Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Savrsena utakmica sinoc pomislih na trenutak i da nam usati nije daleko mozemo mi to ali utakmicu po utakmicu polako.
    Zao mi sto u prvenstvu nismo konkurentni za titulu ali bice i to ima vremena samo strpljenja na pravom smo putu.
    COME ON LIVERPOOL!!!

    Comment




    • Jel ova pesma napravljena posle Porta?
      Bas je vrhunska, i sinoc su celu tekmu samo nju pevali. Tako da je danas nonstop pevusim. [emoji3]
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Da, da, u to neko vreme je napravljena. Mnogo je zarazna.

        Nekako je baš melodična.

        Kako sad smešno izgleda ona velika raspava ovde oko Kloppa zimus, da li treba da ide ili da ostane.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Ne secam se ko je ovde na forumu hteo da Klopp ide?

          A koliko se secam ti si rekao da mu dajes jos jednu sezonu da se bori za titulu, tacnije ako se ne bude borio sledece sezone za titulu moze da ide.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Sve ima zapisano......
            ¡Si Señor!

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Da, da, u to neko vreme je napravljena. Mnogo je zarazna.

              Nekako je baš melodična.

              Kako sad smešno izgleda ona velika raspava ovde oko Kloppa zimus, da li treba da ide ili da ostane.
              Ma to su Pobeda i Uros sra*i.

              Comment


              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                A koliko se secam ti si rekao da mu dajes jos jednu sezonu da se bori za titulu, tacnije ako se ne bude borio sledece sezone za titulu moze da ide.
                Jesam. Rekao sam da očekujem da sledeće sezone budemo konkurentni za titulu.

                Takav scenario i očekujem. Prva polusezona/sezona - šesti i finale LE, druga sezona - četvrti, treća sezona - treći/četvrti i videćemo dokle u LŠ. To je sve napredak i iskorak. Sledeće sezone konkurenti za titulu.

                Znači, ne očekujem ja sledeće sezone sigurnu titulu, već borbu za istu. Da nam se sezona što se tiče titule ne završi već u zimu. Mislim da je dovoljno vremena prošlo.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Emre Can is out of the Merseyside derby, has been ruled out for the rest of the club season — and may even be forced to miss the World Cup finals this summer.

                  The Liverpool and Germany midfielder's back injury is far worse than originally thought and he could have already kicked his last ball for the Anfield giants. (@MirrorFootball)
                  Uzeti sa velikom zadrškom. Niko pouzdan još ništa nije objavio. Plus koliko se sećam, Klopp reče da je malo falilo da bude spreman za Siti juče da igra. Otkud sad ovo odjednom...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Vec sam pisao da se veliki klubovi sa slavnom istorijom i tradicijom kakav je Liverpool, uvek mogu nadati evropskom trofeju od momenta kad udju u takmicenje...Verujem u ovaj tim i verujem da ce opet biti...one night in Istanbul Kiev...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Pozdrav i cestitke na pobedi pre neki dan, imate li info da li ce odmarati Salaha za revans ili ce igrati gradski derbi..

                      Comment


                      • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                        Pozdrav i cestitke na pobedi pre neki dan, imate li info da li ce odmarati Salaha za revans ili ce igrati gradski derbi..
                        Hvala.

                        Ne zna se još, ali verovatno će ga odmoriti. Ili bar na klupu staviti.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment




                        • Mersisajd danas, ali koga briga!?

                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Hvala.

                            Ne zna se još, ali verovatno će ga odmoriti. Ili bar na klupu staviti.
                            Hvala za info, bas se nadam da ce izbaciti Siti i da ce mozda se vratiti sjaj onog Senkilovog tima, i zato je Salah potrebniji u revansu nego danas, glupo bi bilo rizikovati.

                            Comment


                            • Clyne u startnoj
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment




                              • Ne znam koja je ovo formacija. Klavan štoper ili bek? Milner bek ili veznjak?

                                Klajn, Ings i Solanke. Velika utakmica za ovu trojicu.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X