Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    Nekompletna baza svakako, ali opet bolja nego ranije. Ako u ova dva roka sredi odbranu + DM, biće to odlična baza.
    Nemamo nijednog jedinog veznjaka.
    Mislim da Ejaria/Grujic nista ne bi bili gori od ovih sto igraju...cele dve linije nam trebaju, golman 4 pozadi i 3 veznjaka.

    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Originally posted by somborac View Post
      Interesantno, doslovce sam ovako napisao pre koji dan, pa se nisi složio....
      Remont odbrane + zadnji vezni i sve bi to već bilo puno ozbiljnije i konkurentnije.
      Ne slažemo se u tome da imamo dobru bazu sad. Trenutno po meni nemamo dobru bazu. Imamo bolju nego pre, tu se slažem sa tobom, ali još uvek nije to dobro.

      Ako odradi nekoliko dobrih pojačanja, onda je već druga priča.


      Originally posted by Adam The Llama View Post
      Nemamo nijednog jedinog veznjaka.
      Mislim da Ejaria/Grujic nista ne bi bili gori od ovih sto igraju...cele dve linije nam trebaju, golman 4 pozadi i 3 veznjaka.

      Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
      Sa dobrim DM-om, Keitom i Coutinhom/Lallanom vidim odličan vezni red. A da smo trenutno tanki tu, to stoji.

      Što se tiče 4 pozadi, mislim da nam trebaju samo dva štopera. Ovo što Moreno trenutno igra je dobro. Veliki napedak u odnosu na pre. Ako bude nastavio ovako, može komotno da igra standardnog levog beka. A sa desne strane čekamo da vidimo šta će biti sa Klajnom, pa ćemo videti.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment




        • I Cou i Salah na klupi.

          Ogromna tekma za Solankea.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Kocka je ovo...valjda ce se isplatiti...
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Lalana ni na klupi..
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Klop je resio izgleda posle ovog meca da ispadne ili pukovniki ili pokojnik

                Comment


                • Originally posted by MareLFC View Post
                  Lalana ni na klupi..
                  Izgleda ima neku manju povredu. Ništa ozbiljno, verovatno ima veze što je dugo bio povređen.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Meni ovo deluje kao 4-2-3-1, Firmino iza Solankea..
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Solanke ima da bude ozbiljan igrač. Koja brzina Manea sa loptom, šteta što ne udje.

                      Comment


                      • Ox danas ispod proseka, gubio lopte, imao neprecizna dodavanja, ali opet je puno trcao i zatvarao mnoga polja.

                        Verovao sam da Solanke nece razocarati, ogromna utakmica za njega, steta za onu sansu. Dosta je ucestvovao u igri, delio dobre lopte, odlicno se krece i deluje maksimalno fokusirano. Velika buducnost je pred njim. Sigurno je kupio sebi minute ovom partijom.

                        Odrana solidna, bez vecih gresaka sem one Minjoleove gde se izvuce za crveni i Matipovog nepotrebnog starta na uglu sesnaesterca. Moreno i Gomez iznad proseka.

                        Pravili smo dobre faulove na sredini, usporavali igru kad je trebalo, a najzad pri minimalnom vodjstvu odlucujemo da stisnemo protivnika. Mo im je nabio strah u koske, odma se videla druga dimenzija u napadu.

                        Vezni red je delovao nesto sporije, ne svidja mi se saradnja Gini - Can nikako, fali nam zestoko Lalana.
                        Sve u svemu, teska 3 boda, Klop uspeva da odrzi igrace odmornim zbog ovih rotacija, tako da ce vecina igraca biti sveza za Brajton.

                        Comment


                        • Solanke je danas u suštini igrao ono što Firmino igra. Njih dvojica su se često gore smenjivali u napadu. Da je bilo malo više sreće i koncentracije, izašao bi iz tekme sa golom i dve asistencije. Svakako je ostavio dosta pozitivan utisak.

                          Odbrana solidna, Moreno je ispao par puta po njegovoj strani, ali su ga lepo pokrili. Migs imao žutu minutu, ali konačno i nama sreća da se osmehne što se tiče sudije.

                          Ono što mi se sviđa kod Cana kad igra na ovoj poziciji je što ume da povuče loptu za razliku od Hendersona. Bitna razlika. Ume da istrči 20-30 metara i da izdrži duel, nešto što Hendo ne može.

                          Imali smo problem u prvom poluvremenu, posle prvog gola da zadržimo loptu. Čim nas je Stoke malo pritisnuo, gubili smo loptu u roku od 10 sekundi. Tu se vidi nedostatak kvaliteta veznog reda.

                          Za Salaha ne treba trošiti reči.

                          Odlična pobeda i ako sam lepo ispratio, to je 4 pobede i nerešeno u poslednjih 5 utakmica.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • да ли се мени чини или салах од како је ушао у форму много лакше решава завршнице? тачније хоћу рећи да је сада пун самопоуздања и да више не маши као пре.

                            како год, бруталан је играч. мане да полако уђе у форму, има да газе он и салах лигом. проблем је одбрана и везни ред :d

                            бекови одлични, штопере нећу коментарисати док ме страшно иритира везни ред. вајналдум, џан и окс, ниједан није за средину. окс је чисто крило и ту игра одлично, џан је мало бољи од хендерсона на овој позицији, али је све то јалово. док вајналдум је слаб сам по себи. кутињо, кеита и нови задњи везни би донели тотално другачију димензију овој екипи.

                            Comment


                            • Momo Salah pomera granice...covek ce do kraja oboriti sve rekorde kad su golovi/broj utakmica u pitanju..... Kad Cou i Mane pronadju pravu formu i uz povratak Adama...spasavaj se ko moze...
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Sa koliko samopouzdanja samo igra Momo, onaj volej je cist pokazatelj.
                                Bice velika borba za to 4. mesto, a plus tu je i LS gde ocekujem da daleko doguramo, tako da su pojacanja(stoper) neophodna. Kada je u pitanju odbrana, kad se Clyne oporavi i udju u formu bas bi voelo da vidim Gomeza na CB.

                                Comment

                                Working...
                                X