Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Победа View Post
    Iako sam veoma skeptičan i najviše kritikujem Klopa, s ovim se slazem. Ne moze niko da garantuje da nećemo zaredjati 10 pobeda recimo i vratimo se u sam vrh.
    Ma ja razumem svaku kritiku usmerenu ka Klopu, imam ih i ja mnogo, ali ovo sto pise Pixar je bas preterivanje. Mi uopste nismo toliko losi, koliko se losa atmosfera stvorila medju navijacima, bukvalno su sitnice odlucivale da imamo odlican start sezone, izuzev meca sa Sitijem, gde smo bas podbacili, ali tako se namestilo. Samo malo vise koncetracije u zavrsnici, i imali bi par pobeda vise, odakle bi doslo samopozudanje celoj ekipi. Evo videces, vezacemo nekoliko pobeda, i odmah ce druga prica da se vrti.

    A otpustanje Klopa u toku sezonu bi bilo tako pucanje u nogu samom sebi,da je to strasno. Dosao bi neki polovan Englez, i opet ne bismo znali ni gde smo, ni sta nas je snaslo. Bice Klop tu jos dugo.

    I da, nama isto fali klasican napadac kao lebac, razumljivo je da Firmino nije u stanju cele sezone da glumi spica, a Staridz bas lose izgleda.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Što pre ode to bolje. Ako Juventus ne uzme titulu ove godine, otimaj Alegrija. Ili on ili Karlo Anćeloti. Klop nema pojma, pa nije doveden da bude 6ti, to može i Rodžers. Nikad manje nisam pratio Liverpul, nisam voleo Klopa ni pre dolaska u Lfc. Nije za najviše domete i nijedan ozbiljan klub ga ne bi uzeo. Uzeo bi ga Vest Hem, uzela bi ga Valensija, Sevilja, Lion, Marsej, Nica, Šalke. U Italiji niko. Oni se ne primaju na te socijalna revolucija baby marx priče u fudbalu.

      Comment


      • Klop nije bio 6-i, vec cetvrti.

        Uostalom, ni Liverpool odavno nije klub za najvise domete, i Klop je doveden jer je u Dortmundu perfektno odradio posao veoma slican onom koji ga je cekao u Liverpoolu.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Ma kakvi Alegri i Karlo.Ako ode Klopp, samo Maurizio Sarri dolazi u obzir.
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Rano je baš za bilo kakvu priču. Mi smo tim momentuma. Ako uhvatimo neki "talas", mogu da vidim da zaređamo 5-6 pobeda. Jednostavno smo takvi.

            Završnica nas u poslednje vreme dosta izdaje. Šanse su tu. Svaku tekmu imamo dosta šansi, i to dobrih, čistih šansi. Odbrana je klasika, na to smo navikli. Najviše se nedostatak odbrane vidi kad napad zakaže.

            Mane, Firmino, pa donekle i Salah su upali u lošu formu, i to se vidi na terenu. Ova pauza je došla u idealnom trenutku.

            Ne znam kako Liverpulovi navijači mogu da budu toliko razmaženi da teraju Kloppa već u oktobru? Klub nije ništa osvojio već više od decenije (o PL-u neću ni sa pričam), a ponašaju se kao da osvajamo titulu svake 2-3 sezone, pa je sad Klopp došao i upropastio to.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Stanite, ajmo polako, ko tera Klopa?

              Jedini ko je spominjao Klopov odlazak sam ja. I to samo u slučaju da ne bude u top4. I izneo sam popriličan broj argumenata zašto. Niko nije lud da mu sada daje otkaz, to bi samoubistvo bilo.

              Comment


              • Kad vam Uros napise za nekog da nema pojma...to automatski znaci da je najbolji za taj posao...dakle, chill...
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Originally posted by Победа View Post
                  Stanite, ajmo polako, ko tera Klopa?

                  Jedini ko je spominjao Klopov odlazak sam ja. I to samo u slučaju da ne bude u top4. I izneo sam popriličan broj argumenata zašto. Niko nije lud da mu sada daje otkaz, to bi samoubistvo bilo.
                  Nisam mislio prvenstveno i samo ovde. Priča se na netu o tome, po forumima i slično. To su one buve. Kad neko pomene,a drugi se nadovežu.

