Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Adam The Llama View Post
    Nije njo nego no, ne znam gde vidis to J u Firmino.
    Daj neki primer dostupnog WC veznjaka.
    A stoper i golman i levi bek nam ne trebaju?
    Голман не

    Comment


    • Imamo odlicnog golmana.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Nema šanse da Klopp menja Migsa, pogotovo sad kad je konačno počeo da brani. Neka mu polusezone. Ako nastavi sa ovim dobrim partijama kroz celu polusezonu, kupio je i mene. U suprotnom, u januaru odmah po golmana. Možda mu je došlo iz dupeta u glavu, iako sam skeptičan.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Kad je on to konacno poceo da brani?
          Imamo vec godinama najgoreg golmana u PLu, i nista po tom pitanju ne radimo.
          Zadnji vezni i golman, su pozicije koje od Reine i Xabija resavamo, i resenja su nam sve gora i gora.
          Al neka ajde da mu damo stotu sansu, ajde da bacimo i sledecu sezonu u bunar.


          Ovaj prelazni rok me mnogo podseca na prethodne, Salah nama nista ne resava. Bice odlicno pojacanje, ali nama igrac na toj poziciji i nije bio toliko prekopotreban.
          Prosle godine smo doveli Ginija, a trebali su nam veznjak(Daud) i levi bek(Hector).
          Mi umesto da prvo popunimo 11, mi imamo backup igrace za sve ofanzivne pozicije, a u odbrani nemamo ni prva resenja, bas amaterski radimo rokove. Plus preplacujes igraca, ciji klub mora do 1.jula da inkasira 30miliona.
          Last edited by Brian McShtull; 22-06-17, 17:39.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Od Arsenala pa do kraja sezone je branio skoro bez greške, u završnici sezone je spasao bar 5-6 bodova najmanje......
            Druga stvar je što se pre toga mesecima nije znalo ko je veći cirkus na golu, on ili Karius
            ¡Si Señor!

            Comment


            • ¡Si Señor!

              Comment


              • Nisam ja njega napljuvao nigde, bice odlicno pojacanje. Ali mi ovim dovodjenjem ne resavamo ni jedan problem od prosle sezone. Svakako mislim da je previse placen u ovoj situaciji.

                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Comment


                  • IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Vrlo verovatno da oce samo ce da vas oderu poprilicno, tipa 70-80 mil.
                      sigpic

                      Comment


                      • Koliko vidim, ne povezuju nas više uopšte sa veznim igračima? Očigledno je da Keita neće doći, ali da se ne pominje niko više...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Pominje li se kakav lijevi bek?
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Koliko vidim, ne povezuju nas više uopšte sa veznim igračima? Očigledno je da Keita neće doći, ali da se ne pominje niko više...
                            Dok se ne zavrsi Virgil svi ostali su na cekanju. Na kraju ce biti £70m cena, plus plata izacice nas oko £85-90m samo Virgil. Ako prodamo Morena i Markovica za po £15m i Sakhoa bar za £25m imali bi za jos jedno-dva pojacanja.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Jax, Klopp veruje Milneru kao bratu rođenom. Ako i bude dolazio levi bek, mislim da će biti neka rotacija Milneru, ništa više.

                              Znači i posle onog fijaska ne odustajemo od Virgila? Samo zbog toga ćemo morati jedno 20 miliona više da damo...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Last edited by somborac; 25-06-17, 21:21.
                                ¡Si Señor!

                                Comment

                                Working...
                                X