Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Povlačim reč, kakav ludak jbt
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Mnogo bitna pobeda, da se odmah stvori zdrava atmosfera, mnogo je to bitno. Ljudi moji ne mogu vise bi da pričam koliko ovoj ekipi fali kršten zadnji vezni, odbrana bi bila za 30% sigurnija.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
        Rutinska pobjeda danas.
        U pravilu je rutinska i bila. Rezultat ne pokazuje koliko smo ih pregazili. Odbrana nije toliko strasna osim Morena. U sustini prvi go je posljedica greske odbrane. Do drugog je doslo zbog opustanja, ali kako i ne bi uvezali smo tri brutalna gola. Treci opet prekid. Bilo je par situacija gdje se ne zna ko koga cuva, ali polako. Stoperski par dok se upozna, stabilisace se.

        Inace ne patimo toliko za destruktivcem, dao bi nam stabilnost ali bi nam uzeo na kreaciji. Mi smo napadacki najveci potencijal lige i mnogi ce da dozive katastrofu kao i Arsenal.

        Kutinjo/Firminjo/Mane/Sturridge. Od ovoga niko nema bolje.

        Henderson koji je toliko popljuvan je fantastican igrac, kad se njemu i Canu jasnije definise uloga, u smislu da povezuju linije i diktiraju tempo, sve ce biti po psu.

        Bice protiv Stokea teze nego protiv Arsenala, ali tri boda bi nam bas znacila. Junajted cemo upropastiti kad dodju na red.
        1. Andrey Rublev
        2. Thanasi Kokkinakis
        3. Alexander Zverev
        4. Ernesto Escobedo

        Renesansa tenisa u 2016 godini.

        Comment


        • Sve ce ovo biti sigurnije uz Kariusa i novog levog beka, nadam se da posle ove utakmice ga sigurno dovodimo.

          Klavan je doktor.

          Comment


          • Ljudi ne shvatajte sve bukvalno, ne mora vezni igrac da bude mesar da bi bio disciplinovan. Jedan Mutinjo bi nam zavrsavao posao i odigrao ulogu u kontroli utakmice.

            Ocekivano je ovo bilo, cisto da se zna ko je trener a ko Venger.
            sigpic

            Comment


            • Mislim da ce Klop od Hendersona napraviti takvog igraca. Vidjet cemo koliko ce pruziti Wijnaldum, ako ne tu je Can. Ja bih pokusao sa Sissokom ako je voljan. I lijevi bek je pod moranje.
              1. Andrey Rublev
              2. Thanasi Kokkinakis
              3. Alexander Zverev
              4. Ernesto Escobedo

              Renesansa tenisa u 2016 godini.

              Comment


              • Comment


                • Данас се видело да је леви бек прекопотребан.
                  На целом свету само Црвена звезда оооо..

                  Comment


                  • Iste greske kao prosle sezone, ne vidim nikakvu razliku. Osim sto cemo imati manje utakmica, tako da ocekujem da budemo mozda 5. ili 6., vec sledece kolo nam sledi otreznjenje protiv Barnlija...Nema previse razloga za zadovoljstvo, kao tim nismo uopste napredovali, pogotovo sto se defanzive tice, bas katastrofa.

                    Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
                    Last edited by Brian McShtull; 14-08-16, 21:15.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Kako su prejake ove dukserice,znaci vrh
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Za srce me ujeo Klop što danas nije pustio malo Grujana brata...baš onako me razočarao ima Pol Pogbu vol.2 u timu i ne pravi od njega oca ove igre.

                        Comment


                        • Originally posted by PiXarr View Post
                          Iste greske kao prosle sezone, ne vidim nikakvu razliku. Osim sto cemo imati manje utakmica, tako da ocekujem da budemo mozda 5. ili 6., vec sledece kolo nam sledi otreznjenje protiv Barnlija...Nema previse razloga za zadovoljstvo, kao tim nismo uopste napredovali, pogotovo sto se defanzive tice, bas katastrofa.

                          Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
                          Au koji pesimista..

                          Ja se ovde nadam borbi za titulu, kad ti o 5-6 mestu.

                          Comment


                          • Ja se nadam tituli vec 20godina, ali drugo je nadati se, a drugo biti realan.

                            Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Uz nas napadacki potencijal, mislim da je realno pricati o nekoj eventualnoj borbi za titulu, a takodje je realno pricati da moramo da budemo u 4.

                              Comment


                              • Ajde Pixar nemoj da mracis temu od početka sezone idemo na top 3, valjda ce pojuriti još jednog igrača do kraja prelaznog
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X