Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Sve i da nije trol, možda misli etnički, a etnički Salah je Arapin. Faktički ih ne treba ni zvati Afrikanci iako su sa tog kontinenta jer ne vrede zapadna pravila o političkoj naciji i zapadna merila univerzalno. Afrikanac je pre svega etnička determinanta zbog istorije tog kontinenta. Naravno politikolozi se ne bi složili, ali je kontra logici nazivati Salaha Afrikancem. U njegovim očima. Jer zbilja čovek je Arapin, ne znam zašto bi bila ista odrednica i za Evropu i za Afriku, pravda za kulturni relativizam.

      Comment


      • Hahahha, što se slatko nasmejah.

        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Klopp on Coutinho: "All the things I could say now would only create stories, I have nothing to say. It's a transfer window."

          "Nothing I could say now would help me, the player or the club.
          ....
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • ¡Si Señor!

            Comment




            • Zbog sage oko Coutinha, zaboravismo na Mersisajd večeras.

              Kakav tim očekujete, i da li vam je bitan FA kup?
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Nadam se da ce Cou biti u ekipi i dobiti kapitensku traku
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Apsolutno me ne zanima Fa cup, neka igraju Brewster, Ejaria, Grujic...nebitan mec
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by MareLFC View Post
                    Nadam se da ce Cou biti u ekipi i dobiti kapitensku traku
                    Mislim da je već potvrđeno da neće igrati večeras. Odlazi on, to je neminovno. Samo je pitanje kada...

                    Ja se nadam da će Lallana igrati opet u prvih 11. Potrebne su mu utakmice.

                    Ne verujem da će odmarati Firmina. Očekujem i njega u prvih 11, kao i Ox-a. Gruju bi voleo da vidim u prvih 11, ali nešto ne verujem da će to biti slučaj...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by MareLFC View Post
                      Nadam se da ce Cou biti u ekipi i dobiti kapitensku traku
                      Nadam se da neće biti u ekipi. Mali magarac. Bolje da ide što pre, nije mu ovo Vulverhempton

                      Comment


                      • Ako ga sada prodamo, nista od LS sledece sezone.
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Ko to kaže, ja verujem u ovaj tim.. sa štoperom novim, to sam Klopu najviše zamerao.Kutinjo je pizda od čoveka. Igraj dok si igrač a ne kao pizda da čim dodje prelazni rok odmah ne igra. Džukačko ponašanje.
                          Last edited by Cassius Clay; 05-01-18, 14:04.

                          Comment


                          • Nikad Brazilac kapiten. Cast izuzecima, jednostavno su takvi.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Ništa mu nije sveto, umesto sa izadje i kaže želim da idem ali dok sam ovde proliću zadnju kap krvi za klub, kapa dole, sve najlepše. On mi Nejmariše ovde, cigansko ponašanje Brazilaca.

                              Comment


                              • Ovo je ocigledno dogovoreno jos letos kao i u slucaju VVD-a...Sad je samo pitanje hocemo li juriti zamenu odmah...iskreno ja ne bih, ukoliko je ta cifra 150m€ svako kome se obratimo, pokusace da nas odere...nema smisla davati preko 100m za Lemara ili nekog slicnog...Sacekati leto pa razmotriti opcije, mozemo sa ovim timom ostvariti plasman u LS, to je primarni cilj...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X