Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    Proklete reprez...
    Do jaja
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Tekme koje će Mane verovatno propustiti...

      Mané expected to miss..

      United (H)
      Maribor (A)
      Spurs (A)
      Huddersfield (H)
      Maribor (H)
      West Ham (A)
      Southampton (H)
      Sevilla (A)
      Chelsea (H)
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Bas smo malerozan tim.
        Kad bi se Firmino malo trgnuo bilo bi ok i bez Manea, al ovako Cou i Salah tesko da mogu nesto sami.
        Pre bih pokusao sa Solankeom protiv slabijih timova.

        Comment


        • Pa sta je sad bilo?

          Jel osvajamo titulu ili ne? Niste valjda otpisali sezonu u oktobru?

          Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by Adam The Llama View Post
            Pa sta je sad bilo?

            Jel osvajamo titulu ili ne? Niste valjda otpisali sezonu u oktobru?

            Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
            Ne zezaj Pixi, ko je ovde pominjao titulu? Znaš i sam da se ovde priča o top4 generalno.

            Ja lično nisam otpisao sezonu. Maneova povreda je veliki gubitak ali vreme je da se trgnemo iznad tog "jedan igrač klub".
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by Adam The Llama View Post
              Pa sta je sad bilo?

              Jel osvajamo titulu ili ne? Niste valjda otpisali sezonu u oktobru?

              Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
              Sezona za nas tek pocinje. Cuj otpisali.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Ne zezaj Pixi, ko je ovde pominjao titulu? Znaš i sam da se ovde priča o top4 generalno.

                Ja lično nisam otpisao sezonu. Maneova povreda je veliki gubitak ali vreme je da se trgnemo iznad tog "jedan igrač klub".
                Onda ti ne navijas za Liverpul, cim ne mislis da mozemo da uzmemo titulu.[emoji3]

                Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Originally posted by Adam The Llama View Post
                  Onda ti ne navijas za Liverpul, cim ne mislis da mozemo da uzmemo titulu.[emoji3]

                  Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                  Onda nas je dvojica, jer ti već mesec dana, a i duže govoriš da ne računamo na ovu sezonu.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Onda nas je dvojica, jer ti već mesec dana, a i duže govoriš da ne računamo na ovu sezonu.
                    Gresis druze, ja sam pricao da je treba iskoristiti kao pripremu (fizicki, mentalno i takticki) za sledecu sezonu. Posto ocigledno za ovu nismo bili spremni. Sto ne znaci da ne zelim da pobedimo svaki mec, samo mislim da nemamo sanse da osvojimo PL ako igramo Evropu(pogotovo bih izbegao LE).
                    Last edited by Brian McShtull; 11-10-17, 19:03.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Adam The Llama View Post
                      Gresis druze, ja sam pricao da je treba iskoristiti kao pripremu (fizicki, mentalno i takticki) za sledecu sezonu. Posto ocigledno za ovu nismo bili spremni. Sto ne znaci da ne zelim da pobedimo svaki mec, samo mislim da nemamo sanse da osvojimo PL ako igramo Evropu(pogotovo bih izbegao LE).
                      Meni si rekao da ne navijam za Liverpul jer mislim da ne možemo da uzmemo titulu, tako da evo ti moje direktno pitanje...Možemo li da uzmemo titulu ove sezone?

                      Pošto već znam tvoj odgovor, onda mi se i ti priključuješ kao neko ko ne navija za Liverpul.
                      Last edited by z0La; 11-10-17, 18:56.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • To sam rekao zbog nekih drugih forumasa ovde, koji me smaraju zato sto pokusavam da budem maksimalno obejktivan i realan.
                        Ne znam da li mozemo, sve je moguce, i dok matematicki ne izgubimo sve sanse ja cu se nadati. Ali mislim da nismo spremni uopste za ovu sezonu.
                        Srce mi kaze mozemo da osvojimo, ali mozak me ne slusa nesto.

                        U prethodnom postu u kome sam ti odgovorio, mislio sam samo na deo gde kazes da sam rekao da treba da otpisemo sezonu. Ne treba je otpisati, samo je iskoristiti sto pametnije mozemo.
                        Last edited by Brian McShtull; 11-10-17, 19:02.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Adam The Llama View Post
                          Ne znam da li mozemo, sve je moguce, i dok matematicki ne izgubimo sve sanse ja cu se nadati. Ali mislim da nismo spremni uopste za ovu sezonu.
                          Srce mi kaze mozemo da osvojimo, ali mozak me ne slusa nesto.
                          Ovako je nešto i kod mene, verovatno i kod većine navijača.

                          Reci ti meni, iskreno me zanima tvoje mišljenje na ova 2 pitanja.

                          - Ako završimo sedmi, namerno/nenamerno, da li misliš da Klopp ostaje i dalje?

                          - Ako završimo sedmi, da li igrači mogu da podnesu pritisak koji će im navijači i ceo fudbalski svet staviti na vrat? Da li će nas progutati ili možemo sledeće sezone da probamo da se borimo za titulu ?
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Da se ja pitam da bih mu vreme, bar do 20'.
                            A sto se igraca tice, mislim da niko osim Manea-Kutinja ne moze da igra u nekom od timova koji se bore za titulu. Jednostavno nam fali puno igraca. U prvih 11 nam treba 6,7 top igraca. Tako da nije toliko bitno to kako ce igraci reagovati. Imace jos jedan motiv vise da pokazu da mogu.

                            Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Adam The Llama View Post
                              Da se ja pitam da bih mu vreme, bar do 20'.
                              A sto se igraca tice, mislim da niko osim Manea-Kutinja ne moze da igra u nekom od timova koji se bore za titulu. Jednostavno nam fali puno igraca. U prvih 11 nam treba 6,7 top igraca. Tako da nije toliko bitno to kako ce igraci reagovati. Imace jos jedan motiv vise da pokazu da mogu.

                              Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                              Dao bi mu ja još 2 sezone, ali pitanje je da li bi ostao na klupi da toliko podbacimo. Rizik je to.

                              Ček, Firmino, Salah, Klajn nisu za tim koji se bori za titulu? Tu se ne slažemo.

                              Dovesti 2 štopera, jednu zver na sredini sa solidnim pasom i dobrom anticipacijom i pozicioniranjem. Prodati Staridza(ako ništa ne pokaže u nastavku) i dovesti špica. Po meni je to ok za leto. Samo što bih dodao da treba pratiti Morena i Migsa za budućnost.

                              p.s. + Lallana. On nema mesta sledeće sezone u borbi za titulu? Zaboravio sam čoveka zbog povrede.
                              Last edited by z0La; 11-10-17, 20:13.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Ček, Firmino, Salah, Klajn nisu za tim koji se bori za titulu? Tu se ne slažemo.
                                Pitanje da li bi bili starteri u bilo kom od top6 timova. Bili bi rotacija, u Sitiju i Junajtedu mozda ni to.
                                Firmino nigde ne bi igrao napadaca, a realno nije neka top10, a ni krilo.

                                Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X