Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Isto tako Barsa nikad ne bi nudila ovakve novce za Kutinja, nit vredi realno da nije bilo onog sa Nejmarom....sve poremetise Parizani...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Ma da, verovatno bi odustali posle prve odbijene ponude.

      Dođe i ovaj dan tekme, i opet pričamo o Coutinhu i njegovom transferu... Tačno će ova priča ići do kraja prelaznog...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Kad se setim da je FSG preuzeo nas klub za cenu od 1.5 Nejmara...strasno kako je za par godina doslo do ovog gadjanja ciframa...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Koliko je Barsa ocajna strasno, na sta su oni pali.

          Comment


          • Za 150 milki Koutinjo i masnicu cemo mu vezati pride.

            Comment


            • Originally posted by ajkisloba View Post
              Za 150 milki Koutinjo i masnicu cemo mu vezati pride.
              I sta cemo da radimo sa 150m?

              Hello, FSG poslednja 4roka u plusu zavrsava+ sponzorski ugovori+ tv prava i jos miliona sranja. Oni su godisnje min 200m u plusu vec 4god.
              Ajde da prodamo najboljeg igraca da FSG uzme jos vise para.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • I onda da se razbacujemo kao Junajted
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Mašnicu ćemo da mu vežemo sledeće sezone. Neće manje vredeti sigurno. Ja bi razumeo da smo mi u nekoj finansiskoj krizi, pa nam trebaju pare da opstanemo, ali i pre Cou sage, pričali su da imamo 200 miliona za trošenje. Zašto su proklete pare jedino što se u ovom trenutku gleda oko Coutinha? Možda je bolje gledati da sa njim imamo toliko potrebnu kreativnost i lucidnost koja nam treba na sredini. Meni bi ove sezone više vredelo njegovih 20 asistencija i 10-15ak golova nego 100 miliona.

                  A možda sam i lud. Daj 130 miliona, da dodamo na ovih 200 budzeta, i da se slikamo sa njima do januara.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by Adam The Llama View Post
                    I sta cemo da radimo sa 150m?

                    Hello, FSG poslednja 4roka u plusu zavrsava+ sponzorski ugovori+ tv prava i jos miliona sranja. Oni su godisnje min 200m u plusu vec 4god.
                    Ajde da prodamo najboljeg igraca da FSG uzme jos vise para.
                    Чекај, је л' 200м све укупно у плусу или сваке године по 200м?

                    Comment


                    • Tesko da je u plusu 200m£ svake godine...zaboravljaju se i troskovi...to su samo prihodi...
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Šta mislite o sastavu večeras?

                        Migs
                        Trent-Matip-Lovren-Moreno/Robertson
                        Can-Hendo-Gini/Milner
                        Salah-Firmino-Mane

                        Nisam siguran za levog beka i na sredini ko će početi od Gini-Milner.

                        Robertson je imao dobar debi, ali da li će ga Klopp odmah staviti u vatru večeras?Moreno kakav god bio, opet ima više nekog iskustva od njega.
                        Što se tiče sredine, mislim da će Can definitivno da se vrati večeras u tim. Nisam siguran između Ginija i Milnera. Gini je baš loš u poslednje vreme, a Milner mi bar deluje u boljoj formi od njega trenutno. Ipak mislim da Klopp više preferira Ginija.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Solanke od prvog minuta.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Znam ja tvoje želje, ali ajde budi realan Pixi.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                              Tesko da je u plusu 200m£ svake godine...zaboravljaju se i troskovi...to su samo prihodi...
                              Samo od tv prava 150m, ako su bili u plusu 4roka i tu zaradili oko 50m od transfera, na sve to dodaj sponzorske ugovore i karte i dobices sumu od oko 300m. Da kazemo da su sve plate oko 100m godisnje. Znaci oni su oko 200m u plusu onako lagano, a mozda i vise ovo je sve otprilike. Izgradnju tribine verovatno placaju na rate kredit ne verujem vise od 20,30m godisnje.

                              Sto znaci da mi mozemo svaki letnji rok lagano 200m da potrosimo bez problema.
                              Last edited by Brian McShtull; 23-08-17, 12:09.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Nisu samo plate igraca troskovi...stadion, porezi, 100 cuda...nije klub bas jednostavna i jeftina igracka...u plusu smo svakako ali ne toliko...

                                Evo ovde imas balans iz recimo 2015...nije to bas tako jednostavno..

                                https://www.google.rs/amp/s/amp.theg...own-david-conn

                                Naredne godine je cak bio i minus...
                                Screenshot_2017-08-23-13-32-54.jpg
                                Last edited by ZvezdaIznadSvega; 23-08-17, 12:35.
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X