Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Last edited by z0La; 26-05-18, 17:57.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment




    • Bratina Riki Lambert, očigledno uživa u penziji. Ali podrška je tu!
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment




      • Dzan i Lallana na klupi.

        Idemo braaaćo u najvažniju utakmicu u poslednjih 10 godina. Ili drugu najvažniju, ipak je ona protiv Čelzija bila važnija!
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Let's go!
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Da nisam popio ovih nekoliko piva, mislim da bi sad crk'o od neke tenzije!

            Mada, i sad je napeto...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Neka nam je sa srecom. Idemo momci

              Comment


              • Vezite se polecemo....

                COME ON YOU MIGHTY REDS!!!
                Last edited by ZvezdaIznadSvega; 26-05-18, 19:44.
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Šta reći....

                  Ne mogu da budem ljut na igrače. Dali su sve od sebe, borili su se na terenu kao lavovi.

                  Dobro smo počeli utakmicu, pritisnuli smo ih. Posle povrede Salaha, baš smo pali psihički i fizički. Ušao Lallana koji nikako nije bio spreman na ovoliko minuta. Mislim da bi mu i 15 bilo mnogo, kamoli 60. Sa njim je i presing oslabio. Real je mnogo lakše iznosio loptu. Tako da nismo samo izgubili Salaha, već smo izgubili i dodatnog igrača sa Lallanom na terenu. Baš je bio beskoristan.

                  Psihički nenormalno pali. Gol nas malo povratio, ali ona majstorija Bejla nas ponovo vratila u mrtvilo. I posle toga nas Karius već zakucao.

                  Klupa mnogo tanka. Nema igrača koji bi mogao da doprinese. Smešno poređenje....njima ulazi sa klupe Bejl od 100 miliona, a nama na klupi Solanke i Ings kao glavni aduti.

                  Što se tiče golova, stvarno ne mogu da dođem sebi da je jedan golman ono sebi dopustio u finalu LŠ-a. Prvi gol je malo reći malouman. Još se buni kod sudije. Drugi gol klasična greška, koja ne sme da se desi ni u amaterskoj ligi. Za majstoriju Bejla nemam šta da dodam, osim prelepo.

                  Ako ništa, dobili smo taj odgovor na pitanje koje nam je svima bilo negde u malom mozgu. Da li nam treba novi golman, ili dati šansu Kariusu? Kud ćeš bolji odgovor od ovoga. Iako sam već pisao nekoliko puta ovde. Karius na golu nije dovoljan za tim koji želi titulu(ili LŠ). Nek bude rezerva sledeće sezone nekom top golmanu.

                  SVe u svemu, ovo je svakako ogroman napredak. Igramo LŠ posle pauze i odmah smo bili u finalu.
                  Last edited by z0La; 26-05-18, 23:25.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Klopp reče da je ozbiljna povreda za Salaha. Tako da je sasvim moguće da propušta SP...

                    Jbte, igrač koji postigne toliko golova u sezoni da propusti najveće fudbalsko takmičenje...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Klopp reče da je ozbiljna povreda za Salaha. Tako da je sasvim moguće da propušta SP...

                      Jbte, igrač koji postigne toliko golova u sezoni da propusti najveće fudbalsko takmičenje...
                      To da zahvali Ramosu MOCNOM ..... Koji iskusno svaki i iole benigni problem (a znamo svi da je Momo mnogo vise od malog problema) sece u korenu!
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Sve što je moglo da krene na loše po LFC, krenulo je. Tako da sam nekako miran i spokojan dočekao kraj utakmice. Shvatio sam da nema potrebe da se nerviraš, kad se jednostavno ne može protiv najboljeg gola u istoriji takmičenja i onakve dve amaterske greške Kariusa, te povrede najboljeg igrača ekipe. Jbem ti život, još čujem da možda propušta SP.

                        Nmg Kloppu ništa zameriti za ovaj meč.

                        Idemo dalje, prelazni rok, novi igrači i pod hitno novi golman, ako treba ceo budžet na Alisona.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Da, to sam zaboravio da napišem.

                          Koliko nismo imali sreće i koliko nam je iste falilo. One prave fudbalske sreće. Sve što je moglo loše da krene večeras, krenulo je.

                          Deki Lovren konačno odigrao savršenu tekmu, pojavi se Karius koji usere.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Sad kad mi se sve razbistrilo, ipak nisam nezadovoljan.
                            Radije bih da postanemo redovni ucesnici knock-out faze LS-a nego da budemo surprise tim koji bljesne do finala jednom u 10 godina, a onda muci muku da ga izbori preko lige.
                            Naravno da bih bio presrecan da smo sinoc uzeli pehar, ali realno gledano on ne bi bio merilo naseg kvaliteta. Bilo je nekoliko jacih timova koji su ispali. Da smo imali zreb koji je Real imao, tesko da bismo stigli do polu-finala. Ovako, posluzila nas je sreca, imali smo priliku da uzivamo u najbitnijem mecu sezone, izgubili - a pritom tacno videli sta fali timu za sam vrh fudbala.

                            Comment


                            • Golman, DM i Fekir.

                              I jednog štopera, ali ako ne može sad, istrpeću Dekija ako pored sebe ima VVD-a, a iza sebe Oblaka ili Alissona.

                              Sredina da bude.... Fekir/Ox - DM - Keita

                              Što se tiče špica, Bože pomozi da Firmino potraje.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X