Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pusti ti druge timove, ja ti govorim o našem timu za sledeću sezonu, tj kad se budemo borili za titulu. I ja da imam Kejna, Lukakua, Aguera...Firmino mi ne bi igrao špica. A što se tiče top10, tu mislim da grešiš.

    Po meni, sva tri zaslužuju da budu u tom timu. Idealni su za Kloppa. Klajn ima limite, ali kad bi malo poboljšao centaršuteve, bio bi zverka. On je super pozadi, samo ga napad zaebava. Mada, ako je Moreno napredovao u odbrani, može i Klajn u napadu.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Protiv Mancestera
      1, 2 ili 3?
      image.jpg
      image.jpg
      image.jpg

      Comment


      • Ja bi počeo sam prvom opcijom. Pa ako ne ide kako treba, prebaciti na drugu.

        Hendo svakako igra, a Can mora da igra na ovakvim tekmama. Njegove fizikalije će dobro doći. Gini je loš, ali je umeo da igra dobro protiv jačih timova. U slučaju da ne ide baš dobro, prebaciti Cou-a u sredinu da dobijemo na kreativnosti.

        I da, stavio bih pre Gomeza na beka nego Arnolda. Nekako mi je pouzdaniji defanzivno od njega.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Uvek se iznerviram kada vidim Gomeza u napadu, posebno kada centrira. Ali opet Arnold dosta kiksa pozadi..

          Mislim da ce Kutinjo biti potrebniji veznom redu nego napred, sporo mi deluje ova mid trojka sa prve slike, a treba nam brza tranzicija protiv odlicne Junajtedove sredine. Ox ume da bude dosta agresivan i hitar, ne treba ocekvati gol od njega ali svakako moze navuci dosta igraca. Mislim da bi ostavio srce na terenu ako mu se pruzi prilika od starta na poziciji koju bi voleo.

          Comment


          • Klopp on Salah: "I never saw a celebration of a penalty like this! I would say in this moment he is our number one penalty taker."
            Nisam siguran bas da je ovo dobra ideja.
            Ne svidja mi se Salahova tehnika suta

            Comment


            • Jel ide neko na okupljanje?
              I jel uspeo neko da nabavi karte za Maribor?

              Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Comment


                • Originally posted by Adam The Llama View Post
                  Jel ide neko na okupljanje?
                  I jel uspeo neko da nabavi karte za Maribor?

                  Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                  Ne, preveliko mi je cimanje. Ipak sam trenutno više za neku kućnu varijantu.

                  Probao ja na sve načine ali nema šanse da se dođe do karte. Planule su neverovatno brzo....
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Zola pogodio sastav.....ajd baci prognozu i za neki pozitivan rezultat...
                    Starting XI: Mignolet, Gomez, Matip, Lovren, Moreno, Henderson, Can, Wijnaldum, Coutinho, Firmino, Salah
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Ja mislim da ide na X, i nekih 2-2, Fimino ga daje, a njima Lukaku. Daj Bože da grešim i da ode na keca.

                      Očekivao sam da Klopp ode na njegov standardni tim protiv velikih timova.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Ajd samo Firmino da se trgne malo, to nam najvise treba sada.

                        Comment


                        • Steta, vidno smo bili bolji..Savrsena partija na svim delovima terena sem, vec uobicajeno, u poslednjoj trecini...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • I da...dekretom zabraniti "fudbalsku filozofiju" onog specijalnog smrada...legitimno da, ali je isto tako u vise navrata autor najruznijih predstava u istoriji fudbala...naravno, bez obzira na tim koji je vodio...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Potrosi Murinjo pola milijarde i jedva, uz dosta srece, iscupa bod Liverpulu.
                              Ali dobro, zna covek sta radi, svestan je svojih mogucnosti. Da nema De Heu, bio bi van top8 gotovo sigurno.
                              Bili smo mnogo bolji danas, ostaje zal za propustenim sansama.

                              Comment


                              • Originally posted by limun View Post
                                Potrosi Murinjo pola milijarde i jedva, uz dosta srece, iscupa bod Liverpulu.
                                Ali dobro, zna covek sta radi, svestan je svojih mogucnosti. Da nema De Heu, bio bi van top8 gotovo sigurno.
                                Bili smo mnogo bolji danas, ostaje zal za propustenim sansama.
                                Tebra pogledaj tabelu, sve tamo pise. Pogledaj broj datih/primljenih golova.

                                Sent from my SM-T560 using Tapatalk
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X