Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U PSG-u je u drugom planu.

    Comment


    • Mogli smo mi njega još letos da dovedemo da smo hteli. Odbio već jednom Kloppa pre, i ovaj ga verujem neće dovoditi.

      Ja bi najpre voleo jednog dobrog DM-a da dovedemo. To mi je onako primarno.

      Ali kad bolje pogledam, Juve je nudio pare za Emrea da ga dovedu u januaru, mi nismo prihvatili. Da dovodimo nekoga na sredini, verujem da bi ga prodali, umesto da ide dzabe. Tako da ne verujem da će neki veznjak sad dolaziti.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Ovo ce se desiti i sa Salahom najverovatnije na kraju sezone, zivi bili.
        Neozbiljan smo klub i to je to.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Sada dovesti igrača sličnog kvaliteta, cenim da je nerealno očekivati. Ali Lemar bi bio dobar početak. Najgori je nikakav pomak. Ovo je svakako šokantan transfer i neće se klub tek tako oporaviti, ipak je Coutinho igrač koji je odigrao skoro pa najviše mečeva za klub od trenutnih igrača i bio integralan deo ovog kluba u mnogim timovima, i kod Rodgersa, pogotovo kod Kloppa. Teško je samo to zameniti, da ne pričamo o kvalitetu.

          Iskreno ni u najludjim snovima nisam očekivao da će u januaru da zapali, bio sam uveren da će odraditi sezonu, pa onda odraditi dream move. Ali privlačna moć Barce, pogotovo po južnoamere je prejaka.

          Imaćemo jasnu sliku kako će to da izgleda protiv Blue Moona, cenim da Salah nema to što Cou ima, da bude glavni pokretač ove ekipe ni blizu, isto kao što ni kod Sterlinga isto to nisam video, mada je razlika u finiširanju jasna, no ko je i očekivao da će Salah ovako doprinositi golovima sa svojim istorijatom konverzije clear cut šansi. Debelo je on profitirao od ovog Kloppovog sistema, mada i Firmino je.

          Originally posted by somborac View Post
          Nisi mi odgovorio da li si Fekira gledao skoro, u kakvoj je formi?
          Uhvatio sam par mečeva na Areni ove sezone, sreća pa ih imam 5. Igra onako kako je igrao pre povrede, ako ne i bolje, što znači da će i on uskoro za 100+ miliona odande. Lacazette jeste trpao, ali on je uvek bio jači potencijal i veći talenat, pa i sad je sigurno bolji igrač.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Mene generalno nervira što se razmišlja o 3 igrača. Sad je tom Lemaru cena skočila u nebo. Ali sve može dok ne dovodimo Britance, to već teže mogu da svarim.

            Comment


            • Uzecete sad Mareza

              Comment


              • Inace ladijajator Marez je pravi igrac za Kloppa.


                Last edited by Brian McShtull; 06-01-18, 19:14.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment






                • Hahaha, najjača slika.

                  Comment


                  • Echo valjda i reče da je interes za Mahreza nepostojeći. Zašto bi se uopšte posezalo za takvim igračem koji poprilično odstupa od tipa za kojim klub traga i koji je isključivo i dokazano produktivan na pozicijama koje Mane i Salah zauzimaju ?

                    Izašle i izjave Kloppa, on realno ima samo reči hvale za Coutinha, što i da nema, ostao je profesionalan do kraja svoje karijere u LFC, odigrao je svakako odlično ovaj deo sezone, jbg.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Gospodin Klop...izjava bas kakva treba da bude..A Cou nam je dao 5 lepih godina i hvala mu za to, ja sam uzivao u njegovoj magiji....nazalost, dok ne pocnemo da osvajamo trofeje i postanemo redovni ucesnici i konkurentni za LS, WC igrace kakav je Cou cemo tesko zadrzavati duze od toga...to je surova realnost...
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Bilo koji igrač koga budemo sad hteli će se prodavati skoro dvostruko skuplje nama. To je loša strana uzimanja ogromnih para.

                        U pravu je Fresh. Najgore bi bilo sad ne raditi ništa. Naravno, to i ne znači da treba da paničimo, ali valjalo bi da se uzme bar jedan odličan igrač do kraja januara. Dobra strana je što se transfer desio na početku prelaznog, pa ima vremena da se razmisli. Mogao je biti i npr. prezadnji dan.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                          Gospodin Klop...izjava bas kakva treba da bude..A Cou nam je dao 5 lepih godina i hvala mu za to, ja sam uzivao u njegovoj magiji....nazalost, dok ne pocnemo da osvajamo trofeje i postanemo redovni ucesnici i konkurentni za LS, WC igrace kakav je Cou cemo tesko zadrzavati duze od toga...to je surova realnost...
                          Po prvi put u životu se ti i ja slažemo.

                          Ne može se ovakav igrač zadržati ako nema šta da mu se ponudi, konkretno titule.

                          Comment


                          • A dje ce Marez, kako bi to uopste izgledalo? Isto vazi i za Drakslera.

                            Najbolji su sa krila, a tamo Mane i Salah.
                            Lemar je dobro pojacanje, al nije Cou naravno.
                            Dzana su sigurno ostavili jer su znali da Cou ide.
                            Isto vazi za Fekira, on je neki SS.

                            Prelazak na 442, 4231?

                            Salah ostaje u Pul sigurno i posle ljeta, nema potraznje za njega, jedino Bajern. Al Bajern bi morao da razbije svoju kasicu ozbiljno, al cini mi se da ce prije sacekat Brandta da uzmu za dzabe no 100m za Salaha da daju.

                            Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Po prvi put u životu se ti i ja slažemo.

                              Ne može se ovakav igrač zadržati ako nema šta da mu se ponudi, konkretno titule.
                              Onda gasi klub, bolje da ne postojimo nego da budemo Soton nekome.
                              Sto je najgore tvoje provokacije ovde prolaze ne kaznjeno, a svima je jasno da si navijac Barselone i da te boli ona stvar za Liverpul nista ovde pozitivno o Liverpulu nisi nikad i napisao. I tvoje trollovanje ovde je pocelo kad je pocela i saga oko Kutinja. Dace bog da Katalonija postane drzava pa da se polako raspadnete.
                              Last edited by Brian McShtull; 06-01-18, 19:27.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Ovaj deo mi se posebno svidja....

                                ¡Si Señor!

                                Comment

                                Working...
                                X