Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma dobar je Henderson, ali ja za takve igrace ne bih davao pare, po meni je glavna prednost Hendersona u odnosu na npr Shelveya to sto ovaj igra redovno u Sunderlandu a Shelvey nije standardan. Inace u samom kvalitetu nema neke razlike. Po meni ako kupujes igraca, jos za 15/20M onda ga kupujes za prvi tim i to zato sto ima kvalitet vise u odnosu na igrace koje vec imas. Ja to ne vidim ni kod Hendersona ni Cattermola (jos je ovaj sklon dobijanju crvenih).
    sigpic

    Comment


    • Pa ne vidim ni ja sta ce im ako se vrati Akvilani ali je cinjenica da nam treba jedan veznjak jer kad nema kapitena,Raul ne moze sam.Videcemo kakvi ce Lukas i Spiring biti u buducnosti.Selvi je odlican ali ocigledno je da zele da naprave svuda dobro popunjen tim,konkurentan za vrh,a Selvi mora jos da napreduje,vrlo je moguce da ce on narednu sezonu provesti na pozajmici,moguce je i Spiring da se proda a za Akvilanija cemo videti,navodno ce se to uskoro resiti.A u slucaju da dodje Henderson i ako se on i Selvi pokazu,onda se prodaje i Meireles za dobre pare verovatno za koju godinu.Videcemo jos sta ce biti,ono sto me raduje je da se pominju dobri igraci a ostaje to realizovati.
      sigpic

      Comment


      • Zasto mislis da bi prodali Meirelesa za koju godinu? I jos za dobre pare? On vec sad ima 28 godina, za par sezona ce biti 30+, nisam siguran da bi neko tada davao vece pare za njega. Ne verujem da ce ga prodavati, ako budu nastavili da napreduju i da se bore za titule sigurno nece prodavati najbolje igrace.
        A sto se tice sredine terena za sledecu sezonu svakako da im treba jos jedan/dva igraca da dobiju tu dubinu, pogotovo sto Gerrarda muce pobede.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Tony_G View Post
          Zasto mislis da bi prodali Meirelesa za koju godinu? I jos za dobre pare? On vec sad ima 28 godina, za par sezona ce biti 30+, nisam siguran da bi neko tada davao vece pare za njega. Ne verujem da ce ga prodavati, ako budu nastavili da napreduju i da se bore za titule sigurno nece prodavati najbolje igrace.
          A sto se tice sredine terena za sledecu sezonu svakako da im treba jos jedan/dva igraca da dobiju tu dubinu, pogotovo sto Gerrarda muce pobede.
          U slucaju dolaska Hendersona i napretka njega i Selvija moci ce slobodno da ga prodaju ako ova dva momka pokazu svoj puni potencijal,posebno Selvi a tu je i Suso,koji je mozda i najbolji igrac na svetu u svojoj generaciji,sigurno jedan od najboljih,mada on ima nesto ofanzivniju ulogu.Inace je 93 godiste.Ne znam za koje pare ali u tom slucaju ce Meireles moci da ide ali ne treba o tome razmisljati sada,bitno je sastaviti ekipu popunjenu na svim pozicijama.

          A sada se mnogo vise pominju igraci iz PL posto tek od 1. jula mogu da dolaze igraci iz drugih liga,tad ce da krene jos vece ludilo.
          sigpic

          Comment


          • Evo jedne zanimljive vesti na koju sam naisao.

            Dalla Germania: «Melo vicino al Liverpool» - melo blizu prelaska u Liverpool

            http://www.tuttosport.com/calcio/ser...iverpool%C2%BB
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Originally posted by bice View Post
              Evo jedne zanimljive vesti na koju sam naisao.

              Dalla Germania: «Melo vicino al Liverpool» - melo blizu prelaska u Liverpool

              http://www.tuttosport.com/calcio/ser...iverpool%C2%BB
              Doci ce isto kao sto ce i Mesi,nema nista od toga vec samo Juventini zele Mela van Torina ali to ce biti u nekom drugom klubu.Tacno je da nam treba veznjak ali ce to biti ili Henderson ili Adam.
              sigpic

              Comment


              • http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...-for-world-cup

                7 nasih omladinaca ce igrati na SP do 17 godina.Sterling,Morgan,Smit,Regan,Belford i Dan za Englesku i King za Australiju.

