Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neobjasnjivo.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Ми смо бункере решавали без проблема док смо играли фудбал, први део сезоне. Од јануара ја се не сећам добре утакмице осим Тотенхема, Евертона, Арсенала и евентуално Челсија. Свакако да нам је лакше против отворенијих екипа да играмо, али опет и те мало смо једнп време без проблема решавали.

      Comment


      • Fali rasan napadač, tj pravi napadač. Zdrav Staridz nama baš fali. To mora da se rešava na leto.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Ne znam sto toliko forsirate Staridza, lik jeste rasan al bas ne lezi Klopu niti mu se igra Klopov fudbal.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Možda nije odgovarao Kloppu kad se igrao onaj ludi ritam i presing, ali dosta smo promenili/modifikovali stil od prvog dela sezone. Nema više presinga, bar u onoj meri i nije nam kontra glavno oružje. Mislim da bi se Staridz (zdrav Staridz) u ovom trenutku dobro uklopio.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Ozbiljan tim, konkurent za titulu PL, nikako ne moze da se oslanja na kontru ili presing kao glavno oruzije.
              Treba jedan rasni napadac da se dovede. Mislim da Staridz nikad vise nece da pronadje formu, stavise, deluje nezainteresovano i nema tu pokretacku mentalnu snagu kao sto imaju Kutinjo, Mane, Lalana. Previse je lenj i nema od njega 'leba, treba da se proda dok jos moze koliko toliko da se uzme novca.
              Za razliku od prethodnih sezona kada se samo jurcalo na kontre, Klop krece da gradi igru. Liverpul veoma dugo nije igrao na posed, sto zahteva mnogo rada, a normalno je da posle toliko godina bez taktiziranja, igracima treba malo vise vremena dok uspostave stabilnost i zaigraju igru sa velikim posedom i taktickim izbacivanjem protivnikcih igraca.

              Comment


              • Nažalost, mislim da si u pravu za Staridza. Šteta, baš gotivan igrač, bar meni. Povrede su ga baš uništile. Mislim da nije toliko lenjost problem koliko je strah od nove povrede. Igram pod staklenim zvonem da se ne bih ponovo povredio. Pitanje je ko će da ga kupi kad se svaki čas povređuje.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Moguce da je sve to zbog straha od povrede, prosto ne vidim sta bi drugo moglo da bude razlog.
                  I Tores je bas u tim godinama krenuo polako da pada i nikad se nije vratio u top formu, sto je bas rano za neku veliku zvezdu.
                  Doduse, za Toresa je uzeto 50 miliona, za Staridza ako se izvuce 20, puna kapa.
                  Last edited by limun; 23-04-17, 23:28.

                  Comment


                  • Kada se vise vracaju Lalana i Henderson ?
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Lallana bi mogao već u sledećem kolu da se vrati, dok Hendo mislim da neće više igrati ove sezone. Daj Bože da grešim...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Vidi ovu tugu jbteeeee...

                        Daniel Sturridge's appearances in the Premier League for LFC:

                        12/13: 14
                        13/14: 29
                        14/15: 12
                        15/16: 14
                        16/17: 15
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Staridz trenira...

                          Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Остало је још 4 утакмице до краја ове мучне сезоне. Стварно морамо да добијемо све до краја, Арсенал и Јунајтед играју међусобну и имају тежак распоред, морамо ући у 4.

                            Comment


                            • IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Vrhunski dresovi! Mnogo mi se sviđaju...

                                Evo još nekih sličica...



                                Spoiler


                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X