Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tema Liverpula je najaktivnija od svih klubskih tema.
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

    Comment


    • Imam neopisivu zelju da ove slike podelim sa clanovima topika, a posebno Joe Cole i S-Nash-om
      hejsel13.jpg
      hejsel14.jpg
      hejsel15.jpg

      Comment


      • Eno sto se sad ulizuje

        Navijaci Liverpoola su imali dvije teske nesrece,ali uvijek su imali respekt prema drugim klubovima i taj Kop je uvijek imao dusu i sigurno jedni od najboljih navijaca svijeta,a sto se tice najvecih rivala tu je ipak druga prica.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
          Eno sto se sad ulizuje

          Navijaci Liverpoola su imali dvije teske nesrece,ali uvijek su imali respekt prema drugim klubovima i taj Kop je uvijek imao dusu i sigurno jedni od najboljih navijaca svijeta,a sto se tice najvecih rivala tu je ipak druga prica.
          hahah...ih, ulizujem ova prica nema nikakve veze sa prethodnom.
          btw. slike se sa jednog Juveovog bloga gde su obelezavali 26. godinu od tragicnog dogadjaja na Hejselu, rezultat i sve ostalo na tom mecu msm da su nebitni ;)
          http://www.juvefans.info/portal/inde...JUVENTUShejsel ;)

          Comment


          • Nisam moderator u ovom delu foruma,pa cu te moliti da sam ispravis to "seres"...nadam se da se vise neces tako ponasati ;)

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Odlazimo daleko od teme vezane sa Stivi Dzi-a, a sto se toga tice evo slazem se, ima i toga...ali uvek gurati svoje nege bez obzira sto nemas rezultat, prvenstveno mislim na Karagera u top4 stopera i Dzerarda u top5 igraca, nema veze sa objektivnoscu, na to sam mislio.
              TOP4 stopera PL sam rekao,on Vidic,Ferdinand i Teri,nije sigurno Koselni.A Dzerard je jedan od najboljih za moj ukus i volim nacin na koji igra,a i Murinja kad su pitali da odabere jednog igraca kog bi voleo da vidi u svojim redovima u nekom klubu rekao je Dzerard.A to koliko si ti objektivan pokazuje to da si rekao da Iniesta i Dzerard imaju podjednako dobar sut,koji je zastitni znak Dzerarda i koji po mnogima ima najbolji sut na svetu.Mislim ni da okoreli navijac Barselone to ne bi rekao i poredio ih u tom segmentu igre.
              Last edited by Casiraghi; 31-05-11, 10:36.
              sigpic

              Comment


              • http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...re-to-give-lfc

                Ager smatra da mora vise da da Liverpulu i nada se da ce biti mnogo manje povreda,iz izjave u izjavu se vidi da zaista voli klub.
                sigpic

                Comment


                • Moze on jos dosta,a mozda su ga i dobre igre mladih inspirisale.
                  Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                  Comment


                  • Originally posted by Liverpool FC View Post
                    Moze on jos dosta,a mozda su ga i dobre igre mladih inspirisale.
                    Ove sezone je igrao fenomenalno na svakom mecu,mislim da smo samo jednom primili gol kad su on i Karager igrali zajedno i to protiv Arsenala kad je Reina kiksnuo.Prilicno je kompletan stoper i moze da ima odlicnu karijeru,samo nek ne bude povreda.
                    sigpic

