Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A tek Courtois Najbolji golman

    Comment



    • Koliko ovo deluje jako iako je vecina iz druge postave.

      Comment


      • Ovako kad čovek pogleda sastav, rekao bi poprilično jak, a onda shvatiš da ti fali 8 prvotimaca iz prvih 11.

        Mada ako Keita sada počinje, to vrlo lako znači da će Hendo u subotu.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Ko bi rekao da će nam glavna dva pojačanja na sredini biti u timu za kupove?

          Jak tim, nema šta. Još kad pogledam odbranu u kompletu, setim se nekih veselih vremena.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Jel gledao neko utakmicu?
            Ja sam gledao nekih 20ak min pa onda prebacili ovde neku odbojku. Celsi stvarao mnogo vise sansi, razbili nas na pocetku.

            Al ko ga j...
            Kakav Karabao kup, bolje je da se olaksa raspored.

            Comment


            • Gledao si jedini deo gde nas je Čelzi razbijao. Posle toga smo mi preuzeli. Omašili smo mnogo šansi. Staridz predriblao golmana i promašio prazan gol. Čelzi nam poklonio loptu jedno 5 puta na njihovoj polovini.

              Posle onog uvodnog dela, bili su praktično bezopasni. Dobili slobodnjak sa strane, centaršut, Migs odbranio, lopta se odbila do Emersona i to je to. Posle toga, Azar uradio solo akciju, i završio tekmu.

              Malo smo se prisetili te čuvene odbrane Migs-Lovren-Matip-Moreno.

              Nismo zaslužili da izgubimo, ali najbolje vreme da se izgubi. Stvarno nam ne treba ovaj kup.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Tek sad vidim Azarov gol, auu sta nam napravi.

                Bas me interesuje ko ce igrati pored Ginija i Milnera na sredini, mozda ne bi bilo lose Saciri opet da startuje, dobar je bio protiv Sotona. Ne znam kakav je sinoc bio protiv Celsija, ali mislim da je bolje da igra kao AMF iza Firmina nego da sparta po boku.

                Comment


                • Saca dominira
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by limun View Post
                    Tek sad vidim Azarov gol, auu sta nam napravi.

                    Bas me interesuje ko ce igrati pored Ginija i Milnera na sredini, mozda ne bi bilo lose Saciri opet da startuje, dobar je bio protiv Sotona. Ne znam kakav je sinoc bio protiv Celsija, ali mislim da je bolje da igra kao AMF iza Firmina nego da sparta po boku.
                    Igraće verovatno Henderson. Šaćiri može protiv manjih ekipa na AMF, jer igraju bunkericu, pa i nije toliko potrebno da bude dobar u defanzivi. Protiv jačih timova su nam potrebna 3 igrača na sredini koja znaju gde treba da stoje i kako da se brane. A i trebaće nam neko ko može da oduzme loptu, jer verujem da ćemo juriti povremeno presing na sredinu Čelzija da se oduzme lopta visoko.

                    Ja bi radije da vidim Ginija kao centralonog veznjaka, a Milnera i Nabija pored njega.

                    Ali po postavi od sinoć, i koji su igrači ulazili na teren, a koji ostajali do kraja, deluje da će Henderson da igra...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Odigrao je Hendo dobro protiv PSG-a, ali tesko da moze opet takvu partiju da ponovi. Bas nam fali Ox, igrac za sve prilike.

                      Comment


                      • Слажем се за окса. Клоп га је пробратио.
                        Не знам зашто је одједном Кеиту приковао за клупу,играо је сасвим добро.

                        Comment


                        • Kako bi ja pokupio Remzija, pogotovo sad kad neće da potpiše novi ugovor. Mislim da bi on bio savršen igrač za Kloppa.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Nemamo mi sta da trazimo bez Virgila, ono u sredu je bilo katastrofalno. Lovren i Matip su operisani od fudbala.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • VVD jeste bitan faktor, i odbrana bez njega nije ista, ali imamo mi još puno dobrih igrača u timu.

                              Pa ni taj Čelzi ne blista sa štoperima, tako da smo tu na 0. Sredina će ovde da bude ključna po meni. Dobar napad imaju i jedni i drugi, tako da bitka na sredini donosi prevagu za pobedu.

                              p.s. I to da li ćemo opet da promašimo pet 100% šansi...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Ima li kakvih vesti za Van Dijka?

                                Comment

                                Working...
                                X