Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Adam The Llama View Post
    1:2/1:3


    A to da Klopp voli Lovrena kao sina je opšte poznato. Očigledno vidi nešto u njemu što malo ko vidi(ili Deki ima neke Kloppove snimke).
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post


      A to da Klopp voli Lovrena kao sina je opšte poznato. Očigledno vidi nešto u njemu što malo ko vidi(ili Deki ima neke Kloppove snimke[emoji3]).
      Pa dobar je Lovren, samo ima problem u glavi.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Originally posted by Adam The Llama View Post
        Pa dobar je Lovren, samo ima problem u glavi.
        Samo to toliko.

        Sa njim je uvek ludnica. Gledaš ga jedno vreme, rekao bi čovek najbolji štoper na svetu. Uklizavanje, glava, čitanje situacija, postavljanje...ma sve na mestu.

        I onda, u roku od 5 minuta, maši loptu glavom, ispada kao somina i maši izbijanje lopte tako što mu ona prolazi ispod ili iznad noge.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment



        • Ajmo po pobedu.

          Comment


          • Očekivan sastav.

            AJMO!
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Speaking post-match, Klopp told BT Sport: “Oxlade, it’s probably a really bad injury.

              “If we can say that already before the scan, that’s never good news so that means for us it’s a massive blow, of course.
              Koji bedak...

              Padamo kao muve. Više i nemamo izmenu na sredini...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Treba izdrzati do kraja, dalek je ovo put. Stvarno je problem za vezni red, sad Stoke za vikend, sreda Roma i nedelja Chealsea. Treba izdrzati, a nadam se da hocemo.

                Klopp: "Roma need to score goals. And I said it a few times, we are not Barcelona. Barcelona is one of the 2-3 best teams in the world, they won things and we didn't. We will fight for these things. Much better than it could have been (the result tonight)"
                Last edited by Scouser; 24-04-18, 22:56.

                Comment


                • Liverpool are the only Premier League team with multiple players directly involved in 40+ goals across all competitions this season:

                  • Mohamed Salah: 56 (43 goals, 13 assists)
                  • Roberto Firmino: 42 (27 goals, 15 assists)
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Sta je sa Canom oce li biti spreman uskoro?

                    Edit: Mislim da Klopp treba da izvede u19 tim protiv Stoke-a, i da spremi tu drugu utakmicu. Roma mora da dobije Chievo, njih jedan kiks moze da izbaci iz top4. Prosto budi odmorniji u drugom mecu i zavrsi posao bez problema. I posle mozes protiv Celsija da odigras maximalno, i imas odmor do 26. maya.
                    Last edited by Brian McShtull; 25-04-18, 08:28.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Ja bi radije da ozbiljnije odigramo protiv Stokea. Njih dobijemo, i onda imaš subotu skoro ceo dan, nedelju, ponedeljak, utorak i sredu ceo dan odmora. To je skoro 5 dana. Sasvim dovoljno da se ekipa spremi.

                      A lakše mi da dobijemo Stoke kući, nego Čelzi u gostima. Pa protiv Čelzija može da izbaci klince što se mene tiče. Ostaje samo poslednje kolo kući protiv Brajtona, gde će i bod biti dovoljan.

                      A što se tiče Cana, mislim da je završio sezonu, ali nisam 100% siguran.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Pa lakse je, ali mi smo Liverpul mi ne idemo laksim putem. A i ja bih pre finale LSa nego top4.
                        Osiguras finale LSa, pa cemo posle da se brinemo o top4. I ako se izgubi od Celsija posle opet imamo mec koji mozemo lako da dobijemo(Brighton kuci). A i ne mislim da Celsi moze da dobije sve meceve do kraja, mislim da ce vec protiv Svonsija prvi mec da ispuste bodove.
                        Last edited by Brian McShtull; 25-04-18, 08:50.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Adam The Llama View Post
                          Pa lakse je, ali mi smo Liverpul mi ne idemo laksim putem. A i ja bih pre finale LSa nego top4.
                          Osiguras finale LSa, pa cemo posle da se brinemo o top4. I ako se izgubi od Celsija posle opet imamo mec koji mozemo lako da dobijemo(Brighton kuci). A i ne mislim da Celsi moze da dobije sve meceve do kraja, mislim da ce vec protiv Svonsija prvi mec da ispuste bodove.
                          Finale LŠ-a je ogromna stvar, ali treba biti pametan. Na kraju možemo da izgubimo u finalu, a da ispadnemo iz top4 i ostane ti 0 od sezone.

                          Odmarao je sasvim dobar broj igrača protiv WBA. Pre toga su imali 7 dana pauze. Tako da verujem da je ostalo goriva za naredne dve tekme. A posle protiv Čelzija, i da izgubimo 5-0, biće mi svejedno.

                          Lepše mi nekako dobiti Stoke, utakmicu manjeg inteziteta, nego se juriti sa Čelzijem i rizikovati povrede.

                          Verujem da će Klopp sa Buvacom dobro da razmisli.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Daj Gruju nazad sa pozajmice......Sto se finala tice, mislim da vec moze da se planira put za Kijev...mnogo smo kvaliteniji a i cuda se retko ponavljaju...Za Salaha su reci suvisne, ova sezona je u rangu Mesijevih dominacija, za uzivanje zaista...I da pomenem arhitektu ovog Liverpula, Jirgena Klopa...njegove ekipe kad tad zaigraju fudbal zbog kog je ova igra postala najpopularnija na svetu...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                              Daj Gruju nazad sa pozajmice......Sto se finala tice, mislim da vec moze da se planira put za Kijev...mnogo smo kvaliteniji a i cuda se retko ponavljaju...Za Salaha su reci suvisne, ova sezona je u rangu Mesijevih dominacija, za uzivanje zaista...I da pomenem arhitektu ovog Liverpula, Jirgena Klopa...njegove ekipe kad tad zaigraju fudbal zbog kog je ova igra postala najpopularnija na svetu...
                              Kako kaze jedan clan sa foruma a ja ga zovem Vlajko, Rodgers je bio bolji od Kloppa.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Sreda, četvrtak, petak, pa u subotu tekma u pola 2. Znači 3 dana odmora.

                                Posle toga, pola subote i malo više, nedelja, ponedeljak, utorak i cela sreda. Skoro 5 dana odmora da se pripreme za tekmu sa Romom.

                                Pre ovoga, dve utakmice u 10 dana (Bornmaut i WBA) gde smo dobar broj igrača odmorili dodatno.

                                Mislim da je ovo dovoljno da izguramo dve naredne tekme u jakom sastavu.

                                Samo da povrede prestanu više...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X