Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To Adame.
    Ko zna da li bi Allison i Oblak ostavili isti trag kao u Romi/Atletiku, ovde je skroz drugacija prica.
    Prvo sto igramo drugaciji, otvoreniji fudbal, drugo sto su sve oci uprte u golmana.

    Slazem se da je Karius uprkos svemu imao solidnu sezonu, samo me je strah da su mu ona 2 poslednja kiksa dosta uticala na samopouzdanje. Ako bude dobro branio na startu sezone, bice to znak da je psihicki jaka licnost jer je brzo uspeo da predje preko ogromnog pritiska, pa bih mu onda dao sansu.

    Comment


    • Poredite Kariusa i DDG, svaka čast

      Comment


      • O čemu ti?
        ¡Si Señor!

        Comment


        • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
          Poredite Kariusa i DDG, svaka čast
          Druze nisi ti to lepo procitao.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Pixi on je MUN-ovac, ne mora ništa čitati a može pisati šta i gde 'oće, to će da traje dok i mi ne budemo imali svog moderatora - advokata
            ¡Si Señor!

            Comment


            • Originally posted by somborac View Post
              Pixi on je MUN-ovac, ne mora ništa čitati a može pisati šta i gde 'oće, to će da traje dok i mi ne budemo imali svog moderatora - advokata
              Ma jok, samo nije lepo procitao. Nije Aleksa provokator, zna se ko je provokator. Onaj koji u svakom drugom postu pominje Liverpul, a mi se plasimo Murinjovog Junajteda.
              Mislim da je Fresh bio...
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Karius je solidno branio, slažem se, ali je počeo da pravi greške i pre LŠ-a. Raznorazne greške koje nisu kažnjene golom, ali su svejedno greške.

                Nije na mene ostavio utisak pouzdanog golmana. Meni to dovoljno govori. Hoću golmana na koga mogu da se oslonim. Kad mi neko pomene Kariusa, to ne mogu da uradim.

                Nije golman za najveća dostignuća, to smo već videli. Da li će postati ili neće, mislim da je neodgovorno da ga čekamo pola sezone, sezonu, dve....

                Ali ajde, nadam se da će vratiti Kloppu ovo poverenje što mu pokazuje. Samo da ne bude Migs 2.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Liverpulu momentalno treba bolji golman od Kariusa i Migsa, ja bi čak pre Migsa zadržao za drugog golmana, ali pošto je izjavio da to ne želi onda ga treba prodati......
                  Zadržati Vorda za drugog golmana i pazariti nekog golmana, nije nemoguće naći boljeg od ove dvojice, reko bi da to nije i neki problem

                  Nego zOLa, jel si još za Vernera, ili bi ostavio te pare i ipak malo više forsirao Doma?
                  Jedva čekam danas da ih vidim, nadam se da ću nahvatati neki strim
                  ¡Si Señor!

                  Comment




                  • Ja sam glasao protiv, samo zbog Fekira, ali ako on definitivno ne dolazi onda može i Brandt
                    Last edited by somborac; 07-07-18, 11:02.
                    ¡Si Señor!

                    Comment


                    • Originally posted by somborac View Post
                      Liverpulu momentalno treba bolji golman od Kariusa i Migsa, ja bi čak pre Migsa zadržao za drugog golmana, ali pošto je izjavio da to ne želi onda ga treba prodati......
                      Zadržati Vorda za drugog golmana i pazariti nekog golmana, nije nemoguće naći boljeg od ove dvojice, reko bi da to nije i neki problem

                      Nego zOLa, jel si još za Vernera, ili bi ostavio te pare i ipak malo više forsirao Doma?
                      Jedva čekam danas da ih vidim, nadam se da ću nahvatati neki strim
                      Ne mogu vala više onog Migsa da gledam. Nek ide...

                      Doveo bih Vernera na prvu. Firmino-Verner-Ings, to bi bila hijerarhija. Origija i Staridza prodati, a Solankea poslati na pozajmicu.

                      Sa njim dobijaš mnogo opcija. Da igramo sa dva špica, da Firmina nekad prebaci na 10ku, i slične formacije.

                      Brandt može, ali ne kao alternativa Fekiru, već kao rotacija. Koliko bi koštao on?
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment




                      • Evo i ace, ako nekoga zanima tekma. LFCTV

                        acestream://906d3ed5d5b85bb5c0bd15e71d9985f41eed11a9
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • ¡Si Señor!

                          Comment


                          • Originally posted by somborac View Post
                            Pixi on je MUN-ovac, ne mora ništa čitati a može pisati šta i gde 'oće, to će da traje dok i mi ne budemo imali svog moderatora - advokata
                            Baš si duhovit nešto

                            Comment


                            • Ma nisam druže, ali bi voleo da priznaš da ovde nikom nije palo napamet uspoređivati Kariusa i de Heu....., to bi bilo previše, čak i od nas
                              ¡Si Señor!

                              Comment


                              • Klope uzimaj Pikforda.

                                Comment

                                Working...
                                X