Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Što se mene lično tiče, voleo bih da dođe. Ako je jeftin, može. Odlična opcija. Mada, ne vidim kako mu Klopp može dati bilo kakve garancije da će igrati. Biće utakmica, ali ne znam tačno koliko...Ne vidim poentu da pređe u tim gde će igrati isto, ili čak manje...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by Lord Gangarić View Post
      Ma neće bre Ox igrati na CM-u to se Venger debiliše.Ox je kidalica na krilu,eksplozivan,opasan šut i opasan fizikalac.Baš onakvo krilo kakvo Klopara voli,jedini problem je što nije konstantan,jednu partiju odvali dve ga nema nigde i obrnuto.
      Ne debiliše se Venger, već je Oxu veliki uzor Džerard i volio bi da igra u sredini. Tu on sebe vidi. U svakom slučaju veći potencijal ima on da igra veznjaka nego što je Volkot imao za špica. Ox je još uvijek tabula rasa što se igračkih dometa tiče. Ima potencijal da postane fudbalska legenda, al vrlo lako može izgoriti u želji. Dakle, on nije neki prosjek igrač već psihički nestabilan i samim tim ogroman rizik.
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • I meni je uzor Mandingo pa nemam santimetre Ma greota je onakve fizikalije i brzinu držati na CM-u a i nema on taj pregled igre kakav mu treba za nekog kvalitetnijeg CM-a.Pogledaj ti mozak Santija,Ozila a pogledaj njega,mislim gotivim ga skroz i šteta što se ne koristi malo više ali po meni je trenutno bolji na krilu dok ga brzina i snaga još uvek služe.
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Apsolutno. Ja ga na pesu vazda guram na WF poziciju a saglasan sam da tu i najviše može dati, samo kažem da su ove avanturice u sredini više udovoljavanje njegovim željama il nužnost zbog manjka kadra nego li Wengerove fikcije.
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Ja volim Ox-a, jer je dečko gladan igranja i dokazivanja. Spreman je na ozbiljan rad i zalaganje. Pravi timski igrač, podređen timu. Ima svakako svoje nedostatke, ali opet vidim više koristi nego mana. Klopp može definitivno da izvuče najbolje iz njega, samo ostaje pitanje minuta. On stvarno kod nas na CM nema šta da traži. Što bi rekli, mala bara puna krokodila. Na krilu je već druga stvar.

            Ako suma bude negde oko 20 miliona, ja bi ga doveo.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment




            • Momci se vratili....
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Dosta što se mene tiče, i više nego dosta...

                  Dodaj još malo i eto Keite, bez velikog trošenja.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Ne mogu da odgledam nijedan video na tw-u. Samo piše..."The media could not be played." Ovo mi se dešava samo na tviteru, svuda je normalno stanje... Ne znam da nije neki problem sa Javom u pm....

                    Da nije neko imao sličan problem?
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Probaj da promenis browser. I instaliraj flashplayer koji zahteva taj browser. Ne znam sta koristis, ali Firefox ti je najpouzdaniji.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Ne mogu da odgledam nijedan video na tw-u. Samo piše..."The media could not be played." Ovo mi se dešava samo na tviteru, svuda je normalno stanje... Ne znam da nije neki problem sa Javom u pm....

                        Da nije neko imao sličan problem?
                        Da li su ti ukljuceni cookies?

                        Inace ja Chrome koristim.

                        Comment


                        • Bas smo ga izduvali ovaj rok, nece biti nista ni od Nabya ni od Virgila.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Adam The Llama View Post
                            Bas smo ga izduvali ovaj rok, nece biti nista ni od Nabya ni od Virgila.
                            Još je rano,prošle godine su transfer bombe padale u avgustu.Ove je Vengerica malo poludeo samo ostali još miruju
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Stvar je u tome sto druge opcije ne postoje, a i svi dostupni na trzistu na tim pozicijama su klasa ispod dvojice pomenutih. Tako da ako ne mogu oni da se dovedu, najbolje ne dovoditi nikoga na tim pozicijama.
                              Meni je neverovatno da se nije probalo sa Lakazetom/Mendijem.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Hvala Pixi i Deni, rešeno...

                                Klopp je na kraju sezone pominjao da će se transferi rešiti odmah na početku. Verovatno je mislio na Salaha i Virgila i da se proba Keita. Svi znamo ispalu za Virgila, a kod Keite smo jednostavno naišli na zid.

                                Ako ne može Keita, daj Nzonzija ili Fabinja u pm. Što se tiče štopera, ne bih Kulibalija stvarno.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X