Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cestitke za dolazak VVD-a.

    Da li on zakucava Lovrena za klupu?

    Comment


    • Mislim da će ih dosta rotirati Klop do kraja sezone....
      ¡Si Señor!

      Comment


      • Rotiraće ih Klopp svakako, ali jasno je da će VVD i Matip biti prva dva štopera. Lovren i Klavan treći i četvrti.

        Nego, mučeni Klajn se neće vratiti bar pre februara. Još dok uđe u formu, ode cela sezona.

        Mali Gomez, pa i Arnold igraju sasvim solidno, ali vidi se manjak iskustva koje bi Klajn tu doneo.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Henderson is now expected to be ruled out until February after his scan detected a grade two muscle tear
          Ajde Klopparo, sad kupuj DM-a!

          p.s. Iako mi je drago što neće igrati, nije mi drago zbog povrede. Nadam se da će se oporaviti što pre.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Pa dobro LazO koliko puta da ponavljam


            ¡Si Señor!

            Comment


            • Ja još ne mogu da poverujem da smo uzeli dva glavna transfera koja smo pikirali na leto. Ajde, Keita još nije došao, i VVD dolazi 6 meseci kasnije, ali kad se malo bolje pogleda, onaj stari Liverpool ne bi ovo uradio.

              Obično smo bili poznati da nam igrači za par miliona pobegnu u druge klubove. Da obično u klub dolazi neka druga ili čak treća alternativa. Ovo je baš korak ka napred.

              Mora se odati i priznanje za upravu, što je obezbedila sve što Klopp zahteva. Setim se onoga "izaberi Ballotelija ili Etooa" i ovog sad i nenormalna je razlika. A i Kloppu takođe. Ipak ima nešto u sebi da privoli top igrače da dođu kod njega, iako možda imaju bolje ponude.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Pre par godina Liverpul ni pored Sparsa nije mogao do igrača, a ne pored baš ozbiljnih klubova......
                Jasno je da bi i Kutinja poklonili Barsi i to posle prve ponude u eri pre Klopare
                Veoma sam bio zadovoljan činjenicom da je Klop došao bukvalno u roku od dan - dva, što znači da su se jako lako našli u priči, a ovo sada je dokaz da je na relaciji Liver - Klop puno poverenje i dalje
                ¡Si Señor!

                Comment


                • Originally posted by somborac View Post
                  Pa dobro LazO koliko puta da ponavljam


                  Ja nisam nešto mnogo gledao Goretzku moram priznati. Odgledao par utakmica, kad se Salke zadesi petkom u pola 9. Znam da je ogroman talenat, samo što nisam siguran da li je baš on taj DM destruktivac koji nam treba. Možda je on više box to box igrač nego taj holder. Mislim, da se razumemo, bilo bi extra da dođe.

                  Ne znam, možda neko drugi zna više o njemu.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Pa recimo zato sam ga sinoć doveo u paralelu sa Canom, te osobine i potencial a mislim i što se godina tiče da su tu negde......
                    ¡Si Señor!

                    Comment


                    • Pa i ja tako mislim. On bi bio direktna zamena za Cana. Samo što je bolji igrač po meni od Cana. Dosta taktički zreliji.

                      Iako i dalje mislim da nije klasičan DM, doneo bi sigurno osveženje u odnosu na Henda/Cana.

                      Ali ja ovo sve govorim na osnovu nekoliko utakmica, tako da možda i lupam.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • ¡Si Señor!

                        Comment


                        • Ne znam, Lemara mogu da vidim kod nas samo ako Coutinho ode sad. A mislim da neće.

                          A ovo što ljudi pričaju da sad moramo da prodamo Coutinha zbog kupovine VVD-a su gluposti. Para svakako imamo. Na leto su planirani da Keita i VVD zajedno dođu, iako se znalo da nećemo prodati Coutinha.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Možda je stvarno ovde prelomio

                            ¡Si Señor!

                            Comment


                            • Comment


                              • BREAKING: Stoke are interested in taking Danny Ings on loan but are likely to face competition from West Ham and West Brom, Sky Sports News has been told. (@SkySports)
                                I treba da ide. Potreban mu je regularan fudbal.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X