Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Objasni malo bolje sta znaci maksimalno ozbiljno odraditi prelazni rok? Jel to znaci da ovaj prosli nismo ozbiljno odradili ili sta?
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Pretpostavljam da misli na novi golman/Virdzil/Dahud/zadrzavanje Kutinja tip prelaznog roka
      sigpic

      Comment


      • Moze moze, to sam hteo da procitam pred spavanje.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Originally posted by Adam The Llama View Post
          Objasni malo bolje sta znaci maksimalno ozbiljno odraditi prelazni rok? Jel to znaci da ovaj prosli nismo ozbiljno odradili ili sta?
          Nije nikakvo poređenje u odnosu na ostale rokove, već da se pljunu pare za pozicije koje nam trebaju. Da ne bude ono "ako naiđe pravi igrač" - u prevodu, 90% nema ništa od toga.

          Mislim, očigledno je da fali nekoliko igrača za titulu.


          Originally posted by Erik View Post
          zadrzavanje Kutinja tip prelaznog roka
          Ovo na vrh liste, prioritet br. 1.

          #LFC have opened talks with Philippe Coutinho over a new long-term contract & want to reward him for his outstanding form. (James Pearce)
          To je to. Inače, izgleda da će biti
          without a release clause
          .
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Кажу да идемо по Карваља из Спортинга.

            Liverpool have no interest in Sporting Lisbon midfielder William Carvalho. #lfc (James Pearce)
            Ипак ништа.
            Last edited by Победа; 24-01-17, 14:08.

            Comment


            • Lallana...

              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Nadam se da ce ga Klopara protiv plavaca staviti u vezni, nek ubaci Sturridga ili Origija umesto Cana ili Ginija. A nadam se da ce Matip biti spreman, posto citam da jos ima malih problema sa povredom.

                Comment


                • Gini mora da igra, jedan od boljih igraca u poslednjih mesec dana ako ne i najbolji.

                  Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Ма зна се како треба, Хендо-Лалана-Вајналдум, а напред Фирмино-Кутињо-Стариџ/Ориги.

                    Comment


                    • Dobar je na sredini ukoliko je tu Lallana, ali cini mi se kao da se boji povuci loptu napred, a o sutu da ni ne pricam.
                      Hocu da budu ovakav u egzekuciji...
                      Spoiler

                      Comment


                      • Mislim da on odlično sarađuje sa Lallanom na sredini. U odnosu na Cana, pruža više kretnje. Agilniji je i po mom mišljenu inteligentniji igrač od Cana. Can je zver, ali ume prilično da bude nezreo. To je i Klopp mislim rekao.

                        Ono što mora da poboljša su ti šutevi. Kretnja mu je super, to se može videti i po tome koliko ulazi u šanse. Nadam se da će popraviti šuteve, tj. mislim da će ga prokinuti u nekom trenutku.

                        Ključno je da Klopp shvati da Lallani i Firminu nimalo ne prija da budu na krilu. Prosto ta pozicija ne izvlači ono najbolje iz njih.
                        Last edited by z0La; 24-01-17, 15:43.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Ne hvala. Ne volim ga nimalo.

                            paul joyce ‏@_pauljoyce
                            Liverpool's Philippe Coutinho set to sign new 5 year deal.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Sve to zbog ovog gospodina.

                                Comment

                                Working...
                                X