da gledaju u rosteru Lacija na drugim pozicijama.
                  Last edited by Ricma; 30-09-18, 18:47.

                  Comment


                  • Originally posted by Adam The Llama View Post
                    Ko je po tebi najbolje pojacanje od kada je dosao Klopp, i bez koga ovaj Liverpul ne bi bio na ovom nivou?

                    Samo jedno ime mi daj, Firmino je dosao pre Kloppa tako da se on ne racuna...
                    Za mene Mane.

                    Salah je zver, ali tek treba to da pokaže na konstantnom nivou, u 2-3 sezone.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment




                    • Vidite našeg centralnog veznjaka. Pas unapred misaona imenica.

                      Da uporedimo npr. sa Žoržinjom...

                      Spoiler
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Mene je iznenadilo da ste imali veći posjed od Čelsija, upravo zbog onoga što Žoržinjo donosi. U 2. poluvrijeme, Čelsi je izgledao kao iz vremena Kontea.
                        sigpic

                        Comment


                        • Igrali smo na kontre u 2., vjerujem da bi bilo obrnuto da je liverpool vodio 1-0 na poluvremenu

                          Comment


                          • Originally posted by Whiskey View Post
                            Igrali smo na kontre u 2., vjerujem da bi bilo obrnuto da je liverpool vodio 1-0 na poluvremenu
                            Meni bi to očekivano od Liverpula, jer su napravljeni da ubijaju kontre. Sredinu im čine radilice, a u napad ubijaju sa brzinom. Čelsi je drugačiji, jedini Kante može da pruži maksimum kad drugi tim ima posjed.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Reise View Post
                              Meni bi to očekivano od Liverpula, jer su napravljeni da ubijaju kontre. Sredinu im čine radilice, a u napad ubijaju sa brzinom. Čelsi je drugačiji, jedini Kante može da pruži maksimum kad drugi tim ima posjed.
                              Evo ti odgovora. Naš tim koristi pun potencijal kad ima prostora. Kad igrači mogu da razmene brze duple pasove i za kratko vreme dođu do gola protivnika, tj. na tranziciju. U prvom poluvremenu smo npr. imali dosta više prostora, iako nismo uspeli da damo gol.

                              Sari video da vodte 1-0 i povukao se i pustio Liverpul da dođe, znajući da ćemo se mi otvoriti i da će biti prostora za kontru. Azar je npr. mogao da reši tekmu mnogo ranije. Mislim da je Čelziju taktika za drugo poluvreme bila dobra. Mi smo uvek bili blizu gola, ali retko kad smo imali 100% šansu. Jedino Šaćiri što je promašio ono, ali i to je bilo iz naše kontre, ne iz neke postavljene igre. E sad što je Staridz majstor, to je druga stvar.

                              Meni je npr. neshvatljivo da je Klopp izveo Hendersona a ostavio Keitu na klupi. Znaš da ćeš dobiti prostor između odbrane i sredine Čelzija i znaš da je Keita stvoren za to.... i opet staviš Hendersona, koji je juče bio nepotreban.
                              Last edited by z0La; 01-10-18, 11:11.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Spoiler



                                Sto je lik usao na teren i svi se izgrlili sa njim.

                                Comment

                                Working...
                                X