                Glen Dzonson odigrao 90 minuta za Engleze protiv Svajcarske a bivsi as Liverpula,Jan Molbi,smatra da bi Dirk Kujt mogao da igra u bilo kom timu prvu postavu,pa cak i u Barseloni.
                http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...play-for-barca
                sigpic

                Comment


                • Normalno da bi u Barseloni,pored Pedra bi mogao i losiji igrac od Kuyta.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                    Normalno da bi u Barseloni,pored Pedra bi mogao i losiji igrac od Kuyta.
                    Ma ne bi mogao,jedini tamo zasticeniji od Pedra je Buskets,a od Pedra je bolji to stoji.

                    Al ne zanima me gde bi mogao,znam samo da je carina i nadam se da moze da igra ovako i sledece sezone jer nam onda treba samo 1 krilo a Kujt ako nije prodoran,Suarez je pa nam svejedno.Keni forsira pass&move igru i dosta rotacija tako da ce samo Kerol biti u sredini da trpa a svi ostali ce se rotirati tokom utakmice,a Kerol ce kao i svi dosta trcati i pomagati i u defanzivi.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Keni forsira pass&move igru i dosta rotacija tako da ce samo Kerol biti u sredini da trpa a svi ostali ce se rotirati tokom utakmice,a Kerol ce kao i svi dosta trcati i pomagati i u defanzivi.
                      Dobro razmišljanje i opservacija...! To bi moglo da da rezultat! Trebalo bi mnogo raditi na uigravanju taktičkih varijanti i 'varijacija' na takvu "temu". Mislim da Dalgliš ima dovoljno znanja i mašte, a i želju, da uradi nešto novo u - taktici. Bio bi upamćen kao trener s bitnom inovacijom i 'pomakom' u savremenom fudbalu. Verujem da on to želi.
                      Takva igra bi trebalo da se uglavnom odvija na sredini terena, pomerena unapred (ka protivnikovom golu), s brzom promenom strane terena i akcijama preko bokova ili visokim loptama pred peterac... Podrazumeva se i neprekidni presing što bi moglo biti izvodljivo ako bi se maksimalno vodilo računa o 'zgusnutom' poretku cele ekipe (dve-trećine terena, gde je lopta)... Trebalo bi planirati što više trening-igara (utakmica) u pripremnom periodu... Šta je najvažnije: jedan ili dvojica visoko kreativnih igrača sredine terena (npr: Ćavi - Inijesta), koji bi neprekidno menjali mesta, ali istovremeno bili blizu jedan drugog, samo da 'pakuju'... S druge strane, neophodni su i vrsni igrači tipa "kvariše", korektori veznog reda (prekidaju i ispravljaju)... I na kraju: uvežbati do 'savršenstva' reakciju u "nultoj tački" (trenutak oduzimanja-gubljernja lopte)...
                      Pokušavao sam da razmišljam na "Dalglišov način", ima beskonačno mnogo dobrih ideja, bio bi to lep i rezultantan fudbal... Eh, što nisam u njegovom stručnom štabu...!?

                      "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                      Comment


                      • Originally posted by Dragooon View Post
                        Dobro razmišljanje i opservacija...! To bi moglo da da rezultat! Trebalo bi mnogo raditi na uigravanju taktičkih varijanti i 'varijacija' na takvu "temu". Mislim da Dalgliš ima dovoljno znanja i mašte, a i želju, da uradi nešto novo u - taktici. Bio bi upamćen kao trener s bitnom inovacijom i 'pomakom' u savremenom fudbalu. Verujem da on to želi.
                        Takva igra bi trebalo da se uglavnom odvija na sredini terena, pomerena unapred (ka protivnikovom golu), s brzom promenom strane terena i akcijama preko bokova ili visokim loptama pred peterac... Podrazumeva se i neprekidni presing što bi moglo biti izvodljivo ako bi se maksimalno vodilo računa o 'zgusnutom' poretku cele ekipe (dve-trećine terena, gde je lopta)... Trebalo bi planirati što više trening-igara (utakmica) u pripremnom periodu... Šta je najvažnije: jedan ili dvojica visoko kreativnih igrača sredine terena (npr: Ćavi - Inijesta), koji bi neprekidno menjali mesta, ali istovremeno bili blizu jedan drugog, samo da 'pakuju'... S druge strane, neophodni su i vrsni igrači tipa "kvariše", korektori veznog reda (prekidaju i ispravljaju)... I na kraju: uvežbati do 'savršenstva' reakciju u "nultoj tački" (trenutak oduzimanja-gubljernja lopte)...
                        Pokušavao sam da razmišljam na "Dalglišov način", ima beskonačno mnogo dobrih ideja, bio bi to lep i rezultantan fudbal... Eh, što nisam u njegovom stručnom štabu...!?

