Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • па тачно да постигне 5 голова и да добијемо арсенал 5 0 , не бих променио ни 1% мишљење о њему...

    Comment


    • Џерард добио 3 меча суспензије због црвеног.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Nadam se da Danny "povredjen" samo da ne bi igrao za Engleze, i to blaze.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • I ja se iskreno nadam. I Minjole, on nam je preko potreban. Najkonstantniji igrac trenutno. I da taj Lucas konacno krene od prvog minuta...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Liverpool are stepping up their bid to sign £20m rated Inter Milan midfielder Mateo Kovacic. (The Sun)

                Comment


                • To bi znacilo i kraj sezone. Dokle vise ce ga taj misic muciti.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Je li istina da je Sterling odbio 140.000 funti sedmicno? Ne mogu da vjerujem kako je alav. Za sve su to krivi raznorazni menadzeri i agenti fudbalera ali ovde je on najvise kriv. Zelim mu da sto prije ode negdje gdje ce grijati klupu ako je moguce sto vise.

                    Comment


                    • Ja sam pre neki dan procitao da je odbio 90.000, ali ako je istina ovo za 140.000 onda je stvarno neozbiljan i zasluzuje to sto si mu napisao.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ne mogu da verujem sta se sve desava, cele sezone sam optimista u vezi "top 4", a posle sjajnih igara od Boxing Daya pa sve do sada sam bio gotovo ubedjen da cemo zavrsiti u Top 4, ali u roku 3-4 dana sve je palo u vodu.

                        Comment


                        • мали стерлинг је надуванко, то сам приметио чим сам га видео први пут. ал нисам мислио да може да буде оволики дебил.

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            To bi znacilo i kraj sezone. Dokle vise ce ga taj misic muciti.
                            Mene zanima koliko ce moci na njega da se racuna u buducnosti? Veoma vazan igrac za nas, a cele sezone je odigrao ukupno 6-7 krstenih utakmica. Mora da se juri prvoklasan spic na leto...
                            Sto se tice Sterlinga, ne znam koliko je istina to za 140k. Znam da nije hteo da prihvati 90-100k, ali ovo poslednje mi deluje kao novinarsko lupanje...ne znam...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Čisto sumnjam da ima osnova da neko trenutno može tražiti više od 100k u Liverpulu, a ako uzmemo u obzir za koliko je Kutinjo potpisao, trebalo bi da ga je sramota....
                              Mada, ako se uzme u obzir ovaj predlog za promenu pravila u PL, što se domaćih igrača tiče, to bi moglo objasniti na koju kartu igra menadžer dotičnog
                              Što sa pojačanja na leto tiče, pa ja ne znam trenutno poziciju u Liverpulu, gde ne bi trebali tražiti neko pjačanje, pogotovo ako šef planira ponovo 442,
                              trebalo je puno pametnije iskoristiti pare od Suareza i činjenicu da smo igrali LP.
                              Ja se još nadam top4, ali sada opet moramo pratiti i rezultate konkurenata, što baš ne volim, no u preostalih 8 kola ima još puno međusobnih duela konkurenata,
                              pa su gubici bodova izvesni kod svih
                              ¡Si Señor!

                              Comment


                              • Ma ocekujem i ja da ostali kisnu neki mec. Ali ovaj mec ce ostaviti veliki trag na samopouzdanje, tako da me vise brine igra Liverpula, mi ako dobijemo sve meceve do kraja mi smo sigurno u top4. E to verovatno nije moguce s obzirom da pola tima nije u mogucnosti da igra.

                                Moramo da shvatimo da fudbalerima nije vise vazno gde i za koga igraju, vec za sta igraju.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X