Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja opet tvrdim da je neozbiljno nekom se smejati zbog neke situacije sa kojim i sam priznaješ nisi upoznat
    E vidiš, ja Vernera malo više pratim ove sezone pošto se već duže povezuje sa Liverom, i već sam napisao da mu je ovo druga dobra sezona i da sigurno neće biti jeftin kad bude odlazio.......
    Sigurno će više koštati nego što je normalno dati za nekoga ko će biti rotacija, a ne verujem da će i on pristati da ide negde da mu nije zagarantovano prvih 11
    I na kraju, 21. je vek, pa ako mislite nekom se smejati prvo se informišite, nije teško

    http://mondo.rs/a1044116/Sport/Fudba...-stadionu.html
    Last edited by somborac; 10-03-18, 07:48.
    ¡Si Señor!

    Comment


    • Fekir je napadacki strasno potentan igrac, uvek visok broj golova i asistencija, vise bih voleo njega nego Lemara ili Susa zato sto je kreativniji i igra po sredini sto Liverpulu trenutno vise treba nego kreativac sa krila, ali ide prica o njemu i Arsenalu i to kako ce ga oni kaparisati pred SP za koje je vidjen.
      Van Dajk cini saigrace boljim i to je manir velikih igraca, samo sto ne moze on bas sve da pokrpi a u ovako ofanzivnom pristupu odbrana je ta koja hteli-ne hteli, ponekad mora da ostane na vetrometini. Voleo bih pored njega nekog stopera tipa Taha iz Leverkuzena ili Upamekana bas iz tog Lajpciga, znaju da igraju sa loptom, fizicki jaki a opet jako smireni i hladnokrvni igraci.
      Firminjova uloga mi se ove sezone jako dopada, to je neki Tomas Miler od pre par sezona u smislu povlacenja u sredinu i oslobadjanja prostora krilima (i oni su tad imali ubitacna krila, Robena i Riberija u prajmu), a Verner mi je klasicniji napadac od njega. SolanĆe mi je jako simpatican, ali pre nego sto dovedemo novog spica pre svega videti sta sa Origijem i Staridzom kad se vrate. Kao sto rekoh onomad, pre kupovine prvo prodavati
      P.S. nisam ja pitan,ali za derbi ocekujem oprezniji pristup i Gomeza na desnom beku.
      "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

      Comment


      • Ma kakav Suso, prevara od igraca.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment




        • Arnold i Milner u prvoj, ostalo ocekivano.
          Ogromna utakmica za malog beka.

          Comment


          • Arnold je igrao i prosle godine protiv Utd. na OT i sasvim dobro je odigrao. U ovom derbiju forma ne znaci nista i to je tako godinama.

            Comment


            • Zasto Milner !?!?!?!?!
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Ima Werner probleme sa sluhom, sta da se radi, u Englesku nece imat tih problema.

                Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                Comment


                • Frustrirajuce je kada izgubis, a razvalis protivnika koji centar nije mogao preci.
                  U polju smo mnogo bolji, njihova igra se svodi na dugim loptama prema Romelu, drugacije nam ne mogu nista.Romelu svaka cast, odbijali su se igraci, pravi tenk.
                  Malo vise fokusa i koncentracije samo, razlika u klasi je evidentna.
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Veliko razocarenje danas. Pickasta igra Klopa.

                    Comment


                    • Originally posted by MareLFC View Post
                      Frustrirajuce je kada izgubis, a razvalis protivnika koji centar nije mogao preci.
                      U polju smo mnogo bolji, njihova igra se svodi na dugim loptama prema Romelu, drugacije nam ne mogu nista.Romelu svaka cast, odbijali su se igraci, pravi tenk.
                      Malo vise fokusa i koncentracije samo, razlika u klasi je evidentna.

                      Comment


                      • Originally posted by Sonsee View Post
                        Evo ga clan foruma, koji je btw clan 6 punih godina. Za tih 6 godina je sprco citavih 13 postova, a jedan od tih 13 je i ovo rofl-anje u suparnickoj temi.
                        Interesuje me bas kakvih su ostalih 12 ... moram prvom prilikom proveriti.
                        Ovo nije za opomenu?
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • A eto moderatori inace ne smeju biti odsutni sa foruma nekoliko sati posto se moze desiti da eto neki clan rolfuje u suparnickoj temi.

