Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Očekivano jbga. Henderson je ove sezone loš. Ne pamtim neku njegovu baš dobru utakmicu.

    On je i ovako prosečan igrač. A posle ovih povreda i pauza koje pravi, samo je još gori.

    Njega jedino rotiranje može izvući. Trenutno kako Can igra, Hendo ne može da mu prismrdi.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      Očekivano jbga. Henderson je ove sezone loš. Ne pamtim neku njegovu baš dobru utakmicu.

      On je i ovako prosečan igrač. A posle ovih povreda i pauza koje pravi, samo je još gori.

      Njega jedino rotiranje može izvući. Trenutno kako Can igra, Hendo ne može da mu prismrdi.
      Ja se molim da Henderson napusti klub. On je kalibar West Hama.

      Comment


      • Meni je Can bas drag igrac. Ne razumem navijace koji ga pljuju znajuci da pored njega imamo Hendersona kao opciju. Voleo bih da ostane, tacnije da potpise ugovor, pogotovu jer je jos uvek relativno mlad igrac. Mora da poradi na taktickoj disciplini, i da nadje svoju poziciju, ja bih ga do kraja sezone koristio kao DM-a.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by limun View Post
          Ja se molim da Henderson napusti klub. On je kalibar West Hama.
          Slažem se. Igrač za tim sa sredine tabele. Igrač koji stagnira ako ne i nazaduje. Da je on prosek igrač koji je sve bolji, pa da ga i trpiš, ali ovako imaš prosek koji je sve gori.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by mark it zer0 View Post
            Meni je Can bas drag igrac. Ne razumem navijace koji ga pljuju znajuci da pored njega imamo Hendersona kao opciju. Voleo bih da ostane, tacnije da potpise ugovor, pogotovu jer je jos uvek relativno mlad igrac. Mora da poradi na taktickoj disciplini, i da nadje svoju poziciju, ja bih ga do kraja sezone koristio kao DM-a.
            Navijači ga pljuju, ali nije on kriv što igra poziciju koja mu nije prirodna. Da bi iskoristio 100% svoj potencijal, moraš igrača da staviš na poziciju koja mu najviše odgovara. Emre je od dolaska u klub igrao sve i svašta. Veznjak, zadnji vezni, štoper, bek..sve živo.

            Jednostavno nije još uvek taktički potkovan da igra DM-a. Zato i pruža toplo-hladno. On je generalno protiv velikih timova obično dobar, ali nije to problem. Problem nastaje kad igramo protiv bunkera. Nije veznjak koji diktira tempo, a igra na poziciji koja to zahteva. Nije ni nešto preterano kreativan. Pozicioniranje mu je diskutabilno, iako se dosta popravio u poslednje vreme.

            On po meni nekako još nije sazreo kao igrač.

            On je na nekoj prekretnici b2b i holdera, iako mislim da mu ovo prvo više odgovara.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Povrede u poslednje 3 godine i koliko su igrači propustili...



              p.s. Broj predstavlja broj utakmica koje je igrač propustio.

              Vidi nam kapitena koji nije odigrao 38% svojih utakmica zbog povreda...

              Koja je mašina Firmino. Još ga Klopp maksimalno forsira.

              A kad pogledam štopere koliko su tekmi propustili. VVD-a ne računam jer je on imao onu jednu ozbiljnu povredu gde je propustio većinu ovih utakmica. Matip i Lovren su se sve naizmenično povređivali po 2 sedmice...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Koja slika, nešto se naježih...

                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment



                • Sta onda reci za ovu?

                  Comment


                  • Samo Borini je klasa, realno.

                    Spoiler
                    Pleme mu jebem jedva cekam da mu vidim ledja.

                    Comment


                    • Liverpool are reluctant to let Danny Ings leave with Daniel Sturridge on the verge of an Anfield exit.
                      Zao mi je Daniela, ali jbg bas je staklen.

                      Imao je Milan takvog igraca.

                      Spoiler

                      Comment


                      • Originally posted by Scouser View Post

                        Sta onda reci za ovu?
                        Ovo je najgora nocna mora, da ne poveruje covek
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by Scouser View Post
                          Sta onda reci za ovu?
                          Velika nada fudbala, David N'Gog

                          Spearing i Konchesky... Zaboravio sam na ovu dvojicu.

                          Comment


                          • Originally posted by Rossonero View Post
                            Zao mi je Daniela, ali jbg bas je staklen.

                            Imao je Milan takvog igraca.

                            Spoiler
                            Bas steta za Patoa, nikad necu zaboraviti onaj njegov gol protiv Barse, proleto kroz odbranu.

                            Ali za Studgom placem i dan danas.
                            Last edited by Scouser; 19-01-18, 14:40.

                            Comment


                            • sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Inter Milan are ready to pay Daniel Sturridge's entire £120,000 weekly wage to push through a loan move for the Liverpool striker.
                                Kakva brzina, kao da je na motoru.

                                Spoiler
                                Last edited by Rossonero; 19-01-18, 14:46.

                                Comment

                                Working...
                                X