Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav za braću.

    Baš bezveze poslednja dva meča, surova dominacija u oba donela samo dva boda. To me navelo na raznisljanje koliko nam fali jedan ubica finisher napred (valjda nema potrebe da pisem o nedostacima u odbrani, toga su svi svesni), baš mnogo šansi propustamo, a ono sto sam ja primetio je da Firmina nema dovoljno u zavrsnici. To je svakako posledica Klopove taktike gde se on dosta trosi na izvlacenje stopera i otvaranje prostora za krila, ali sigurno da ima i do toga da nije napadac. Treba nam jedan ubica napred definitivno, sanjam Aubu.

    Mora se kritikovati Mane, bas je u losoj formi, imam utisak da mu smeta ova Salahova forma i sto vise nije on glavna faca, mozda I gresim, ali takav sam neki utisak stekao.

    Za vikend se mora dobiti , da se ekipa vrati na pravi put, I sto se mene tice puna podrska Klopu, posle sumornih godina, bar se nesto desava, ja vidim napredak, jedino eto ogroman minus za odbranu i glupost koju je.napravio nedovodjenjem stopera. Nadam se da ce ispraviti u januaru, i nadam se da Lovren na leto ide iz kluba, previse je to gluposti za jos jednu sansu.
    Last edited by gorillaz; 14-12-17, 18:30.

    Comment


    • Sigurno ce se ici u kupovinu na stopera, samo da ne čeprka tamo po jeftinim varijantama iz Bundeslige. Toga se plasim.

      Comment


      • Možda mi se čini, ali primećujem i blagi pad forme Salaha. To je i moglo da se očekuje. Nerealno da nastavi u ovom tempu i dalje.

        Za vikend bi možda mogli da vidimo Cou-Firmino-Ox u napadu. Sredina Milner-Henderson-Gini, i da Lallana konačno uđe u igru. Možda će malo da odmori Salaha, ipak nas očekuje Arsenal u sledeći petak. Mada sam ja očekivao i juče da će da krene sa klupe, pa ništa.

        Zadnja linija ista, osim Gomeza na desnom beku, a možda čak i Can umesto jednog od štopera.

        U januaru ne priznajem ništa osim dobrog štopera. Da sam na njegovom mestu, zaleteo bi se jako na VVD-a. Pogotovo sad kad se Man Siti uključio u priču oko njega. Znamo da njima nije problem da daju koliko treba. Nek iskoristi Klopp ovo što ga VVD gotivi i što hoće u Liverpul. Ako bude čekao od leta, može svašta da se desi.

        A u drugom planu nek se traži i DM. Možda naleti nešto dobro sad.

        Štoper + DM, i smatraću ovaj prelazni punim uspehom.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Representatives from Fenerbahce are flying to @LFC in a bid to secure a loan deal for midfielder Marko Grujic, 21. (Takvim, via Talksport)
          Nešto nisam očekivao Tursku, ali može.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • To isto je moglo u junu da se uradi. Sad u januaru tesko da ista moze da dovede, jedino ako ne mislite da bi dali za stopera vise od 50miliona...
            70m bi resilo Virgila i u junu ove godine, koja je onda bila poenta da se ceka godinu dana, da bi platio isto ako ne i vise...
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Nisam više optimista za Virgila, mislim da nema šanse protiv Sitija.
              Sad da vidimo šta može izmisliti Klop, štoper je sad već i više nego pod moranje......, nego opet se provlači priča za Matea, kako bi to bilo ekstra rešenje u paru sa Keitom
              ¡Si Señor!

              Comment


              • Originally posted by somborac View Post
                Nisam više optimista za Virgila, mislim da nema šanse protiv Sitija.
                Sad da vidimo šta može izmisliti Klop, štoper je sad već i više nego pod moranje......, nego opet se provlači priča za Matea, kako bi to bilo ekstra rešenje u paru sa Keitom
                Nisam citao nista o tome. Koji Mate?

                Comment


                • Misli na Kovacica, sve zavisi koliko bi trazili za njega. Za 40/50m moze Fabinho da se dovede.
                  Fabinho je igra/o u ofanzivnom sistemu Monaka, Kovacic igrao pored Luke i Tonija (sigurno je mnogo dobrih stvari pokupio od njih). Ja bih doveo obojicu, ako ode Kutinjo, i onda imas vezni Fabinho-Kovacic-Keita.
                  Vlazni snovi[emoji3]
                  Last edited by Brian McShtull; 15-12-17, 14:10.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Uf to bi bila bas onako ozbiljna sredina.
                    Al tesko, mislim da ce nam Henderson igrati jos duugo.

                    Comment


                    • Originally posted by Adam The Llama View Post
                      To isto je moglo u junu da se uradi. Sad u januaru tesko da ista moze da dovede, jedino ako ne mislite da bi dali za stopera vise od 50miliona...
                      70m bi resilo Virgila i u junu ove godine, koja je onda bila poenta da se ceka godinu dana, da bi platio isto ako ne i vise...
                      Pa Virgil je bio praktično kupljen, da Klopp nije uradio ono što je uradio, i onda smo morali da se povučemo. Klub izašao sa saopštenjem da nećemo juriti Vigrila. Kako su to mogli da zaobiđu?

                      Ne zanima me koliko će da daju na štopera, mogu i 100 miliona što se mene tiče, samo neka ga kupe. Ako ostanemo do kraja sezone sa ovim štoperima, odmah sutra nek daju Kloppu otkaz što se mene tiče. Bez trunke razmišljanja.

                      Što se tiče Fabinha, koliko videh po netu da se Junajted uključio u trku za njega.

                      U svakom slučaju, drago mi je da je uopšte krenula priča oko DM-a sad u januaru.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Pominjao se jedno vreme, a sad se vise pominju SMS i Goretzka.
                        Moramo po Fabinha.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Adam The Llama View Post
                          Pominjao se jedno vreme, a sad se vise pominju SMS i Goretzka.
                          Moramo po Fabinha.
                          Goretzka ako negde bude otisao to je Bayern, SMS ili Juve ili UTD.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Utd ako bude hteo Goretzku dovodi ga.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Southampton boss Mauricio Pellegrino has refused to rule out selling Virgil van Dijk when the transfer window opens next month.
                              Odmah u januaru dati pare. Koliko treba, odreši kesu i uzimaj. Dok se Siti nije umešao.

                              Inače, nema ništa od Keite u januaru. Ipak ostaje na leto.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X