Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo mi je krivo sto glupi Soton nije pustio Virgila na leto. Sada bi bili na -5 od Sitija i borili bi se do poslednjeg kola.
    A koliko su svi zivi pricali, nece Virgil sam da popravi nista u odbrani Liverpula, problem je sistemski...
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Jos jedan clean sheet.
      Odlicno se prilagodjava Klop, uci iz svojih gresaka, a odbrana je ocigledno dobila dosta na samopouzdanju zbog Virgila.

      Mane se vraca u formu, Firmino odlican.

      Comment


      • Nevjerovatno kakvu je smirenost i samopouzdanje Van Dajk unio odbrani. Svi odjednom izgledaju bolje, nema vise one trapavosti i gluposti koja se desavala kompletnoj odbrani. Takodje Karius je opravdao ulogu prvog golmana i za sada sjajno brani, odlican potez Klopa. Iskreno nisam vjerovao da Karius moze da bude ovako dobar i siguran. I na kraju jos jedna lagana pobjeda, idemo dalje odlicna atmosfera vlada u timu i treba samo da uzivamo u ovoj igri i rezultatima.

        Comment


        • Odmoriti igrace protiv Porta.U derbiju bio bih prezadovoljan bodom.
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Originally posted by MareLFC View Post
            Odmoriti igrace protiv Porta.U derbiju bio bih prezadovoljan bodom.
            S obzirom da oni posle 3 dana imaju Sevillu, mora tu da se ide na sva tri boda. Bio bih i ja zadovoljan bodom, ali mislim da bi trebali da ih napadnemo od prvog minuta maksimalno.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Ma povuci ce se Klop sigurno, na kontre preko Salaha i Manea.
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • sloboda ili ništa

                Comment


                • Kako rutinski rešavamo ove bunkere u poslednje vreme. Još jedna odlična tekma. Možda bih rekao da me više oduševila odbrana danas nego napad.

                  Koliko je bila značajna ona odbrana Kariusa u poslednjem minutu prvog poluvremena. Da je onda pao gol, oni bi se opet povukli i mi bi jurili da probijemo bunker. Moguće da bi i dobili, ali nam je Karius dosta olakšao mora se reći. Ali vrh odbrana. Lepo je kad te golman izvlači.

                  Ne bih hvalio ove što hvalimo svaki vikend. Samo ću reći da je Trent bio odličan. Baš ogroman napredak kod njega. Istisnuo je Gomeza iz prvih 11, iako verujem da se Gomez vraća za Junajted u prvih 11.

                  Hendo bio odličan. Njega retko hvalimo ali stvarno je bio dobar danas, kao i Emre.

                  Sutra navijamo za Siti i da odemo pred derbi na +7 u odnosu na Čelzi!
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Lovren opet vrlo dobar, ispred Matipa svakako.
                    VVD-Lovren
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Da, da...Dekija sam zaboravio totalno. Očistio je sve živo danas. Odličan i on. Samo da vidimo koliko će to da potraje.

                      Za Porto bih odmorio Salaha i Firmina. U odbrani bih odmorio Robertsona i dao malom Wardu da brani. Nikako Minjole...


                      Ox-Ings-Mane, ovaj trio bi voleo da vidim u napadu protiv Porta. Ili možda čak i Solankea i Ingsa u prvih 11.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • A najjaci utisak danas je proslava gola Manea i naravno njegovo imitiranje Firmina, opet.

                        Comment




                        • Gotiva je Mane.

                          Comment


                          • Koja fotka...

                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • ¡Si Señor!

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X