Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lovren bez greške. Sterling ubija kako igra, ali mora da poradi na zavrsnom pasu, i biće nezaustavljiv.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by chofy88 View Post
      Lovren bez greške. Sterling ubija kako igra, ali mora da poradi na zavrsnom pasu, i biće nezaustavljiv.
      Pa vidio si kako je gurnuo loptu Coutinhu kod gola, a nedugo zatim su odradili ponovo identičnu akciju i ponovo mu je Sterling namjestio zicer, ali Cou nije bio priseban. Napreduje on u svim segmentima, progres je iz utakmice u utakmicu vidljiv.

      Manquillo sasvim dobar za sada, bekovi uopšteno dobri, što nakon onih prethodnih tekmi i te kako raduje.
      Last edited by Merlin; 10-08-14, 13:51.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment



      • Једноставно бог.


        Веома сам задовољан данашњом партијом, у свим аспектима смо били добри. Похвалио би Ловрена, и Манкиља. Одлична и брза адаптација. И ја би се сложио са Фрешком, да некако без Суареза наша игра делује много течније и брже, без обзира колики он геније био, и колико год нам је била важна његова луцидност. Највише су ме до сад одушевили Кутињо и Стерлинг, заиста све похвале. Све припреме су одрадили на врхунском нивоу. Ненормалан напредак код обојице. Браво и за остатак екипе, посебно Хенда који израста у једног веома поузданог игрча. Једва чекам почетак сезоне и повратак Маркеца и Лалане.
        Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

        Comment


        • Cou i Sterling
          Odlicna igra danas sve pohvale...
          Konacno i ovaj tim da dobije dostojne bekove. Jos taj Moreno i to je to.
          Mnogo ocekujem od Cou Sterlinga Lalane i Markovica ove sezone uz naravno uz Staridza. Od Lamberta ne ocekujem mnogo, mislim da on i Borini nece dati vise od 8 golova. Jedava cekam da pocne sezona

          Comment


          • Mislim da smo najbrzi tim na svetu. Zamisljam za jedno dve-tri godine napadacki trio Sterling-Origi-Markovic
            sloboda ili ništa

            Comment



            • Ne mogu docekati pocetak prvenstva.

              Comment


              • Tim Vickery izvestava da dovodimo veliko ime kao zamenu sa Suareza. Samo je rekao da nije Falcao. Mozda Lavezzi,Cavani ?

                Comment


                • Ovakva igra Liverpoola je plod zdrave atmosfere izmedju Brendana i igraca,svakom igracu posvecuje mnogo vremena i svima je samopouzdanje na max.Ovakvom timu ne trebaju zvezde poput Falcaa,Cavanija itd....samo je trebalo ostaviti Origija,i sve bi bilo savrseno racunam i da je Moreno resena stvar.....Sterling je zvezda,Coutinho isto,oni su nas i prosle sezone drzali u igri kad je bilo najbitnije,golove protiv sitija,fulama (2:1 za fulam 20min pre kraja meca,cou daje gol),sterling protiv norica i poslednja 2 meseca je bio ubedljivo najbolji pojedinac....dok je Suarez punio mreze pri rezultatima (4:0,5:0,5:1)...Da ne pricam o kreativnosti koju ova dvojica unose u igru Lpoola,Brendan je sklopio kockice sad cemo da uzivamo narednih nekoliko godina u najlepsem fudbalu.....Lovren je zacementirao mesto u startnih 11 danasnjom igrom,Skrtel je opet imao nekoliko kikseva......

                  Comment


                  • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                    Tim Vickery izvestava da dovodimo veliko ime kao zamenu sa Suareza. Samo je rekao da nije Falcao. Mozda Lavezzi,Cavani ?
                    Nakon njegovog podcasta je Jay Riley trazio od nekog da mu posalje dobar video Ikardija. Nadam se da je Riley to radio onako da zavara trag. Graeme Kelly je isto rekao nesto za Ikardija nakon podcasta.

                    Remi je bio to sto nam treba za 8 miliona. Nismo trebali da zurimo sa slanjem Oridjija na pozajmicu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Pa kao da ne mozete uvek da ga vratite? Mislim, on je sada vas igrac.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ne verujem da u klubu tako razmisljaju.
                        sigpic

                        Comment


                        • To je druga stvar, ali ako se izjalovi sa pojacanjima uvek je ta opcija otvorena.

                          Mada mislim da je bolje za njega da odigra jos jednu sezonu (kao starter pretpostavljam) u Lilu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Opet mora neko da se dovede,mislim da ne mozes tek tako da vracas igraca,postoji tu ugovor....Falcao,Cavani i Lavezzi nece doci 99%,to su sve fore agenata da se digne cena tim igracima...Ja nevidim ko bi mogao tu da upadne,ocekujem da ce Brendan tu nesto da izvuce iz neke rupe....Origi je zreo za Pl jak ima utakmica od prosle sezone dosta,mislim da je igrao mnogo mnogo vise od Manguilla,ali dobro sta je tu je.....
                            Manquillo je odigrao 4utakmice prosle sezone koliko sam ja nasao,Origi 42 (30 Ligue1)
                            Last edited by pixar.Lfc; 10-08-14, 21:42.

                            Comment


                            • Markovic facing race against time to be fit

                              Хоћу да га гледам што пре бре!
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Marković, Lazar Marković

                                Comment

                                Working...
                                X