Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Klopp bas zeli da nasledi Wengera kad on ode na kraju sezone. Ali ne onog uspesnog Arsena s pocetka veka, vec ovog od poslednjih nekoliko godina. Milion puta sam rekao, evo da budem kao Brajko dosadan, s Mignoleom na golu ni miki maus kup necemo osvojiti. A ovo verovatno znaci da se nece ici ni po igrace, kao sto su Virgil i Lakazet.

    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Iskeširaj 100 miliona za Donarumu, nema bolje ulaganje na poziciji GK.

      Ozbiljna predviđanja dao Brajko, kako u ovoj temi, tako i u PL temi. Mora da se poštuju ideali inače si kao jedna persona u ovoj državi, rekla pa porekla, AV.

      Comment


      • Šta je sa Firminom? Au, sad na klupi nemamo ni jednog ofanzivnijeg igrača
        ¡Si Señor!

        Comment


        • Taman sam počeo pisat post kako može Klop menjati bilo koga pre Džana kad ovaj zakuca
          ¡Si Señor!

          Comment


          • Jordan Henderson out for Man City game and England (paul joyce)
            Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
            Last edited by z0La; 12-03-17, 20:06.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Kasper i Virgil da resimo odbranu za narednih 10godina, bolje 100miliona za kvalitet, nego po 20 svake sezone za Lovrene i Sakhoe...

              Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Kako ide Redsi moji dobri? Nije me dugo bilo, pa rekoh da navratim da vidim ima li kakve euforije na temi?

                Pozdrav svima, da izborimo tu Ligu Prvaka!
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Pozdrav Merline! Euforija je malo spala u poslednje vreme, tj. od početka nove godine ali najvažnije da smo počeli da uzimamo bodove!

                  Moram da pohvalim Dzana. Pljuvao sam ga više puta ali sinoć je bio naš najbolji igrač! Najviše me brine što Cou nikako da pronađe formu. Od povratka posle povrede je baš loš. Mnogo nam fali raspoložen Cou na terenu...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Au Pixi, pa kako si mislio Lakazeta od Fekira odvajati, gre'ota
                      A kad bi se onako baš dali u maštanje onda dopiši i Veratija, pa neka ide život
                      A za one iz Monaka neka se krljaju bogati, nama bi ovo bilo dosta
                      ¡Si Señor!

                      Comment


                      • Originally posted by Adam The Llama View Post
                        Kasper i Virgil da resimo odbranu za narednih 10godina, bolje 100miliona za kvalitet, nego po 20 svake sezone za Lovrene i Sakhoe...
                        Strava mi je koliko ljudi misli da Kasper ima nekih 23-24 godine.

                        Comment


                        • Golman moze lagano do 40 da brani, a i preko. Uostalom sto stariji to bolji.

                          Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Možda je i Jurgen tako razmišljao. Alexander Manninger (39)

                            Mali Pickford je odličan, ali ono, mislim da nije za vas jer vam ne treba kocka i čekanje nego golman.

                            Comment


                            • Otkad je Ahterberg trener golmana, svi golmani su pravili potpuno iste greske iako se drasticno razlikuju. Novi golman je neophodan ali sa ovim kretenom tesko da ce bilo koji biti na maksimumu.

                              Handanovic, Diego Alves, Begovic, Rulji...
                              sigpic

                              Comment


                              • Nama treba golman koji će da bude gazda u svom kaznenom. Da raspoređuje igrače kod prekida/centaršuteva i da organizuje. To ne možeš kad imaš miša na golu. Neko ko će da opali ćušku npr. Lovrenu što pušta igrača i slično. Sa tom karakteristikom se rađaš...

                                Primetio sam kod Minjole da je počeo mnogo više da glumi Nojera i ne ide mu to loše. Ima neki osećaj za to iako mi u 50% slučajeva srce stane. Ali šta vredi kad je mali miš kod prekida...ne postoji...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X