                          @Sonsee ovo ti je opomena posto prvo nije lepo smejati se tudjoj nesreci/nevolji a drugo ovo je ipak navijacka tema Liverpul i ovo se moze posmatrati kao provokacija.

                          @Sandugp zaboravljas za je izbrisana tema Junajteda a sa njom i statistika pisanja u njoj tako da doticni clan mozda samo nije bio aktivan mimo Junajted teme.

                          Sto se tice danasnje utakmice ne znam sta su pojedini ovde gledali ali vas je Junajted nadigrao i zasluzeno rutinski dobio, to sto ste imali loptu u nogama ne znaci da ste imali bilo kakvu kontrolu utakmice. U svakom slucaju sem tog rivaliteta manje vise nebitna utakmica za oba tima posto ce do kraja prvenstva i jedni i drugi lagano obezbediti plasman u LS.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by srdjan_sl View Post
                            @Sonsee ovo ti je opomena posto prvo nije lepo smejati se tudjoj nesreci/nevolji a drugo ovo je ipak navijacka tema Liverpul i ovo se moze posmatrati kao provokacija.
                            Slažem se, primera radi, derbi sam gledao sa prijateljima, svi do jednog su simpatizeri Liverpula te se nisam radovao golovima i pobedi iz istog razloga koji si ti gore naveo. Međutim post MareLFC-a me je posebno motivisao da ostavim komentar. Konkretno poslednja rečenica u njegovom postu. U jučerašnjoj utakmici jesu imali više loptu u posedu, ali daleko da su imali bilo kakavu kontrolu meča, pritom su tokom čitave sezone iza Mančestera na tabeli i čovek napiše da je razlika u klasi evidentna. Izvinjavam se, ali meni je to prosto neverovatno. Ali ok, prihvatam opomenu.

                            Originally posted by Sandugp View Post
                            Evo ga clan foruma, koji je btw clan 6 punih godina. Za tih 6 godina je sprco citavih 13 postova, a jedan od tih 13 je i ovo rofl-anje u suparnickoj temi.
                            Interesuje me bas kakvih su ostalih 12 ... moram prvom prilikom proveriti.
                            Ovo nije za opomenu?
                            Drug član je sprcao malo više postova, ali kao što je Srđan gore pomenuo, tema je pukla i postovi odoše dođavola i od tada nisam aktivan. Doduše, redovno čitam postove i posećujem forum, ali retko ostavljam komentare jer tako smo u mogućnosti.
                            Last edited by Sonsee; 11-03-18, 11:25.

                            Comment


                            • Cinjenica je da smo izgubili zbog nedostatka fokusa u prvom poluvremenu. Ne znam sta se desilo s igracima, ali smo pravili neuobicajeno veliki broj gresaka.
                              Nista posebno Murinjo nije uradio zbog cega bi mu se mogla pripisati zasluga za pobedu. Zasluge idu Arnoldu i Lovrenu.

                              Ni jednom igracu ne bih dao vecu ocenu od 5, svi su podbacili.

                              Sto brze zaboraviti ovaj mec i nastaviti sa dobrim rezultatima.

                              Comment


                              • Neozbiljno je pisati da si "razvalio" protivnika od kojeg si veći deo utakmice gubio 2-0.........
                                Isto tako je neozbiljno tvrditi da si rutinirano pobedio 2-1, kada si do iste došao sa debelom sudijskom pomoći
                                Jedino ako se pod tom rutinom ne podrazumeva tradicija te pomoći
                                Mada ni sam više ne znam šta bi ja 'teo, nije mi bilo dosta što je Kejn pucao dva nepostojeća penala na Enfildu, sada bi još i Liverpul da dobije koji na Trafordu, e pa stvarno
                                ¡Si Señor!

                                Comment

                                Working...
                                X