Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Klop je jedini krivac i za igru, i za to sto nije doveo bar dva igraca u januaru. Ne znam sta trazi ali nije trebao da rizikuje i pravi se pametan pa da ne ojaca ovaj tim u januaru, da i dalje ima rupu u odbrani i da mu mrtvi Lukas igra stopera, da mu je sredima busna ko svajcarski sir... precrtao je neke igrace, ide uvijek istom taktikom nije bitno ko je protivnik. Bojim se da je provaljen i to ne valja nista.

    Kladim se da ce i na ljeto praviti cistku i da ce otici sigurno Staridz, Moreno, Sako (precrtan odavno), Minjole, mozda i Klavan... i opet sve ispocetka.

    I da od LS nema nista opet

    Comment


    • paul joyce‏ @_pauljoyce
      Klopp has used 20 different centre back pairings since coming to Liverpool. Lovren and Matip lost just once but only played 12 times.
      Stvarno kad se pogleda, njih dvojica baš retko igraju zajedno. Naizmenično se povređuju. Sakho bi tu legao nenormalno dobro. Koja šteta...

      p.s.

      Last edited by z0La; 01-03-17, 12:59.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Sakho nije fudbaler, i hvala bogu sto nece vise nikad igrati u Liverpulu. Samo jos Mingolea, Lovrena i Lucasa da se otarasimo, i bice super. Gomez igra za u23, sramota sta Klopp radi.

        Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Ја капирам да ти Сакоа не волиш, од како је у Ливерпулу ти њега нападаш константно, али је после Матипа најбољи штопер Ливерпула.

          Comment


          • Da se razumemo, u situaciji kakva jeste, gde se glavni štoperi smenjuju sa povredama konstantno, i gde mali Gomez još izgleda nije dostigao taj nivo da ga Klopp stavi (iako mislim da bi trebao da proba svakako) Sakho bi nam legao samo tako.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • To je vase misljenje.
              Moje misljenje je da covek nije nikada bio igrac za Liverpul niti ce ikada biti. Labilan lik, kiksara na nivou Skrtela, sa loptom ne moze da se sastavi. Iskreno Klavan bi mi igrao uvek pre njega.
              Na kraju krajeva i ne razumem zasto se Sakho uopste spominje, jel vam nije bilo dosta njegovih kriminalnih kikseva, vi biste jos?
              Nama treba Virgil ne Sakho, nismo mi Kristal Palas (ali smo na dobrom putu da postanemo).

              Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Meni je Sakho bio ok. Imao je svojih momenata, kao i svi ali je uvek davao 100% i nije bio baš tolika kiksara kojom ga predstavljaš.

                Jasno je svima da treba nadogradnja u toj poslednjoj liniji. Matip mora da se upari sa pravim čovekom, a Lovren da bude rezervna opcija uz Gomeza. Da li će Klopp dati 50 miliona za van Dajka ili bilo kog štopera...videćemo.

                Golman, štoper, veznjak i napadač...ovo je pod moranje. Uz par prodaja, morao bi da se obezbedi ozbiljan novac za ova pojačanja.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Levi bek pre napadača, a Morena prodati ako može, ako ne onda ga pokloniti.....
                  Ove pozicije sam ja navodio pod mus još za vreme Brendana, a danas smo ista meta isto odstojanje, i moram se složiti sa Pixijem, na te pozicije treba dovesti igrače koji bi momentalno bili prvi izbor, a ne neke za rotacije za kup utakmice
                  ¡Si Señor!

                  Comment


                  • Гледао сам последњих 10-15 минута меча буквално, ајде неко укратко да напише ток меча и игру, ако није проблем

                    Comment


                    • Igra nista specijalno, ali smo dominirali 90% vremena. U jednom momentu je bilo gusto kad su smanjili na 2:1, ali je sve bilo pod kontrolom.
                      Realno bi bilo da se zavrsio mec 5:1, posto je Origi pogodio stativu, a Kutinjo upropastio jedno 5prilika za gol.
                      Sve u svemu, klasicna Liverpulova igra protiv timova iz top6. Sledece nedelje dolazi veliki Barnli, da nas nauci kako se igra fudbal(mada se oni dobro drze na tabeli, mozda i imamo sansu).

                      Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Ušli smo solidno u meč. Zalaganje na nivou, borba, agresivnost, klasika kad igramo protiv jačih timova. Igra kao igra nije bila ništa specijalna. Može se reći malo više od prosečne utakmice, onako za dlaku. Uzeli smo nekoliko dobrih lopti na sredini ali kretnja u kontri i izbor tih završnih pasova su bili loćikavi. I Arsenal nam je pomogao jer su odigrali sramotno prvo poluvreme. Mislim da uopšte nisam ni viđao Minjolea. To prvo poluvreme je otprilike bila trening utakmica.

                        Dali nam gol u drugom poluvremenu iz neke polu kontre, mislio sam da ćemo da padnemo psihički kao što smo umeli ali odlično smo se držali. Kontrolisali smo tekmu prilično dobro i na kraju potpuno zaslužena pobeda.

                        Mane ih je terorisao. Bio je neverovatan danas.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Ovo mi je bilo zapalo za oko. Sa kojom lakoćom je Firmino izbacio Košćelnog, pa i Monreala...

                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Zola ne prepisuj. [emoji3]

                            Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Veruj mi da sam se uplašio što smo se ti i ja složili oko nečega. Neće ovo na dobro da izađe..
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Kutinjo je smarac jer sam danas gledao tekmu samo zato sto sam bio ubedjen da ce Kou da spakuje jedan iz Del Pierove zone.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X