                    Comment


                    • Dzerard se spusta na niske grane,on je kapiten,treba da bude Dzentlmen,da na terenu rjesava utakmice(osvoja titule),pa da onda zajebava Mancester,a ovako mi ga je zao.
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        TOP4 stopera PL sam rekao,on Vidic,Ferdinand i Teri,nije sigurno Koselni.A Dzerard je jedan od najboljih za moj ukus i volim nacin na koji igra,a i Murinja kad su pitali da odabere jednog igraca kog bi voleo da vidi u svojim redovima u nekom klubu rekao je Dzerard.A to koliko si ti objektivan pokazuje to da si rekao da Iniesta i Dzerard imaju podjednako dobar sut,koji je zastitni znak Dzerarda i koji po mnogima ima najbolji sut na svetu.Mislim ni da okoreli navijac Barselone to ne bi rekao i poredio ih u tom segmentu igre.
                        Rekao sam necu vise o tome....a citirao sam te cisto da znas da sam primetio post i da znas da se ne slazem sa tobom po pitnju Top5 i Top4, a bolje bi ti bilo da obratis paznju na prozivku clana koji ima blizance iz Mancestera na avataru, jer mi je malo cudno da tako nesto svi ignorisete

                        Comment


                        • Originally posted by manda View Post
                          Dzerard se spusta na niske grane,on je kapiten,treba da bude Dzentlmen,da na terenu rjesava utakmice(osvoja titule),pa da onda zajebava Mancester,a ovako mi ga je zao.
                          Pa koliko je do sada vec utakmica resio?Nije on kriv sto nikad nije imao ekipu dovoljno jaku da osvoji PL.2009 je bio povredjen na kraci period i skoro svi bodovi su izgubljeni u mecevima kad on nije igrao.Kad god je igrao fenomenalno je vukao tim,zavrsio sezonu sa 24 gola i preko 20 asistencija samo nije imao srece sa povredom,a nije imao adekvatnu zamenu.Povuci ce taj ekipu,samo nek bude konkurentna i da ima rotacije kao kod svakog tima sa dobrim ambicijama.

                          @Brajkula,on je pisao o necemu sto se desilo 1958 godine a ja u to nisam upucen i ne znam o cemu se radi pa ne mogu da se raspravljam sa njim,tek ce to otici u nedogled i bice cista glupost i vrlo verovatno i vredjanje.
                          sigpic

                          Comment


                          • Izgleda da je najbolje da ja dolazim na temu Manchesera i da samo nesto se zalim i provociram.

                            Pronadjite moj zadnji post na temi Manchestera,prosle godine je bio i od tad nisam nista ni napisao,preustio sam mnogo stvari jer me Manchester ne zanima a i ne zelim da izazivam svadju bez razloga,ali ovde pojedini navijaci Manchestera isto kao da kampuju samo dolaze i na svaku vijest oni moraju neki svoj negativni komentar dati,to se odnosi pogotovo na bacpoola i Mandu,mada Manda nije bezobrazan,ali eto.

                            Ja ako pocnem dolaziti na temu Manchestera svaki dan ce svadje izbijati,ali ja to ne zelim ni zbog ovoga foruma da ga kvarim niti zbog drugih stvari,ali ako nastave neki biti bezobrazni i ja mogu biti takav.

                            @bacpoola ti ovde nesto pricas sto ja nisam to spomenuo,nisam spomenuo prije svega jer ne znam za to,a i da znam opet ne bih spomenuo i molio bih te kad malo kulturniji postanes da me opet citiras jer na ovakve stvari ti necu odgovorati.Mene ne citiraj vise molim te,ja tebe necu sve dok ne provociras u vezi Liverpoola i svi sretni.A onaj post ti necu mjenjati a ti samo odluci da li bi ga trebao promjeniti.Stvarno mi nije jasno sta ocekujute kad dodjete na ovaj dio foruma i pricate protiv Liverpoola,a vecinom su to gluposti.Nemoj se naci uvrijedjen jer ja znam da ti svako malo napustas forum zbog silnih ataka na tebe ;).
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Nadam se da ce Agger sljedece godine biti sretniji sa povredama.
                              Last edited by Joe Cole 10; 31-05-11, 13:05.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Osvojili LS,a nisu imali jak tim za PL.
                                Ljecenje kompleksa,to zovem,radovanju tudjim porazima,javno.
                                Last edited by Joe Cole 10; 31-05-11, 13:08.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X