Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Scouser View Post
    Ma nema to sta, Virgil hoce da igra pod Klopom, kaze da je odusevljen njime. Doce Virgil i za manje u LFC, bas moraju zajebati zestoko da se to ne desi.
    Znao sam da je neko morao izbaksuzirati.
    Vezano za transfer, jeste da ste izgubili sjajno pojacanje ali cena mu je bila nerealna tako da ko zna, mozda Klop ima nekog keca u rukavu koji ce se ispostaviti kao dobra alternativa.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by srdjan_sl View Post
      Znao sam da je neko morao izbaksuzirati.
      Vezano za transfer, jeste da ste izgubili sjajno pojacanje ali cena mu je bila nerealna tako da ko zna, mozda Klop ima nekog keca u rukavu koji ce se ispostaviti kao dobra alternativa.
      I bas su zajebali zesto.
      Citam da je Klopp rekao komitetu, da ga ne interesuje cena za VVD i da hoce samo njega.

      Comment


      • Испушили смо га за Ван Дајка и вероватно за Салаха. За првог ми није жао, огромне паре за њега. За другог не могу да верујем да смо толико неспособни. Човек би правио невероватну разлику на терену, али добро. Имамо Оригија, Оја, Вудборна..

        Comment


        • Čekaj, jesam li ispratio dobro situaciju? Roma hoće od nekih 38 do 40ak miliona za njega. Mi ponudli 28 miliona (što je realno smešno), i sad ne želimo da platimo koliko Roma hoće? I opet se natežemo za par miliona? Da li su oni normalni?

          Kukamo kako treba LŠ da bi privukli top igrače, konačno imamo LŠ i top igrača i što je najvažnije imamo PARE, i opet se natežu za par miliona...

          Nisam pratio ovog Gelsona Martineza, al vidim da je mlad igrač iz Sportinga (a znamo kako deru Portugalci). Najbolja bi bila fora da on dođe kao alternativa za nekih 35-36 miliona...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Pa pre par godina kad je prelazio iz Basela u Chelsea, mi ponudili 8m oni trazili 12m i tako se neckali i dosao Chelsea i ponudio 12m i uzeo ga. Nesto mi se cini da ce sto ponoviti, jedino ako Roma bude morala ga prodavati do 30. juna pa ga uzmemo za manju cenu.
            Komitet odvratne cicije, a pre svega veoma glupavi i zadrti.
            Last edited by Scouser; 10-06-17, 13:10.

            Comment


            • Bice ovo dugo leto, samo da Klopp ne poludi pa ode, samo se toga plasim. S obzirom s kakvim kretenima mora da radi.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Sećam se kad je Klopp tek došao, baš su mu postavili pitanje za komitet, i on je rekao nešto tipa, radimo zajedno, ali na kraju se ipak ja pitam oko transfera. Tako da, ubeđen sam ako Klopp hoće Salaha, da će on i doći.

                Nije Klopp sisa kao Brendan. Ali kad se samo setim, biramo naslednika Suareza, i komitet kaže Brendanu da bira između Eto'a i Ballotelija. Koja je to nemoć...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • И ја мислим као Зола. Ван Дајка је Јирген зајебао, поруке јебига. Ако буде хтео Салаха, добиће га.

                  С обзиром какве резултате имамо, финансијски врхунски стојимо. Одличан посао ради ФСГ од када је преузео клуб.

                  Comment


                  • Pa proslo ljeto nisu stedili, za Manea je dato koliko je trebalo. Prije toga sjetite se Firmina i Bentekea, isto izdvojene vece sume. Tako da ne treba taj komitet kriviti odmah, ne znaci da su oni krivi ako neki transfer propadne.

                    Comment


                    • Originally posted by Ognjen View Post
                      Pa proslo ljeto nisu stedili, za Manea je dato koliko je trebalo. Prije toga sjetite se Firmina i Bentekea, isto izdvojene vece sume. Tako da ne treba taj komitet kriviti odmah, ne znaci da su oni krivi ako neki transfer propadne.
                      Па није се штедело када смо завршили прелазни рок у плусу 6 милиона

                      Мада овде није до комитета, шта Клоп буде хтео, добиће.

                      Comment


                      • Komitet nam je upropastio nekoliko potencijalno odličnih transfera. Njihovo "procenjivanje" igrača, gde treba da daju lupam 25, ali oni ga cene na 22 i neće dati tih 3 miliona ili se natežu i razvlače i onda uleti drugi klub i ponudi ta 3 miliona i uzme igrača. To je najveći problem. Nije problem da li se troši..igrači se svakako dovode. Ako već klub odlično posluje, imamo LŠ i igrač hoće da pređe, plati tih nekoliko miliona preko(što u slučaju Salaha uopšte nije preterano) i kupi ga.

                        Zamisli prodaš Suareza, koji nam je bio top napadač tad, u top3 i na svetu, i dovedeš Balotellija kao zamenu. Svaki put se prekrstim kad se setim toga...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • ¡Si Señor!

                          Comment


                          • Jos i Tadic da dodje pa da imamo trojicu nasih..

                            Comment


                            • Comment


                              • Čitam sad nešto na netu, kao nova ponuda za Salaha. 35 miliona funti + 5 miliona, al to zavisi od njegovog učinka.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X