Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bilo je i ranije igraca koji nisu hteli za svoje repke da igraju, ali se ne secam da je bilo ovakvih problema sa Fifom i papirologijom. Gluposti.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Veceras u 23:00 na tv prva(emisija vice) o navijacima Liverpula sa prostora YU.


      Last edited by Brian McShtull; 19-01-17, 20:55.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Nešto ne gotivim preterano taj vice, ali ću da pogledam.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Шта мислите, остаје ли Стариџ после ове сезоне?
          Један од најквалитетнијих играча екипе, када је у форми можда и најбољи нападач лиге, али се не труди довољно да би играо константно код Клопа.
          Све зависи од њега, што је добро, али такође и лоше јер је то Стариџ.

          Comment


          • Ja mislim da on ide sad u ovom letnjem prelaznom roku.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • James Pearce ‏@JamesPearceEcho
              FIFA have told #LFC that the case against Joel Matip has been dismissed. He is eligible to play v Swansea tomorrow.
              Konačno i ova debilnost da se završi...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment




              • Cou se vraća u prvi tim a Firmino na špica. Očekujem da Firmino izdominira ovu tekmu.

                Ne znam šta se sa Matipom dešava. Možda je kondicija u pitanju...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Odlican sastav, davno nismo bili u ovakvom sastavu. Ovde samo Mane nedostaje. Steta sto protiv Sunderlanda i Junajteda nismo imali ovakav sastav na raspolaganju, siguran sam da bi dobili oba meca.

                  Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Kad tebi najbolji igrac ode u sred sezone, jbo ih akn i fifa...Zasto se ne igra evropsko prvenstvo u sred sezone?

                    Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Opet sve isto.

                      Odbrana - korneri i odbite, poklanjanje golova (onaj drugi gol je majstorija Ljorenetea). Dobili su nas sa 3 udarca u gol.

                      Po meni je Klop trebao da krene sa Cou-Firmino-Staridz, a Lallana da ide bliže sredini.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by Adam The Llama View Post
                        Kad tebi najbolji igrac ode u sred sezone, jbo ih akn i fifa...Zasto se ne igra evropsko prvenstvo u sred sezone?

                        Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                        Аха, Мане је проблем за 3 примљена гола.

                        Comment


                        • Pazi da je Mane igrao, lagano bi ih probijali. I rezultat bi bio 3:0 posle 45min. Posto se Klajn plasi da krene u prodor, plasi se da proba nesto da uradi, pa sve lopte vraca nazad. Klajn je dobar igrac, ima potencijal da bude najbolji bek na svetu, ali nema muda i mnogo je neinteligentan.

                          Ja vec dugo pricam da sa Mingoleom i Lovrenom nista necemo osvojiti.

                          Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Najveci problem je ne igranje Matipa. Odbrana mnogo bolje izgleda kada je on tu. Mislim da bi tesko izgubili da je on bio u prvoj, bez obzira sto nema Manea.

                            Ne ne trebaju nam pojacanja. Pa jebemu mater ne znam sta glume Klop i gazde, ne znam zasto ne dovedu krstena pojacanja, nikad blizi prvom mjestu pocetkom januara, a kako je krenulo strepicemo za to zeljeno 4 mjesto.

                            Comment


                            • Ne pojacanja, samo jedno. Neka daju 50miliona za Virgila i zavrsio si sa stoperima za narednih 10godina. Na leto se dovede top golman, ili se da malo vise prostora Kariusu, ali kontam da kad dodje jos jedan veznjak da ce i odbrana biti bolja, pa ni golmani nece biti toliko pod pritiskom. Ali zamisli da su ispred tebe Virgil i Joel, pa svaki golman bi bio dobar. Ali neka ga, tvrdoglav je on. Da nije takav, mozda ne bi ni dosao u Liverpul, mozda bi bio u Realu.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                                Ne pojacanja, samo jedno. Neka daju 50miliona za Virgila i zavrsio si sa stoperima za narednih 10godina. Na leto se dovede top golman, ili se da malo vise prostora Kariusu, ali kontam da kad dodje jos jedan veznjak da ce i odbrana biti bolja, pa ni golmani nece biti toliko pod pritiskom. Ali zamisli da su ispred tebe Virgil i Joel, pa svaki golman bi bio dobar. Ali neka ga, tvrdoglav je on. Da nije takav, mozda ne bi ni dosao u Liverpul, mozda bi bio u Realu.
                                A da vi lepo kupite ceo Soton, i stadio i sve? Kontam da bi bilo jeftinije na duze staze
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X