Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam pametan zOLa, šuška se po solidno pouzdanim krugovima da se sprema rekordna ponuda za njega...., napokon se sutra sve rešava
    ¡Si Señor!

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      Pa brzinom, agilnošću. Dovoljno je da odvuče dodatnog igrača na sebe dok hvata šprint i po meni dovoljno. Možeš da ga staviš u vezni red u 70om minutu kući protiv Stoke-a. Da se ubacuje iz drugog plana i iza leđa dok mu prostor pravi Firmino/Salah/Mane.

      Još jedna prednost je što može da igra na više pozicija. Meni bi bio rotacija za krilo.
      Bem li ga. Brzinom i agilnoscu tesko da ce bunker da probije, tu treba tehnika, a on je tu tanak, po meni.

      A tek mi nije igrac za trojku u sredini i da igra istovremeno za Maneom, Salahom i Firminom. Uopste mi nije defanzivno pouzdan za takvu ulogu.

      Jedino ovo sto kazes da bude rotacija za krilo. Videcemo sta je Klop smislio....
      the best there is, the best there was, the best there ever will be

      Comment


      • Pa tehniku ćemo imati u dovoljnoj količini, potreban nam je neko instant sa klupe, ko može živost da doda u ekipu. Koliko nam je to falilo prošle sezone, kad su bile one smor utakmice u kojima je protivnik mrtav a mi još gori. To će sigurno dodati u ekipu.

        Mislio sam za trojku u sredini u utakmicama kao što sam pomenuo malopre. 70i minut, Enfild, 0-0, npr. Stoke koji se brani sa 9 igrača. On bi "zvanično" bio u sredini, ali bi najviše bio u tim nekim dzepovima između linija, čekao neku dobru loptu ili slično. Ume on da da pas kad treba. Ne traži niko od njega da bude Coutinho.


        Originally posted by somborac View Post
        Nisam pametan zOLa, šuška se po solidno pouzdanim krugovima da se sprema rekordna ponuda za njega...., napokon se sutra sve rešava
        Ako on dođe, ima da se napijem. A od Pixija očekujem da napravi žurku na forumu.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Računam da Klop zna šta radi, ali po meni Čembrlen nije za Liverpul ako hoće biti u vrhu. On da nije Englez ne bi dobio ni 10 mil. Ajde da vidimo šta dalje ide.

          Comment


          • Dobro ljudi, on je rotacija. Skupa rotacija, ali na ovakvom tržištu + Englez, to je ta cena. Mogli smo dovesti i nekog jeftinijeg, ali 10 miliona manje meni lično ne znači ništa.

            Lik je na 50-50% da li će uspeti ili biti flop. Ono što je dobro, mislim da može do svog maksimuma pod Kloppom. E sad šta je taj maksimum, to će nam vreme pokazati.

            Daj još VVD-a, i ako može Lemar kao bonus i to je to. Svakako VVD prioriter.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Moram dupli.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Ма дај и Вирџила за 100, па да потрошимо 300 милки овај рок

                  Comment


                  • Imamo najbolji medicinski tim na svijetu ! Tim je stacioniran kod trening kampa francuske reprezentacije te čeka zeleno svijetlo da odrade medicinske preglede na Lemaru, sve sto moze pokvariti ovaj transfer je vrijeme koje istice dok uprave dogovaraju cijenu


                    The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

                    Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

                    Liverpool loves you Matip

                    Comment


                    • Haha, upadaj i otimaj Lemara, vodimo ga odmah u Liverpul.

                      Šalu na stranu, zvuči kao neki američki seal tim, koji čeka naređenje da sprovede likvidaciju ili otmicu.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Mora da se ide do kraja, posto Kutinjo odlazi gotovo sigurno.

                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Evo ja ti obećajem da Coutinho ostaje crven još barem ovu sezonu


                          The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

                          Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

                          Liverpool loves you Matip

                          Comment


                          • Ja sam prezadovoljan zamenom Kutinjo/Lemar.
                            Nikako nam u klubu ne treba igrac kojem je san da igra za drugi klub.
                            Upravo zato sam srecan zbog Oxa, uvek je dobro imati igraca koji je voljan da ostavi srce za klub. O njegovom maximumu cemo videti, ocigledno da nije bio zadovoljan rolom i statusom u Arsenalu.

                            Comment


                            • Neka Ox-a nece da se baci...Nama je preko potreban squad depht za sve frontove na kojima se borimo...Meni je impozatno kako je Klop preokrenuo LFC...sad se igraci utrkuju da dodju kod njega, odbijaju rivale...samo pozitivno Skauzeri...cekaju nas lepi dani...
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Pošto Lemar sutra ima tekmu pa ne bi mogao obaviti medicinski, navodno da je Monaco dao dozvolu da ga napravi danas. Pregovori se nastavljaju sutra.

                                https://twitter.com/LFCGlobe/status/902988758273941504


                                The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

                                Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

                                Liverpool loves you Matip

                                Comment

                                Working...
                                X