                        Ma nece i ne treba da prave Barsu sad od Liverpula.Keni zeli da Liverpul igra kao nekad,uz prilagodjavanje danasnjem vremenu.Liverpul je prvi krenuo sa tim trcanjem preko 10km i ogromne novine u tadasnji fudbal je uveo tadasnji trener Liverpula,sada nazalost pokojni Bob Peisli.Mnogo su trcali,igrali presing(naravno ne kao u danasnje vreme) i dosta su se rotirali.Danas kad neke malo starije ljude pitam koju je poziciju igrao Keni Dalglis,od svakog dobijem razlicit odgovor.Mozda ni sam Keni ne zna sta je tacno igrao s obzirom na to da je dosta pomagao u odbrani,asistirao,davao golove i cas bio na jednom,cas na drugom krilu.Zbog svih tih novina,Liverpul i jeste bio tako dominantan tih godina i protivnici su zaista tesko dolazili do resenja protiv njihove igre.Keni je kao trener nastavio sa tim fudbalom i bio veoma uspesan u Engleskoj,a u Evropi su engleski timovi imali zabranu igranja zbog Hejsela.Njegovim odlaskom je sve to prestalo i covek je to sad vec donekle vratio.Od njegovog dolaska ima mnogo napretka u samoj igri ekipe,atmosfera je jos bolja a mnogi igraci su odigrali najbolju polusezonu karijere(Kujt,Meireles,Dzonson,Reina,Skrtel).Takod je su se odlicno pokazali i mladi igraci sa kojih je odlicno skinuo pritisak.Uz to je bilo mnogo povreda(sezonu smo zavrsili sa 9 povredjenih igraca)ali i pored toga je Liverpul treci po broju osvojenih bodova od dolaska Dalglisa sa 2 manje od Mancestera i 3 manje od Celsija.Trebalo bi da uspostavi sistem sa 4-4-2 formacijom sa Dzerardom i Meirelesom u sredini,najverovatnije Kujtom i nadam se Jangom ili Hazardom po krilima i Suarezom i Kerolom u napadu.Liverpul je ovu polusezonu igrao konstantan presing i tako ce sigurno i nastaviti.Ono sto je dobro je to sto svi ovi nabrojani igraci imaju odlican pas(izuzev Kerola ali to i nije njegov posao).Mogu da igraju na vise pozicija pa bi trebalo kao i u ovoj polusezoni da bude dosta rotacija i menjanja formacija u toku same utakmice.Bice nekoliko pojacanja ali ne nameravaju u strucnom stabu samo tako da napreduju,vec zele da uigraju ovo sto imaju sa pojacanjima i da se sistem usavrsava i zele da rade individualno sa svakim igracem da bi doslo i do individualnog napretka.Strucni stab je kompletan i odlicno formiran na svim poljima,a gazda se ne mesa Keniju i Komoliju u posao vec pruza finansijsku ali i moralnu podrsku.Trebalo bi da se Liverpul vrati tamo gde mu je i mesto,ovo obecava.
                        sigpic

                        Comment


                        • Alonso o povratku u Liverpool:

                          "Why not? I think that in football so many things change, and why not? I have my red passion and if circumstances arrived then why not? At the moment I don't know what is going to happen, but it could be a possibility. Never say never.

                          I

                          "I was for five seasons so pleased and so privileged to be part of the Liverpool family and I just want to say thank you to you all."







                          Hvala ti za sve majstore
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...#ixzz1ORnPyFfX

                            Izgleda da vam stize Henderson.
                            sigpic

                            Comment


                            • Dosta se spominje on i moguce je da predje ali nista ja ne vjerujem tim novinama poput dailymail-a i Sun-a,tek kad izadje na stranici Liverpoola ili na Sky Sports-u
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Alonso

                                Mogao bi Henderson uskoro da predje. ;)
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X