Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jucerasnja tekma je pokazala koliko ume da zafali Henderson, kao i to da Can nikad nece moci da igra "onu rolu", mnogo je drven i mnogo spor u odlucivanju sta da radi sa loptom kad je ima, pa mora bar pet puta da je pipne, jako me je to nerviralo, daleko vise od njega moze da se izvuce kada je u naprednijoj roli.
    Gini je u istom maniru odigrao slicnu tekmu.

    Jbg, moze se kriviti sudija za faul iz kojeg je dosao onaj penal, ali ruku na srce, i ruka Cana je bila bas ocigledan penal, pa se tu ne moze zameriti. Elemenata za prvi penal je svakako bilo pa je sudija u pravu u oba slucaja, jednostavno mi neshvatljivo da onako Klavan reaguje i postavlja nogu iako je lopta vec prosla i N'Dong svakako ne bi nastavio sa driblingom, nije mu ni Gini mnogo pomogao, pa je u padu i u sendvicu sudiji mozda bilo lakse da donese odluku.

    Vidi se frustracija Kloppa na pres konferenciji posle tekme, ali i prihvatanje situacije, jer mora da se ide dalje.
    Idu sad ovi kupovi, ono vaznije gostovanje So'tonu u polufinalu, pa gostovanje na OT. Utd je u bogami odlicnoj formi, imaju niz od 6 pobeda, to ja mislim nisu imali od Fergija, a mi jos ne znamo u kakvom sastavu cemo igrati i da li ce Coutinho biti spreman. Znamo da Manea nece biti, Henderson opet ima nekih problema sa petom zbog koje je odsustvovao prosle sezone duze vreme, Matip je isto pod znakom pitanja, bice to svakako tezak mec u kojem poraz izgledniji od bilo cega drugog.
    Tituli se ne nadam uopste od pocetka sezone, jer znam da nismo zreli i da je ovo nekompletan tim za osvajanje i da i dalje ima tu nedostataka koji postaju jako ocigledni kada neko od igraca iz prvih 11 ne igra. Jedino taj prelazni rok moze da promeni moje misljenje, mada nesto sumnjam da ce Klopp naci sta na trzistu. Sto se tice top4, long way to go.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Zavladalo je lozenje zbog 6 komada Votfordu i slicnih tekmi a to moze da izvede i Arsen Venger.

      Konteu cestitam titulu, bolji je nego sto sam mislio a Jirgen mora jos toga da poslozi ali je blizu. Nije realno da za godinu dana ispravi nesto sto drugi nisu 30 godina radili kako treba.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Casiraghi View Post
        Zavladalo je lozenje zbog 6 komada Votfordu i slicnih tekmi a to moze da izvede i Arsen Venger.

        Konteu cestitam titulu, bolji je nego sto sam mislio a Jirgen mora jos toga da poslozi ali je blizu. Nije realno da za godinu dana ispravi nesto sto drugi nisu 30 godina radili kako treba.
        Brate iz Strazbura, jos je prerano za cestitke.

        Comment


        • Pre ce da je zavladalo lozenje, zato sto igramo najbolji fudbal u ligi. I zato sto smo svaki top6 tim izdominirali ove sezone. Jedino Spudse i Junajted nismo dobili, a realno u oba meca smo bili mnogo bolji. Zbog toga je jos veca steta, sto smo ovu sezonu bacili u bunar.

          Ja bih vise voleo da zavrsimo van LE, nego da budemo u top4, jel to automatski znaci da ni sledece sezone nema nista od titule.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Ja bi voleo da završimo što je bliže vrhu. Ok, imaćemo više utakmica sledeće sezone, ali vreme je da se vratimo u vrh. Vreme je da postanemo opet ozbiljan klub. Znaš li Pixi koliko je loše za samu psihu igrača da ti tim završi na tom 7-8 mestu.

            A i želim da vidim Liverpul u ligi šampiona. Želim da vidim koliko Klopp može.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • I ta LS je postala smesno takmicenje, uostalom jebes ucestvovanje. Kad budemo bili u stanju da se bijemo sa Realom, Barsom ondak moze, ovako samo gubljenje vremena i energije.
              Mi moramo PL da osvojimo, kakva LS kakvi bakraci. Svake sezone je ista prica, next season klub smo postali. Kako Konte dodje i uzme ligu posle mesec dana, a Klopp izgubi od Burnlija i Bornmuta, sta imaju oni jacu ekipu od nas? Izdominiras top timove, a gubis titulu protiv poluekipa sastavljenih da se bore za opstanak. Ni Celsi nema savrsenog igraca na svakoj poziciji, pa uzima ligu lagano.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Pa Celzi svakako ima jaci tim od Liverpula.
                sigpic

                Comment


                • 4-5 ekipa ima jaci tim od Liverpula. Klop vadi stvar.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Što se tiče Čelzijeve titule, sačekajmo sutra oko 11 pa ćemo da vidimo kako stvari stoje. Ovo što za sad rade je za ogroman respect, ali duga je sezona.

                    Pričaš da bi voleo da završimo van top6 a hoćeš titulu. Šta misliš, ako završimo ove sezone sedmi, imamo veće šanse da uzmemo titulu sledeće sezone? Jel realno da stvarno tako razmišljaš?

