Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bogami, Liverpuldjani, kakvi se igraci povezuju sa vama (rekao bih "sa nama", ali ja sam u odnosu na vas die hard fanove samo casual navijac), lako bi sledece sezone mogli da budete bas ozbiljan takmac u borbi za titulu. Naravno potrebno je i da se puno toga poklopi iz ove sezone... Elem, jutros je vest Sesenjon, pre neki dan Suso, zagrizli za Alisona, Keita je vec tu...Samo jos jedan ozbiljan stoper (ne znam da li se De Vrij obecao nekome), i eto vrlo izgledne borbe za titulu. Ima se sta i prodati, ali Liverpulu pare nikada nisu bile problem
    "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

    Comment


    • Rekao bi da smo udaljeni neka tri igrača od borbe za titulu.

      Sledeća sezona bi mogla da bude Kloppov vrhunac u Liverpulu. Ali ajde da prvo privedemo ovu sezonu kraju.

      Sesinjona stvarno nisam pratio, tako da ga znam samo iz priča.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Svaka cast Pepu i Sitiju, ali ovo sto Liverpul igra ove sezone prava je bombonica. Tika-take, takticka nadmudrivanja, programirani fudbali, strategije i dalje daju rezultate, ali su dosadne. Klopov direktan, poletan, napadacki, potentan i lucidan fudbal mi je bas osvezenje. Imao je Liverpul dobrih sezona u proslih 10tak godina, ali je bilo i puno lutanja. Cini mi se da Klop sada konacno uspeva da sprovede u delo svoje zamisli i da je njegova slagalica gotovo pa sklopljena. Jos par delica (ali onih, vaznih) i sistem je zreo za sampionsku trku. Samo da vlasnici ne rese da stave profit na prvo mesto
        "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

        Comment


        • Da mi je neko pricao da cemo bolje igrati bez one male zmijice, rekao bih mu da je lud. Ali ovo kako sad igramo mi izgleda odlicno. Odbrana se popravila bar 50% zahvaljujuci Dajku i Kariusu, napad igra bolje, a Dzan, Milner, OX i Henderson se odlicno dopunjuju na sredini, svako od njih zna sta treba da radi. U odlicnoj smo formi i mislim da mozemo da igramo sa svima. Sa 2-3 pojacanja uz dolazak Keite i ostanak Dzana i Salaha(ludjacka ponuda reala), konacno stajemo na noge i nadam se krecemo da osvajamo nesto, dosta je bilo.

          Comment


          • Originally posted by Carcosa View Post
            Svaka cast Pepu i Sitiju, ali ovo sto Liverpul igra ove sezone prava je bombonica. Tika-take, takticka nadmudrivanja, programirani fudbali, strategije i dalje daju rezultate, ali su dosadne. Klopov direktan, poletan, napadacki, potentan i lucidan fudbal mi je bas osvezenje. Imao je Liverpul dobrih sezona u proslih 10tak godina, ali je bilo i puno lutanja. Cini mi se da Klop sada konacno uspeva da sprovede u delo svoje zamisli i da je njegova slagalica gotovo pa sklopljena. Jos par delica (ali onih, vaznih) i sistem je zreo za sampionsku trku. Samo da vlasnici ne rese da stave profit na prvo mesto
            Bravo za post.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Ovo nam je potrebno za sledecu sezonu.

              Comment


              • Gledajte ovaj brutaliti. Duplo bije Lovrena i Matipa...lagano.



                A najbolje od svega što je i Matipa i Lovrena učinio boljim igračima. Posebno Lovrena.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Gledajte ovaj brutaliti. Duplo bije Lovrena i Matipa...lagano.



                  A najbolje od svega što je i Matipa i Lovrena učinio boljim igračima. Posebno Lovrena.
                  Dzaba kad je opet Smoling bolji, realno nije ni u top5 stopera u ligi. Kakav crni Van Dajk...

                  Evo sad pitanje za vas, da li bi uzeli bilo kog drugog stopera na svetu u ovom trenutku pre VVDa, da mozete da ga zamenite?
                  Last edited by Brian McShtull; 09-03-18, 12:08.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Nikako.

                    Srecan sam zbog cinjenice da trenutno najbolji stoper hoce da igra iskljucivo u Liverpulu.

                    Ako ne prodamo Salaha na leto, mozemo da se nadamo trofejima sledece sezone.

                    Comment


                    • Sto je najbolje VVD tek ulazi u najbolje godine za stopera...limit je tesko predvideti...
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Meni je drago zbog toga što je ceo internet(a i forum) goreo bukvalno posle one tekme sa Spursima i onog penala. Išao je komentar za komentarom. E drago mi je da ih je VVD ućutkao. Tri meseca je u klubu. Zamislite ga tek sledeće sezone.

                        A na ovakvoj fudbalskoj pijaci, gde je super kvalitetan štoper toliko redak da je na ivici istrebljenja, ne bih menjao VVDa nema šanse.

                        Jedva čekam sutra da vidim duel dve zverine VVD vs Lukaku.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Meni je jos bolja slika koja je stvorena pre njegovog dolaska, da njegov dolazak nece resiti probleme u odbrani. A ocigledno jeste, falio nam je taj vodja.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • VVD-Lovren mora biti stoperski tandem sutra, Lovrena ne mozes da prepoznas koliko je dobar u paru sa VVDom.
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Originally posted by limun View Post
                              Ovo nam je potrebno za sledecu sezonu.

                              Misliš na Keitu ili na Wernera? Ili na obojicu?

                              Sutra obavezno VVD-Deki štoperski duo. A na sredini obavezno Emre u nekoj kombinaciji.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Keita, kakav Verner..., mislim dobar je Timo ali verujem da će naš Dominik izrasti u veću zverku za koju sezonu
                                ¡Si Señor!

                                Comment

                                Working...
                                X