Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bod kao kuca

    Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Sad odgledah hajlajtse, cudo kako nije dosao 3+.

      Za ovih 7 minuta koliko sam mogao da vidim, najjaci utisak ostavljaju Celsijeva sredina, Eden Azar i naravno magija Staridza. Nije neodbranjivo naravno, ali sa takvim pozicioniranjem (naravno ne ocekuje se sut), tek par golmana bi uspelo da sacuva mrezu.

      Krece da me bude strah za Salaha, ne znam sta ce Klop s njim. Da li ce ga otrezniti prelazak na klupu ili ce ga jos vise demotivisati, pitanje je. To je prva klasa fudbalera, trofeje ne mozemo juriti bez njegovog doprinosa. Kao sto sam vec rekao, ocekujem njegov povratak vec posle prvog dobrog meca, ali to mora podhitno da se desi.

      Comment


      • Salah je krenuo dobro sezonu,odmah dao gol. Za reprezentaciju igrao dobro,ali je odjednom stao. Cini mi se da je prosle sezone,kada ima situaciju za sut uvek sutirao, ove sezone vec par puta ima sut a on resava da doda. Da li je to manjak samopouzdanja ili Klopova instrukcija,to samo on zna

        Comment


        • Znaci kad budu bili spremni Keita i Fabinho, Virgil kapiten.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by Alukard View Post
            Salah je krenuo dobro sezonu,odmah dao gol. Za reprezentaciju igrao dobro,ali je odjednom stao. Cini mi se da je prosle sezone,kada ima situaciju za sut uvek sutirao, ove sezone vec par puta ima sut a on resava da doda. Da li je to manjak samopouzdanja ili Klopova instrukcija,to samo on zna
            Obicno treneri na ovom nivou ne daju instrukcije u vezi odluka u samoj zavrsnici jer to stvara pritisak igracima koji su navikli da instiktivno reaguju u takvim situacijama. Prekomerno razmisljanje samo kvari ishod. Mislim da veliko samopouzdanje najbolje utice na donosenje najbolje odluke u datom momentu. Onakve realizacije kakve je Salah imao u prosloj sezoni moze imati samo igrac koji puca od samopouzdanja, jednostavno je siguran u ishod i nista ga ne moze spreciti. Sada se vidi nesigurnost cak i u situacijama 1 na 1, stavise vidi se strah od neuspeha. Najgore je od svega, po mom misljenju, sto ni na koji nacin trener niti bilo ko moze uticati na tu mentalnu barijeru.

            Comment


            • Treba i pohvaliti par igrača za danas.

              Alison bio odličan. Imao nekoliko važnih odbrana, koji su nas i održavali u životu.
              Gomez isto jedan od boljih. Dečko igra sve bolje i bolje kako sezona odmiče(a ovde smo ga otpisivali na početku sezone). Ne vidim kako bi Lovren ili Matip mogli da igraju pre njega, osim rotacije.
              Gini isto sasvim solidan.

              Što se tiče Salaha, učestvuje on u igri, nije da je nevidljiv. Kretnja mu je odlična, dupli pasovi i sve to, ali ga završnica izdaje. Vratio se na onog Salaha od pretprošle sezone. To je problem u glavi koji će morati sam da reši. Ne bi tu klupa mnogo pomogla mislim. Mada, da je Saćiri iskoristio par prilika što je omašio u ovim utakmicama, svakako bi bio pod većim pritiskom.

              Jedno je sigurno. Danijel kuca na vrata za više minuta. Koji mu je ovo gol ove sezone...četvrti?
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                X velik kao pobeda.

                Upravo o ovome smo pricali, nas i X protiv Sitija odrzava na prvom mestu.
                Ali nam Siti mnogo vise lezi, tako da tu ocekujem da nam bude mnogo lakse.
                Liver vise nije prvi. Jer ima poprilicno losiju gol razliku od Sitija. Sest manje datih golova. Tako da ako bude iks sledeci vikend Siti ostaje prvi. A Liver nakon tog iksa moze da bude treci u koliko Celsi dobije sa dva razlike. Ako dobije sa tri a Liver i Siti iks onda je Liver treci.

                To da li je bolje dobiti i izgubiti ili dva puta igrati nereseno se ne posmatra iz pravog ugla. Jer i protivnik tu dobija i gubi poene. Polako se sezona zahuktava...
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Ali Siti jos nije naisao na jake ekipe. Prilicno lak raspored za sada. Mi smo prosli 2 od 3 najjaca timova.

                  Comment


                  • Tima*

                    Comment


                    • Mene cudi razlika u donosenju odluka. U situacijama gde bi prosle sezone sutirao sada izmislja neka nepotrebna dodavanja. Prosle godine je bio sebicniji i bilo je bolje. Sada komplikuje,kao da ne veruje u svoj sut pa mu je sigurnije da doda.

                      Comment


                      • Velike su šanse da izgubi Liverpul protiv Sitija zbog rasporeda. Dosta teže utakmice ste imali od njih. Gledajući Sitijev raspored, može se reći da se nisu ni umorili.

                        Razlog zašto je Klop izbacio Salaha je zato što će igrati 90 protiv Napolija i 90 protiv Sitija. Mane je igrao u kupu i danas, ja očekujem da on odmorio utakmicu sa Napolijem. Previše bi bilo da odigra i tu utakmicu. Neće da ih iscijedi već u ovom dijelu sezone.
                        sigpic

                        Comment


                        • Liverpul je po meni u prvih sest kola imao najlaksi raspored.
                          Od Celsija im krecu nezgodniji protivnici...
                          Siti nije imao preterano tezak raspored, ali svakako tezi od Liverpula.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Liverpul je po meni u prvih sest kola imao najlaksi raspored.
                            Od Celsija im krecu nezgodniji protivnici...
                            Siti nije imao preterano tezak raspored, ali svakako tezi od Liverpula.
                            Ako se gleda tabela odozdo prema gore, svakako jeste.
                            Last edited by Reise; 29-09-18, 23:02.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Liverpul je po meni u prvih sest kola imao najlaksi raspored.
                              Od Celsija im krecu nezgodniji protivnici...
                              Siti nije imao preterano tezak raspored, ali svakako tezi od Liverpula.
                              Koji si ti hit [emoji23][emoji23][emoji23]

                              Comment


                              • Gledaš samo PL? Pošto smo u poslednjih 5 kola imali Spurse, PSG, Svece i dva puta Čelzi. Ne bih rekao da je to lak raspored...

                                Ne slažem se Reise da Liverpul ima velike šanse da izgubi. Ima šanse, naravno, Siti je jak tim ali dolaze na Enfild. Niko se nije naigrao fudbala ovde. Dobili smo 3 od poslednje 4 utakmice protiv njih. I rano je još da bi igrači bili umorni. Nismo još došli ni do oktobra. Ovo im je tako reći tek drugi meč koji igraju radnim danima, tj. na 3 dana. Svi ostali su bili na 7.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X