Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bici View Post
    A da vi lepo kupite ceo Soton, i stadio i sve? Kontam da bi bilo jeftinije na duze staze
    Ne mora bas sve, samo omladinska skola i skauti. I Virgil!
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Nisam gledao nista danas, pa ni LFC, a vidim da je bio show. Jbg Nash, propade ti teza da ne izgubimo nista ove sezone na Anfieldu.
      Ako je za utehu, i ove top6 ekipe su uzele max po bod. Zapravo, kad bolje razmislim i nije neka uteha saznanje da smo mogli pobedom malo da se udaljimo od konkurencije.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Onaj glupi treći gol nam je došao glave. Taman smo uhvatili momentum na 2:2 i bio sam ubeđen da okrećemo. I jedan bezveze napad Svonsija, Klavan dodaje loptu Sigurdsonu u stilu najboljeg veznjaka koji ostaje sam sa Migsom. Posle toga se totalno gubi taj trenutak i ćao zdravo.

        I opet da ponovim, prokleti prekidi i odbite posle njih. Dokle više jbteeee, sve golovi na istu foru. Za drugi gol neam šta da kažem, Ljorente izdominirao u vazduhu.

        Ostade Firmino u senci poraza. Odlična njegova partija...onaj drugi gol žešća majstorija.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment



        • Bas ovo.

          Comment


          • Originally posted by Adam The Llama View Post
            Ne pojacanja, samo jedno. Neka daju 50miliona za Virgila i zavrsio si sa stoperima za narednih 10godina. Na leto se dovede top golman, ili se da malo vise prostora Kariusu, ali kontam da kad dodje jos jedan veznjak da ce i odbrana biti bolja, pa ni golmani nece biti toliko pod pritiskom. Ali zamisli da su ispred tebe Virgil i Joel, pa svaki golman bi bio dobar. Ali neka ga, tvrdoglav je on. Da nije takav, mozda ne bi ni dosao u Liverpul, mozda bi bio u Realu.
            Време је да се врати Кариус. Од њега барем може бити нешто у будућности, Мињоле ће тешко напредовати и бранити константно на неком добром/врхунском нивоу. Слажем се за Вирџила, имаш њих двојицу и Гомеза као трећег, али не верујем да ћемо гледати тај сценарио.

            Originally posted by SOMI View Post
            Najveci problem je ne igranje Matipa. Odbrana mnogo bolje izgleda kada je on tu. Mislim da bi tesko izgubili da je on bio u prvoj, bez obzira sto nema Manea.

            Ne ne trebaju nam pojacanja. Pa jebemu mater ne znam sta glume Klop i gazde, ne znam zasto ne dovedu krstena pojacanja, nikad blizi prvom mjestu pocetkom januara, a kako je krenulo strepicemo za to zeljeno 4 mjesto.
            То ме највише нервира код Клопа. Јебо те плус у летњем прелазном року, потроши човече 100-200 милиона, и узми титулу, не да ти играч средине терена игра бека (додуше одлично), Клаван и Ловрен штопере, а Хендерсон и Џан држе средину терена.
            Last edited by Победа; 22-01-17, 01:51.

            Comment


            • Virgil se danas povredio, tako da će im odbrana baš biti oslabljena za tekmu sa nama. Bez njega i Fonte-a, ne vidim kako ne bi uspeli da damo nekoliko golova.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Evo i Stivi kaze da nam treba Virgil. Ja sam sve kontao da oni njega cene oko 50mil evra, a u pitanju su £. Jos navodno Siti spreman da plati £55miliona, pa da je Bekenbauer ne bi platio za stopera vise od 30miliona.

                Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Pa zar ti Klopp deluje kao neko ko će dati 50 miliona za štopera? Nema od toga ništa...

                  Čitam da bi Markec mogao na pozajmicu u Hal.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Znam ja da od toga nema nista, samo ne mogu da ga prezalim.
                    Ma koji crni Markec, Ojo je za njega Ronaldinho. Bolje neka ga prodaju, na kraju ce otici free.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Patrick Kluivert, the director of football at PSG, has recommended Adam Lallana as a potential target for next summer. #lfc (@TimesSport)
                      Moze prika za Verrattia sve.

                      Inace, osetno je koliko Lallani smeta da igra na krilu i koliko je sredina produktivinija kada je on u istoj, ovo sa Canom i Ginijem u istoj postavi mi se nista ne svidja. E kad se setim kada sam Nashu rekao da se Lallana gura u sredinu i bude free role kad ga je BR doveo, mada vise bila prica za repku Engleske.
                      Valjda Klopp uvidi da ovo ne ide i neka stavi bar Origia na krilo, ako vec nece Sturridgea.

                      Klatenburg sudi mec protiv Plavaca. Pa u ovom trenutku ne zna se ko ima goru sezonu od sudija, pa je valjda svejedno ko sudi.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Ne mogu ni da zamislim kako bi izgledali sa Veratijem u timu. Dobiješ faktički dva igrača u jednom.

                        Nego, kad se završava AKN? Jedva čekam da vidim standardni trio u napadu Cou-Firmino-Mane. Baš fali taj trio u napadu.

                        Što se tiče Lallane, tačno nam fali te lucidnosti na sredini koju on pruža. Sa Canom, Hendom i Ginijem, sve to izgleda nekako mrtvo i previše posesivno.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Imamo li stvarno neke sanse za Veratija?
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Ma jok, ovo su ti sanjarenja...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Знам да би сви ми волели титулу, али са чим би такође били задовољни на крају сезоне?
                              Што се мене тиче, да будемо у топ3 и један куп би била одлична сезона.

                              Comment


                              • Top3, top4, pod uslovom da sledeći letnji prelazni rok odradimo maksimalno ozbiljno i napadnemo titulu sledeće sezone.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X