Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Originally posted by Adam The Llama View Post
      Vidis Zola koliko te volim, kad se umesto tebe i nerviram. :biggrin
      Haha, samo ti nastavi, nemam ja ništa protiv.

      Cou danas iz slobodnjaka skida paučinu Kasperu...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment




      • Ipak sva trojica oporavljeni.

        Očekujem neke zavijuše Coua u dalji ugao.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Pretekosmo nekako...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Nisam gledao celu,bio sam na putu,šta je sa Firmina,povreda ili?

            Comment


            • Originally posted by Insomnia. View Post
              Nisam gledao celu,bio sam na putu,šta je sa Firmina,povreda ili?
              Nista, nije se video na terenu danas. Ulaskom Staridza dobili smo dosta kreativnosti u napadu.

              Comment


              • Znaci sledecu utakmicu mozemo da ocekujemo kvartet(Mane/Cou/Firmino/Salah) u napadu. Jos kad bi iza njih bili Fabinho/Keita pa prosetali bi se ligom.


                Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Najveće pitanje će biti hoćemo li uspeti da damo više nego što možemo da primimo.

                  Ni njihova odbrana ne briljira, tako da mogu da vidim neku tekmu tipa 3-2, 3-3.
                  Originally posted by z0La View Post
                  Cou danas iz slobodnjaka skida paučinu Kasperu...
                  Prorok.

                  Pixi....
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Jürgen Klopp has named a 21-man squad for Liverpool's Champions League Group E clash with Spartak Moscow.

                    Karius, Mignolet, Ward, Lovren, Klavan, Moreno, Robertson, Matip, Flanagan, Alexander-Arnold, Wijnaldum, Milner, Henderson, Oxlade-Chamberlain, Can, Firmino, Coutinho, Salah, Sturridge, Mane, Solanke.
                    Sad najveće pitanje... da li ćemo konačno videti tu dugo očekivanu četvorku Mane/Firmino/Salah/Coutinho?

                    Ja lično mislim da će biti nekih rotiranja. Mane se sigurno vraća u tim, ali nešto mislim da nećemo videti ovu četvorku od početka na terenu. Neko će na klupu da odmori. Možda i Staridz dobije priliku od prvog minuta. Delovao je odlično protiv Lestera kad je ušao. Ima tu sad mnogo opcija u napadu, i što je najbitnije, svaka je kvalitetna.

                    Što se tiče sredine, možda Milner dobije priliku u prvih 11...

                    Odbrana, TAA umesto suspendovanog Gomeza, Karius na gol i možda Robertson na levog beka, ali mislim da će ostati sa Morenom. Što se tiče štopera, samo da nema Klavana.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Staridz u poslednje vreme deluje dobro samo kada udje sa klupe, ali kada je starter nije to to..

                      Firmino je podbacio proslu utakmicu, nadam se da ce biti bolje protiv Spartaka.
                      Opet bih isto izveo kao i Klopp protiv Lestera, Firmino negde do 60. a onda Staridz. Bez obzira na rezultat.

                      A na krilu naravno Mane i Salah. Coutinho takodje u prvu.

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Prorok.

                        Pixi....
                        Ja sam nadaleko poznat po svojim prognozama.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment




                        • Ipak četvorka na terenu. Eeee, ovo će biti zanimljivo. Da vidimo kako će ovo funkcionisati u napadu!

                          Odbrana očekivana.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Naš najjači sastav, realno. Hoću da vidim kako ovo funkcioniše, tj želim da funkcioniše besprekorno, i da dominantno uzme ovaj meč.
                            Nema Wijnalduma.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Koliki napadački potencijal, bukvalno sam se naježio.

                              Jedva čekam da počne tekma.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Zasto Robertson ne igra uopste?


                                Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X