Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vala i ja sam s tobom Pixi, ne mogu vise te talente, daj 50m Jurgene na jednog igraca, da pljusti sve na leto.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Jednu klasu na sredini i jednu u napadu i mislim da meljemo sve živo.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment




      • Kad vidim Lucasa na štoperu bude mi muka...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Jednu klasu na sredini i jednu u napadu i mislim da meljemo sve živo.
          Kako ne primecujes dozu ironije u Freshovom postu. Koje crne klase mi da dovedemo...
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Opet Henderson i ta povreda stopala, i to nece biti siguran za Arsenal, ko zna da li ce igrati u narednom mesecu kakvi smo baksuzi. Lucas stoper, valjda nece ponovo pokloniti Vardyu gol u pm.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Sad tek vidim klupu. Slabo da slabije ne može.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Клоп ће сигурно добити још једну сезону после ове, али ја губим полако поверење у њега..После 500 дана у Ливерпулу, исте грешке се дешавају. Немој ти трошити паре, ипак је профит на првом месту.

                Comment


                • Ma covece nije bitno dovesti bilo koga nego pravog igraca, ja imam poverenja u Klopa jer nema boljeg trenera za Liverpul, nema.
                  Plus tu su vlasnici koji ne mogu (ne zele) ponuditi tako jak ugovor kao nasi rivali.

                  Comment


                  • Што није узео Фонтеа нпр.? Дошао је у ситуацију да му Лукас игра штопера, али добро, сви су криви, ФСГ, играчи итд. само он није. Није донео ништа Ливерпулу да има такав статус код навијача па да не сме да се критикује. Искључиво његова кривица ако не уђемо у ЛШ ове сезоне.

                    Comment


                    • Originally posted by Pobeda.. View Post
                      Клоп ће сигурно добити још једну сезону после ове, али ја губим полако поверење у њега..После 500 дана у Ливерпулу, исте грешке се дешавају. Немој ти трошити паре, ипак је профит на првом месту.
                      I ja mislim da nije Klop baš najveći krivac, jednostavno tim nije za titulu.

                      Nema jakog golmana, nema jakog štopera, veza mi je ok s tim da tu ubrajam i Kutinja i krila, i nema jakog napadača ( Mane mi je krilo ).

                      Dakle nema titule.

                      A nedavno si se nadao kiksevima nekim Čelzija, levo desno, precenjeni oni, a Čelzi ima klasu na golu, klasu u odbrani, sredini i napadu, sve klase.

                      Comment


                      • Клоп је добио подршку управе да троши паре и то не мале, у оба прелазна рока и није, могао је да реши неке проблеме. Он је сам изјавио да не верује у трансфере него у тренинге. Ја стварно не тражим титулу с оваквим тимом, али је ТОП4 приоритет ове сезоне и све испод тога је неуспех.

                        Погрешио сам за Челси, потценио сам Контеа, Аспиликуета игра штопера, Кејхил није баш као пре, а Луиз је прецењен, али је Конте затегао то и извукао максимум из њих.

                        Comment


                        • Klopp mora da shvati da ovaj tim nema dovoljno za titulu. Mora da ukapira da od nekih prosečnih igrača ne može napraviti klasu igrače kakvi nam trebaju. Svima je jasno da mora da se troši na leto, mislim da je i njemu.

                          Dominantan golman, još jedan štoper, TOP vezni igrač i napadač kome ne traba 5 šansi da bi dao gol. Ostalo može kad se prvo reši pomenuto.

                          Da se napravi dubina u timu, da ne dođemo u situaciju da Lukas igra štopera ili da nemamo rešenja na sredini. Da ustvari imamo nekoga na klupi ko može da napravi razliku ako treba, a ne da mali klinac Vudburn ulazi u ovakvim utakmicama.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            I ja mislim da nije Klop baš najveći krivac, jednostavno tim nije za titulu.

                            Nema jakog golmana, nema jakog štopera, veza mi je ok s tim da tu ubrajam i Kutinja i krila, i nema jakog napadača ( Mane mi je krilo ).

                            Dakle nema titule.

                            A nedavno si se nadao kiksevima nekim Čelzija, levo desno, precenjeni oni, a Čelzi ima klasu na golu, klasu u odbrani, sredini i napadu, sve klase.
                            Bas to.
                            Ljudi zaboravljaju da je Celzijev tim manje vise sampionski, tj. tim koji ima titulu od pre dve sezone, jos su to nadogradili sa Kanteom (jednih od najjacih veznjaka) i Alonsom.
                            Dok su Liverpulovi igraci, ne mislim na sve, ali vise od pola prosek igraci.

                            Comment


                            • То је истина, али Клоп је крив што ми имамо просек тим. Ако је дао толике паре на Манеа и Вајналдума, могао је да потроши и на штопера нпр. а не да верује Ловрену или доводи Клавана..

                              Comment


                              • Zato sto je Klop racunao na Sakhoa, a i Gomez se nije jos povredio.

                                Comment

                                Working...
                                X