Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Možda sam već dosadan sa ovim, ali ubija me u pojam, sada sam proverio i Liverpul posle odigranih 33 kola nema ni jedan poraz od top11 ekipa na tabeli, Lester 12. je najbolje plasirana ekipa od kojih su izgubili
    ¡Si Señor!

    Comment


    • Прича се да су главне мете Ван Дајк, Сесењон и Кеита. Морени би требало да оде, претпостављам да ће отићи Лукас и Стариџ. Свиђа ми се што ће Клоп трошити, ал' ајде да уђемо у ЛШ прво.
      Last edited by Победа; 20-04-17, 00:02.

      Comment


      • Opusteno, dovodi Klop top levog beka i stopera za po 3 milke
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Zasto bas za 3? [emoji3]
          Jel to ima neka fora nesto?
          Bolje da dovede slobodne igrace.
          Evo pominju se Torres i Teri, eto klase niotkuda.

          Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Random cifre, valjda su Klavan i Karius dosli za slicnu sumu.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Nema šanse da će Klopp sledeće sezone rizikovati sa štoperom. Lovren i Matip se često povređuju, tako da mogu da vidim da Klopp spuca neke dobre pare na nekog pouzdanog vrhunskog štopera. Što se tiče levog beka, to mi je enigma i dalje.

              A sve se više priča da nećemo uzimati novog golmana i da će se Karijus i Minjole boriti za prvog golmana. Greška po meni. Svaka čast Minjoleu na formi ali on je kiksara i samo je pitanje vremena kad će ponovo početi da greši. Imao je on i pre periode kad je branio vrhunski i taman pomisliš, to je to, on napravi neki opasan zajeb. Prodati Minjolea, dovesti nekog dobrog golmana a ostaviti Karijusa kao rezervu.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Ја никако не бих узео новог голмана, Мињоле брани добро, ту је Кариус који је млад, а реално не знам голмана врхунског на тржишту кога ми можемо да доведемо. Харт је мало боља верзија Мињолеа.

                  Ово за Асенсиа, сумњам да је истина.

                  Comment


                  • Minjole brani dobro trenutno, ali je kiksara i kad tad će krenuti sa greškama. Znao sam da će se ovo desiti. Vezaće 2-3 dobre tekme i ljudi će zaboraviti kakve je kikseve pravio. Četvrta sezona u klubu, a on ništa nije napredovao od kako je došao! Karijus nije izgledao ništa bolje od njega. Mlad jeste, ali ne treba nam novi Minjole, koga ćemo da čekamo 5 sezona da bi vezao 5 dobrih utakmica. Ako sledeće sezone napadamo titulu, moramo imati top golmana.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Па за Мињолеа се слажем донекле, он је ексцентричан голман, видећемо до краја сезоне какав ће бити, а Кариус је имао тежу повреду на почетку сезоне, био критикован од навијача и неких бившиш играча, мислим да је бранио доста слабије него што он може.

                      И хтедох да те питам, када већ хоћеш топ голмана, реци ми једног који је за нас доступан и реалан?
                      Last edited by Победа; 20-04-17, 15:23.

                      Comment


                      • O Karijusu stvarno ne mogu da sudim, nije dobio neki veći period da se pokaže, ali da li možemo da dopustimo taj luksuz da ga čekamo da postane top golman?

                        Konačno ćemo imati para za trošenje sledeće sezone, tako da dosta njih može da postane dostupno. Ako Real bude kupovao golmana, kao što se pominje De Hea ili Kurtoa, možda probati Kejlora? Handanović? Jeste matoriji, ali ima u sebi još 3-4 sezone sigurno. Stao mi je mozak trenutno ali setiću se još nekoga sigurno.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Kasper.


                          Last edited by Brian McShtull; 20-04-17, 20:05.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Empire of the Kop‏@empireofthekop
                            Klopp's happy with Liverpool's goalkeeper situation and won't sign a new keeper in the summer.
                            Toliko o tome.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Ја задовољан, ајмо по Сесењона, Ван Дајка, Кеиту, Брандта и Лаказета

                              Comment


                              • Ne znam, mozda bi Ox bas legao Kloppu i suprtotno, kao nekada Kuba Blazchikowski. A za Brandta ne znam, nisam ga gledao. Dok Sessegnona treba dovesti za buducnost sigurno, ali treba neko i za narednu na levom beku, Milner nece moci izneti LS i EPL zajedno. Keita radnik samo takav, ore teren.

                                Comment

                                Working...
                                X