                  Ja sam napisao svoje mišljenje. Sledeću sezonu očekujem borbu za titulu. Svi uslovi će biti tu. Ako ne budemo konkurentni, možem da pričamo o otkazu i slično. Tako nekako ja gledam na to.

                  Što se tiče ove sezone, još je rano za bilo kakvu prognozu oko pozicija. Treba pustiti i videti kako se situacija razvija.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Srećom je došla ova pauza. Samo spremni da dočekamo Junajted i da ih spustimo malo, bez poraza su. Idealna prilika, da ne može bolja, da se vrati samopouzdanje ekipi i vera navijačima. Jedva čekam 14.10., biće paklen derbi.

                    Comment


                    • A posle Junajteda, pravo na Vembli protiv Spursa.

                      Vrlo zaebana dva sledeća kola.

                      Obično mrzim rep. pauze, ali ova je došla kad je trebala.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Ono sto moze da vas raduje je sto Klop nije toliko tvrdoglav kao ranije. Slucajno juce naletim na snimak protiv Barnlija i vidim da vi uopste ne igrate jak presing protiv slabijih ekipa ove sezone. Isto je bilo i protiv Njuke. Logican sled te price bi bio da vam je odbrana kompaktnija i organizovanija, sto nije slucaj, jer ako ti Selvi rascepa odbranu pasom sa 60 metara od gola, onda moras da se zapitas neke stvari. Al eto, bar je covek skapirao da mora mnogo vise da stedi igrace, samo sto mu nova forica ne prolazi
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Ne moze nikako da bude slican posao u Dortmundu i Liverpulu, on tamo nije imao nikakav pritisak mogao je da radi sta hoce i koliko hoce.
                          Ako vec kazes to sto kazes, sta je problem zrtvovati i pripremiti ekipu za napad na titulu sledece sezone. Takvim razmisljanjem, kako nama samo treba top4, necemo uzeti nista ni narednih 20god. Uostalom kao sto sam milion puta ponovio top4, nama apsolutno nista ne donosi, bar ne u ovom trenutku. A squad necemo imati kao Siti/Junajted ni narednih 10god minimum. Znaci jedina sansa da uzmemo titulu je ako ne igramo evropu, svidelo se to tebi ili ne, to je realnost. Ja bih voleo da osvojimo i LS i PL odmah ove sezone.

                          Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Brate, prerano je otpisati sezonu u oktobru. Ok, nećemo uzeti titulu, ali ko zna šta će se desiti do zime. Možda Klopp uspe da dovede i VVD-a i nekako Keitu u januaru. To nam daje ogroman bust.

                            Ne želim ni da znam koliki bi pritisak bio na igračima i Kloppu da čamimo na sedmom mestu tokom cele sezone. To stvarno ne bih voleo. To ne može na dobro da izađe.

                            Klopp je stvarno modifikovao presing. Ove sezone, onaj njegov ubitačni presing sam ja video samo protiv Hofenhajma kući, i možda malo protiv Arsenala. Ostalo je bilo više balansirano. Ali dzaba, kad nam protivnik stvori jednu ipo do dve šanse po meču i opet postigne gol.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Top 4 nam ne znaci nista?

                              Fresh je rekao nismo igrali LS dve godine za redom jos od Rafe Beniteza, pa ti vidi koliko nam znaci. To je najkvalitetnije takmicenje u Evropi i ja zelim da ga igramo svake godine jer mislim da tamo pripadamo. Naravno da mi nije zelja da vecito budemo 4, ali eto za pocetak bi bilo krucijalno da igramo dve godine za redom. To bi bio znak da smo na dobrom putu, i mogli bi polako da popunjavamo sastav. Nemoj da imas nimalo sumnje u to da ako budemo sedmi Klop ce otici, i verovatno jos bar dva najbitnija igraca, i nikakve sanse ne bismo imali sledece sezone za titulu, stvarno dosta sa tim nebulozama.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Ne znam sto imas potrebu da vredjas druge forumase ili omalovazavas tudje misljenje.
                                Niko ti ne brani da kazes svoje misljenje, ako ti se ne svidja kazi svoj stav, ne moras kao neki klinac da se ponasas.

                                Ako mislis da ja ne treba da pisem ovde, slobodno reci necu te vise uznemiravati.

                                Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X