                    Ovo što se ove sezone dešava nikako ne može biti "ista priča" kad smo mi u pitanju. Ako ti ne vidiš napredak u igri, u mentalitetu i samom napretku kluba, ne znam šta da ti kažem. Klopp polako slaže kockice, ali ne može on za godinu dana da izvuče svo sivilo koje se taložilo tokom godina.

                    Pobogu, drugi smo na tabeli a kukaš ovde kao da smo šesti i top4 nam beži 8 bodova.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Niko ne kuka, samo kazem svoje misljenje. Ucestvovanje u LS nam nista ne donosi, ali apsolutno nista. Jel stvarno mislis da bi mi sad bili drugi, da igramo evropu? Jedina sansa da Liverpul uzme titulu u narednih 5godina, pored Mancesterskih timova i Celsija je kada ne igra evropu.

                      Na papiru imamo 5. ili 6. roster, a to su samo imena igraca i njihova primanja. Na papiru je i Junajted vec osvojio titulu ove sezone, pa vidimo kako taj papir funkcionise.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Da igramo sad Evropu, mislim da bi Klop kupio još igrača i sad bi bio popunjeniji tim. Ne slažem se sa tobom da bi nam eventualno sedmo mesto donelo sledeće sezone bolju borbu za titulu. Prošle sezone osmi, ove sedmi i ti očekuješ da se mi onda sledeće borimo za titulu? Gde ti je pobednički mentalitet za tako nešto?

                        Mi nismo tim koji je stalno u top3, pa nam se desilo prošle sezone da završimo kao osmi, pa nije frka da se sad uključimo u borbu za titulu. Ovom timu treba pobednički mentalitet koji nemamo. Klop to menja ali nije to još to.

                        Treba nam da budemo u vrhu da bi uzeli titulu. Ne može odjednom.....pa nismo Lester jbga...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by Erik View Post
                          Pa Celzi svakako ima jaci tim od Liverpula.
                          Misli se na Bournmouth i Burnley


                          Nije bas normalno, da dominiras protiv jacih ekipa od sebe. Da zatvoris jedan Siti, da jedan Siti stvori 0sansi 90min. A da od Bournmoutha primis 3gola za 10min.

                          Ja sam srecan igrom, Kloppom, atmosferom oko kluba, sve je super. Ali nikada necu biti zadovoljan drugim mestom, a kamoli mestom u top4. Jbg sta da radim, takav sam. A moglo je bolje, mogao je da se dobije Barnli, Bournmouth, Sanderlned, WHU, niko ne moze da mi kaze da to nije moglo da se dobije.
                          Last edited by Brian McShtull; 03-01-17, 19:35.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Ne mogu da vjerujem sta ovde citam. Cuj bolje da budemo 7 nego u top4, jer sledece sezone onda necemo imati sanse za titulu
                            Ma da jebes ligu sampiona, zasto da je igramo kad ne mozemo da se borimo sa Barsom i Realom
                            Pa zar stvarno mislite da je Klop lud i da ne bi pojacao ekipu za to takmicenje, i da ne bi mogao da se bori na vise frontova? Pa ova ekipa je i dalje u igri za sve trofeje koliko god da je limitirana. Ova ekipa ima samo 5 bodova manje od lidera, igra najbolju sezonu, igra odlican fudbal ali opet to nekima nije dovoljno.

                            I da bas bi volio da cujem koji je to 5 ekipa koji imaju bolji tim od Liverpula a da Klop vadi stvar. Celzi i Siti da.

                            Comment


                            • Челси, Сити, Арсенал, Тотенхем и Јунајтед имају квалитетнији тим, тј. јачи су на папиру.

                              Идемо прво ФА куп да се с клинцима победи, Саутемптон веома битна утакмкца, па Јунајтед, утакмица која ће превише значити.

                              Надам се да ћемо на Олд Трафорду видети овако нешто
                              Хендо
                              Вајналдум Лалана
                              Стариџ Фирмино Кутињо

                              Али се мислим да ће Клоп убацити Кана уместо Стариџа и кренути дефанзивније.
                              Додуше има још доста времена до тога, прво Тотенхем да добије Челси

                              Comment


                              • Originally posted by Pobeda.. View Post
                                Челси, Сити, Арсенал, Тотенхем и Јунајтед имају квалитетнији тим, тј. јачи су на папиру.

                                Идемо прво ФА куп да се с клинцима победи, Саутемптон веома битна утакмкца, па Јунајтед, утакмица која ће превише значити.

                                Надам се да ћемо на Олд Трафорду видети овако нешто
                                Хендо
                                Вајналдум Лалана
                                Стариџ Фирмино Кутињо

                                Али се мислим да ће Клоп убацити Кана уместо Стариџа и кренути дефанзивније.
                                Додуше има још доста времена до тога, прво Тотенхем да добије Челси
                                Calzi i Siti da ali ostali ne. Duzu klupu imaju, ali gledano prvih 11 nemaju. Ovaj tim Liverpula ima mnogo potencijala uz Celzi i Siti je najbolji u ligi, a rjesavanjem par kriticnih pozicija postace jedan odlican tim. Naravno ako Klop pogodi sa pojacanjima a ne sumnjam u to.

                                Comment

                                Working...
                                X